FotoinšpirácieBlog

zlaté dekorácie

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Nástenné hodiny z krištáľu zlatej farby Karlsson Sunburst
Nie sú to len dve ručičky. Hodiny značky Karlsson,… viac info
55 €
Nástenné Zrkadlo Barock
Nástenné zrkadlo v barokovom štýle je elegantným pútačom pozornosti. … viac info
29,90 €
Zrkadlo Thin zlaté
Luxusné zrkadlo Thin zlaté - antik Luxusné zrkadlo Thin… viac info
121,50 €
Soška v zlatej farbe PT LIVING Cockatoo, výška 32 cm
Osobitý detail pre vyznávačov minimalistického štýlu? Zamerajte sa na… viac info
24 €
Soška v zlatej farbe PT LIVING Cockatoo, výška 28,5 cm
Osobitý detail pre vyznávačov minimalistického štýlu? Zamerajte sa na… viac info
18 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Gold Antik Luxusné zrkadlo Veneto v… viac info
125 €
Dekoratívna soška v zlatej farbe PT LIVING Bird Large Statue
Robia vám radosť nekonvenčné bytové doplnky a dekorácie, ktoré… viac info
28 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Zlaté Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Zrkadlo Pessac G 88x148 cm z-pessac-g-88x148cm-392 zrcadla
Veľké nádherné zlaté nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Nástenné zrkadlo v zlatej farbe Zuiver Bandit, Ø 60 cm
Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť… viac info
145 €
Zelená váza s detailom v zlatej farbe PT LIVING Shine, výška 28 cm
Váza Shine je chameleón, ktorá sa prispôsobí nejednému štýlu… viac info
34 €
Čierna váza s detailom v zlatej farbe PT LIVING Flare, výška 22 cm
Váza Flare je dekorácia, ktorá sa prispôsobí rôznym štýlom… viac info
29 €
Zrcadlo Malena 63x105,5 Cm
Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE! Zrcadlo se… viac info
69 €
Nástenná dekorácia v striebornej a zlatej farbe Mauro Ferreti Lotus Leaf
Domov je odrazom nášho ducha. Vyjadruje nielen náš postoj… viac info
106 €
Okrúhle nástenné zrkadlo v zlatej farbe Thai Natura Wathap, ⌀ 28 cm
Vybavte svoj domov neprehliadnuteľným kúskom v metalických odtieňoch. Netradičné… viac info
60 €
Zelená závesná keramická dekorácia Ewax Tree
Patríte medzi milovníkov Vianoc, ktorí aj v sviatočnej atmosfére… viac info
2,99 €
Kvetináč zlatej farby WOOOD Guus, Ø 11,2 cm
Jednoduchosť, čisté tóny, modernosť a praktickosť - presne tieto… viac info
19 €
Zrkadlo Massy G 80x190 cm z-massy-g-80x190cm-384 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo zlatej farby vyniká svojím… viac info
637 €
Fialová dekoratívna soška Mauro Ferretti Venice
Oživte svoj domov s neobvyklými dekoráciami Mauro Ferretti. Sošky… viac info
34 €
Zrkadlo Mardi CG z-mardi-cg-1071 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo Mardi s hrubým rámom v zlatom… viac info
220 €
Železná nástenná dekorácia v zlatej farbe Mauro Ferretti Luxury, šírka 118,5 cm
Staňte sa kráľom svojho vlastného interiéru. Začnite nástennými dekoráciami,… viac info
217 €
Sada 12 zlatých 3D samolepiek Ambiance Gold Butterflies
Budete si pripadať ako Alica v krajine zázrakov. Tieto… viac info
9 €
Sada 6 závesných dekorácií v zlatej farbe Ego Dekor Glamour
Vytvorte si doma takú vianočnú atmosféru, ktorú by vám… viac info
7,99 €
Kovový svietnik v zlatej farbe PT LIVING Structure Square
Jemné svetlo sviečok dodáva šarm všedným večerom i slávnostným… viac info
33 €
Zľava 30% - Nálepka Žabka, d94 100cm x 94cm, farba ZLATÁ
Zľava 30% - Nálepka na stenu Žabka, farba zlatá… viac info
14,76 €
Železná nástenná dekorácia v zlatej farbe Mauro Ferretti Luxy Natura
Staňte sa kráľom svojho vlastného interiéru. Začnite nástennými dekoráciami,… viac info
60 €
Železná nástenná dekorácia v zlatej farbe Mauro Ferretti Luxy Nature
Staňte sa kráľom svojho vlastného interiéru. Začnite nástennými dekoráciami,… viac info
60 €
Nástenné zrkadlo v zlatej farbe Geese Baroque, 58 × 80 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
198 €
Sada 6 zlatých gúľ Unimasa
Tak pôvabné a nežne ladené vianočné ozdoby tu dlho… viac info
2,99 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Sunbeam, Ø 90 cm
Tento nástenný kúsok je dôkazom toho, že výnimočný dizajn… viac info
127 €
Dekoratívna soška v zlatej farbe Mauro Ferretti Cane
Kúpte si kúsok, ktorý dodá vášmu domovu šmrnc. Dekorácia… viac info
169 €
Sada 3 zrkadiel v zlatom prevedení PT LIVING Out of Balance
Skrášlite si bývanie so značkou PT LIVING a pozvite… viac info
94 €
Zrkadlo Rond G 100x100 cm z-rond-g-100x100-cm-400 zrcadla
Jemné okrúhle nástenné zrkadlo Vás prenesie do obdobia dvadsiatych… viac info
269 €
Fialovo-zlatá váza PT LIVING Glamour, výška 25 cm
Skrášlite si bývanie so značkou PT LIVING a pozvite… viac info
18 €
Nástenné zrkadlo v zlatej farbe Geese Baroque, 57 × 72 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
185 €
Bielo-zlatá váza PT LIVING, výška 18,5 cm
Skrášlite si bývanie so značkou PT LIVING a pozvite… viac info
13 €
Bielo-zlatá sklenená váza PT LIVING Glamour, výška 15 cm
Skrášlite si bývanie so značkou PT LIVING a pozvite… viac info
16 €
Livin Hill ZRKADLO VERONA VE816
Nábytok VERONA Vám predstavuje dokonalý francúzsky štýl, ktorý je… viac info
231 €
Yankee 1556252E Sviečka stredná Warm Cashmere 411g
Popis vôňe: Zabaľte sa do  luxusu s luxusnými tónmi… viac info
24,90 €
Dubové hodiny vlaha VCT1013, 33cm
Ak ste milovníci dizajnových a jedinečných kúskov, budú sa… viac info
62,99 €
Vianočná sviečka Christmas Angels, béžová
Béžový lampión v tvare gule s horným otvoreným priestorom… viac info
6,49 €
Zrkadlo Albi G 90x150 cm z-albi-g-90x150cm-353 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
293 €
Zrkadlo Lotty G 70x95 cm z-lotty-g-70x95-cm-592 zrcadla
Barokové zrkadlo Lotty je dostupné v troch farebných prevedeniach.… viac info
205 €
Zrkadlo Evelia G z-evelia-g-1292 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v zlatej farbe nás okúzlilo… viac info
161 €
Zrkadlo Chanton G 88x188 cm z-chanton-g-88x188-cm-847 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo Chanton v žiarivej zlatej farbe predstavuje… viac info
637 €
Zrkadlo Amelie G 101x121 cm z-amelie-g-101x121-cm-817 zrcadla
Neskutočne nádherné barokové zrkadlo Amelie je tohtoročnou novinkou. Toto… viac info
539 €
Zrkadlo Garnir G 70x100 cm z-garnir-g-70x100-cm-816 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Alita G 76x110 cm z-alita-g-76x110-cm-759 zrcadla
Originálne a honosné nástenné zrkadlo Alita v zlatom prevedení… viac info
328 €
Zrkadlo Holter G 75x95 cm z-holter-g-75x95-cm-754 zrcadla
Nástenné zrkadlo Holter v zlatom prevedení disponuje úchvatným rámom… viac info
230 €
Zrkadlo Verah G 90x145 cm z-verah-g-90x145-cm-752 zrcadla
Jedinenčné barokové nástenné zrkadlo Verah so žiarivým rámom v… viac info
416 €
54 / 909 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky