Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

barokové dekorácie

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Zrkadlo Thin strieborné
Luxusné zrkadlo Thin strieborné - antik Luxusné zrkadlo Thin… viac info
121,50 €
Zrkadlo Veneto biele Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Biele Antik Luxusné zrkadlo Veneto v … viac info
119 €
Bighome - Svietnik GUTHER 5-ramenný
Stojan na sviečky GUTHER s piatimi ramenami urobí vo… viac info
37,39 €
Zrkadlo Veneto strieborné Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Strieborné Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Zrkadlo Veneto strieborné Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Strieborné Antik Luxusné zrkadlo Veneto v… viac info
119 €
Pohovka Santa Barbara - béžová
KARE DESIGN Pohovka Santa Barbara - béžová: Pohovka Santa… viac info
1 330,04 €
Zrkadlo Thin zlaté - Skladom na SK - SB
Luxusné zrkadlo Thin zlaté - antik Luxusné zrkadlo Thin… viac info
121,50 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Zlaté Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Zrkadlo DA22, dub lefkas, VILAR
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: dub lefkas Rozmery (ŠxHxV):… viac info
99 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Gold Antik Luxusné zrkadlo Veneto v… viac info
125 €
Nástenné Zrkadlo Walter
Vznešené nástenné zrkadlo s lakovaným dreveným rámom striebornej farby… viac info
29,95 €
38 %
Zrkadlo DA22, sosna biela, VILAR
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: sosna biela Rozmery (ŠxHxV):… viac info
99 €
Nástenné Zrkadlo Barock
Nástenné zrkadlo v barokovom štýle je elegantným pútačom pozornosti. … viac info
34,90 €
35 %
Zrcadlo Caroso Silver
Luxusní designové zrcadlo od italské firmy MIOTTO. Zrcadlo je… viac info
917,31 €
Bighome - Svietnik LOBY III hliníkový - strieborná
Krásny dizajnový svietnik FEDJE, s ktorým vnesiete malý kúsok… viac info
52,62 €
Zrcadlo Caroso Gold
Luxusní designové zrcadlo od italské firmy MIOTTO. Zrcadlo je… viac info
917,31 €
Zrkadlo Antony CG 80 x 100 cm z-antony-cg-80-x-100-cm-964 zrcadla
Nádherné barokové nástenné zrkadlo Antony v šedom pretieranom prevedení.… viac info
244 €
Zrkadlo Reine G 86x140 cm z-reine-g-86x140-cm-1300 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v zlatom prevedení.… viac info
318 €
Zrkadlo Blanche S 99x138 cm z-blanche-s-99x138-cm-525 zrcadla
Nádherné strieborné nástenné zrkadlo Blanche so starožitným rámom v… viac info
295 €
Zrkadlo Garnir S 70x100 cm z-garnir-s-70x100-cm-815 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Pessac S 88x148 cm z-pessac-s-88x148cm-393 zrcadla
Veľké nádherné strieborné nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Zrkadlo Talen G 80x140cm z-talen-g-80x140cm-1306 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v zlatej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
288 €
Zrkadlo Mirielle P 60 x 90 cm z-mirielle-p-60-x-90-cm-1082 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v bielom prevedení s efektom pretierania… viac info
195 €
Zrkadlo Antony G 80x100 cm z-antony-g-80x100-cm-367 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
244 €
Zrkadlo Lisle G 52x172 cm z-lisle-g-52x172-cm-165 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v zlatej farbe s… viac info
295 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Zrkadlo Albi G 50x60 cm z-albi-g-50x60cm-350 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá… viac info
97 €
Zrkadlo Albi G 70x90 cm z-albi-g-70x90cm-351 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá… viac info
171 €
Obrazový rám Koláž 16 obrázkov, rd5625WH, 70cm
Obrazový rám Koláž 16 obrázkov, rd5625Vznešený dizajnRám XLPre 16… viac info
31,95 €
Zrkadlo Mateja G 66x122cm z-mateja-g-66x122cm-1322 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v zlatom prevedení.… viac info
230 €
Zrkadlo Lotty G 70x95 cm z-lotty-g-70x95-cm-592 zrcadla
Barokové zrkadlo Lotty je dostupné v troch farebných prevedeniach.… viac info
205 €
Zrkadlo Evelia G z-evelia-g-1292 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v zlatej farbe nás okúzlilo… viac info
161 €
Stojace zrkadlo Baroque Gold
Přepychové zrcadlo v barokním stylu bude centrem pozornosti, v… viac info
125,90 €
Zrkadlo Odie S 64x106cm z-odie-s-64x106cm-1308 zrcadla
Výnimočné barokové nástenné zrkadlo s originálnym rámom v striebornej… viac info
239 €
Zrkadlo Verah G 90x145 cm z-verah-g-90x145-cm-752 zrcadla
Jedinenčné barokové nástenné zrkadlo Verah so žiarivým rámom v… viac info
416 €
Zrkadlo Antony W 80x100 cm z-antony-w-80x100-cm-370 zrcadla
Jemné, romantické a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
244 €
Zrkadlo Dinan S z-dinan-s-136 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo so strieborným rámom dostupné v troch… viac info
180 €
Zrkadlo Verona G 70x90 cm z-verona-g-70x90-cm-394 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Zrkadlo Verah S 90x145 cm z-verah-s-90x145-cm-761 zrcadla
Jedinenčné barokové nástenné zrkadlo Verah so žiarivým rámom v… viac info
416 €
Zrkadlo Alita S 76x110 cm z-alita-s-76x110-cm-750 zrcadla
Originálne a honosné nástenné zrkadlo Alita v striebornom prevedení… viac info
328 €
Zrkadlo Antony P 80x100 cm z-antony-p-80x100-cm-368 zrcadla
Jemne patinované nostalgické nástenné zrkadlo s jemne ošúchaným vzhľadom.… viac info
244 €
Zrkadlo Garnir P 70x100 cm z-garnir-p-70x100-cm-814 zrcadla
Úžasné barokové zrkadlo Garnir s ozdobným rámom v bielom… viac info
225 €
Zrkadlo Vardan G 77x120 cm z-vardan-g-77x120-cm-590 zrcadla
Krásne barokové zrkadlo Vardan v zlatom ošúchanom prevedení je… viac info
269 €
Zrkadlo Ranier G 85x128cm z-ranier-g-85x128cm-1324 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom… viac info
264 €
Zrkadlo Mateja S 66x122cm z-mateja-s-66x122cm-1321 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v striebornom prevedení.… viac info
230 €
Zrkadlo Lavera S 79x110 cm z-lavera-s-79x110-cm-1319 zrcadla
Barokové nástenné zrkadlo s prepychovo zdobeným rámom v striebornej… viac info
269 €
Zrkadlo Trappes G z-trappes-g-337 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Toul S z-toul-s-336 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Mouron S 100x100 cm z-mouron-s-100x100-cm-413 zrcadla
Ručne maľované štvorcové nástenné zrkadlo v striebornej farbe oživí… viac info
269 €
Zrkadlo Ambra P 90x120 cm z-ambra-p-90x120-cm-760 zrcadla
Veľkolepé nástenné zrkadlo Ambra s honosným barokovým rámom v… viac info
391 €
Zrkadlo Albi W 90x150 cm z-albi-w-90x150cm-363 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom… viac info
293 €
Zrkadlo Mirage G 75x120cm z-mirage-g-75-x-120cm-1297 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Nástenné zrkadlo Pius 9, 70x170 cm
Pius 9 je elegantné rámové zrkladlo so zlatým rámom,… viac info
99,90 €
Zrkadlo Holter G 75x95 cm z-holter-g-75x95-cm-754 zrcadla
Nástenné zrkadlo Holter v zlatom prevedení disponuje úchvatným rámom… viac info
230 €
54 / 90 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky