InšpirácieBlog

strieborné dekorácie

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach…
169 €
Dizajnové zrkadlo Sunner LED strieborné dz-sunner-led-strieborne-2975 zrcadla
Zrkadlo Sunner má efektívne LED osvetlenie umiestnené po obvode…
390 €
Talking Tables Tortové sviečky Silver Glitter Candles 16 ks
Zavri oči a sfúkni ich všetky! Lámete si hlavu…
6,63 €
Nástenné hodiny, Ø 225 mm
Štandardné nástenné hodiny s bielym ciferníkom v striebornom ráme.…
12 €
Dizajnové zrkadlo Zeta strieborné dz-zeta-strieborne-2988 zrcadla
Zrkadlo Zeta z kolekcie NORDIC je štýlová chuťovka ,…
334 €
Zrkadlo Dinan S z-dinan-s-136 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo so strieborným rámom dostupné v troch…
199 €
Nástenné hodiny - H22, 50 cm, strieborná
Nalepovacie hodiny na stenu H22 Ak chcete oživiť svoj…
13,83 €
KONDELA Malkia Typ 11 zrkadlo strieborná
Podľahnite kúzlu starých čias. Zrkadlo MALKIA TYP 11 je…
26 €
TEMPO KONDELA Malkia Typ 6 zrkadlo na stenu strieborná
Zrkadlo MALKIA TYP 6 pôsobí starobylo, ale zároveň moderne.…
24 €
Dizajnové zrkadlo Lote dz-lote-2970 zrcadla
Kolekcia Aluminium sa skladá zo zrkadiel vytvorených v minimalistickom,…
402 €
LED Lotosový kvet Emotion
Sklenená lampa v tvare gule tvorí stred lotosového kvetu.…
17,22 €
Zrkadlo Antony S 80x100 cm z-antony-s-80x100-cm-369 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom…
274 €
Svietnik DETROIT 48 cm strieborný
Svícen DETROIT ve stříbrné barvě bude elegantním doplňkem a…
37,02 €
Svietnik 17 cm strieborný
Svícen ve stříbrné barvě bude elegantním doplňkem vašeho domova.…
11,43 €
Kozmetické zrkadielko Huppe Select+ strieborná matná SL2301087
Obdĺžnikové zrkadlo s osvetlením o rozmere 110x80 cm. Rám…
138 €
KONDELA Malkia Typ 3 zrkadlo na stenu strieborná
Zrkadlo MALKIA TYP 3 je určené na stenu. Predstavuje…
22 €
Zrkadlo Alita S 76x110 cm z-alita-s-76x110-cm-750 zrcadla
Originálne a honosné nástenné zrkadlo Alita v striebornom prevedení…
357 €
Pivonka dekorácia strieborná
materiál polyresin (umelý kameň) podkladová doska biela, kvetina strieborná
4 €
Zrkadlo Aurea silver z-jeanice-silver-973 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo s prepychovým rámom, ktorý tvorí strieborná…
325 €
Nástenné Zrkadlo Walter
Vznešené nástenné zrkadlo s lakovaným dreveným rámom striebornej farby…
27,95 €
-31 %
Keramický strieborný svietnik Amare, 13 x 11,5 cm
Dizajnový keramický svietnik v striebornej farbe dodá štýl vášmu…
4,99 €
Nástenné hodiny s tichým chodom, Ø 300 mm
Nástenné hodiny s tichým chodom. Biely ciferník v striebornom…
20,40 €
Zrkadlo Reine G 86x140 cm z-reine-g-86x140-cm-1300 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v zlatom prevedení.…
347 €
Zrkadlo Toul S z-toul-s-336 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v…
176 €
Zrkadlo Pessac S 88x148 cm z-pessac-s-88x148cm-393 zrcadla
Veľké nádherné strieborné nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba…
376 €
Zrkadlo Bracelet owal z-marita-owal-2907 zrcadla
Elegantné oválne zrkadlo v striebornom ráme zdobenom sklenenou mozaikou.…
279 €
KÄHLER Váza Omaggio Silver 12,5 cm
Elegantný a exkluzívny vzhľad vázy Kähler z radu Omaggio…
38,59 €
Zrkadlo Evelia S z-evelia-s-1293 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v striebornej farbe nás okúzlilo…
185 €
Zrkadlo Glamour black z-glam-black-979 zrcadla
Elegantné nástenné okrúhle zrkadlo s unikátnym dizajnom. Skvostný kúsok…
394 €
Zrkadlo Glamour Owal z-glam-3-981 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo s nádherným rámom. Honosný kúsok do…
577 €
Zrkadlo Delane S 45x165 cm z-delane-s-45x165-cm-823 zrcadla
Parádne stojace zrkadlo v striebornej farbe s nádychom romantiky…
205 €
L'oca Nera zrkadlo 1J32
Okrúhly tvar a strieborný rám zmäkčí akúkoľvek stenu. Zrkadlo…
105,20 €
Zrkadlo Bracelet SQ black z-olivia-square-black-1901 zrcadla
Obdĺžnikové kúpeľňové zrkadlo v čiernom ráme zdobené striebornou mozaikou.…
279 €
Zrkadlo Talen S 80x140cm z-talen-s-80x140cm-1305 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v striebornej farbe prilákalo náš pohľad…
303 €
Bloomingville Kovový obal na kvetináč Silver Metal Větší
Doprajte svojim izbovým rastlinám nový domov a kúpte im…
13,29 €
Zrkadlo Lisle S 52×172 cm z-lisle-s-52172-cm-166 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v striebornej farbe s…
323 €
Zrkadlo Cadre S 90x180 cm z-cadre-s-90x180-cm-379 zrcadla
Krásne obdĺžnikové zrkadlo striebornej farby vyniká svojim detailne ručne…
499 €
Dizajnové zrkadlo Mattie dz-mattie-1083 zrcadla
Zaujímavá zrkadlová dekorácia v striebornom prevedení s efektom pretierania.…
303 €
Zrkadlo Attika silver z-elise-silver-970 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo Attika v čiernom ráme ozvláštni každý…
325 €
KONDELA Malkia Typ 7 zrkadlo na stenu strieborná
Zrkadlo MALKIA TYP 7 je určené na stenu. Neprehliadnuteľnou…
35 €
Zrkadlo Aline z-aline-1766 zrcadla
Mohutné nástenné zrkadlo v striebornom prevedení predstavuje unikátny doplnok…
524 €
Tiché nástenné hodiny, Ø 300 mm, strieborné
Nástenné hodiny so sekundovou ručičkou s tichým, kontinuálnym chodom.…
26,40 €
Zrkadlo Mateja S 66x122cm z-mateja-s-66x122cm-1321 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v striebornom prevedení.…
249 €
Zrkadlo Blois S 80x180 cm z-blois-s-80x180-cm-117 zrcadla
Veľké obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom v striebornom…
352 €
Zrkadlo Avian S 81x81cm z-avian-s-81x81cm-1057 zrcadla
Zaujímavé okrúhle nástenné zrkadlo má rám tvorený plastom, na…
347 €
Zrkadlo Lens S z-lens-s-141 zrcadla
Krásne obdĺžnikové nástenné zrkadlo s rámom v striebornej farbe.…
181 €
Zrkadlo Vague S 78x98cm z-vague-s-78x98-cm-158 zrcadla
Moderné dizajnové obdĺžnikové nástenné zrkadlo, na ktorého ráme je…
249 €
Dizajnové zrkadlo Mattie 2 dz-mattie-2-1084 zrcadla
Zaujímavá zrkadlová dekorácia v striebornom prevedení s efektom pretierania.…
485 €
Dizajnové zrkadlo Iven dz-iven-1079 zrcadla
Nevšedná zrkadlová dekorácia nás prekvapila svojim prepracovaným vzhľadom. Nástenné…
396 €
Päťramenný svietnik Varas
Elegantný svietnik, ktorý vytvorí výnimočnú atmosféru v modernom i…
18,78 €
Zrkadlo Cachet S z-cachet-s-527 zrcadla
Krásne obdĺžnikové zrkadlo s rámom vo vidieckom country štýle…
199 €
Keramická váza VK63 strieborná (37,8 cm)
Keramická váza VK63 Praktická keramická váza VK63 bude dotvárať…
13,82 €
54 / 2863 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky