InšpirácieBlog

zlaté dekorácie

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Zrkadlo Aurea gold z-jeanice-gold-1421 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo s prepychovým rámom, ktorý tvorí zlatá…
340 €
Zrkadlo Toul G z-toul-g-335 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v…
176 €
Zrkadlo Blase gold z-blase-gold-376 zrcadla
Krásne obdĺžnikové zrkadlo Blase gold s dreveným rámom je…
176 €
Zrkadlo Scandi gold z-etta-gold-1162 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí…
289 €
Zrkadlo Olivet G 60x80 cm z-olivet-g-60x80cm-148 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru v zlatej farbe.
185 €
Zrkadlo Loos G 100x122 cm z-loos-g-100x122cm-329 zrcadla
Veľké nástenné zrkadlo so zlatým rámom. Krásne vypracované detaily…
401 €
Zrkadlo Scandi slim gold z-etta-slim-gold-1761 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v zlatej…
325 €
Zrkadlo Chloe G 90x197 cm z-chloe-g-90x197-cm-826 zrcadla
Nekomplikované nástenné zrkadlo Chloe potvrdzuje známy citát, že v…
499 €
Zrkadlo Vardan G 77x120 cm z-vardan-g-77x120-cm-590 zrcadla
Krásne barokové zrkadlo Vardan v zlatom ošúchanom prevedení je…
298 €
Zrkadlo Leonelle G 66 x 80 cm z-leonelle-g-66-x-80-cm-542 zrcadla
Oválne zrkadlo Leonelle v zlatom prevedení je charakteristické svojím…
199 €
Zrkadlo Mirage G 75x120cm z-mirage-g-75-x-120cm-1297 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v…
199 €
Zrkadlo Albi G 50x60 cm z-albi-g-50x60cm-350 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá…
102 €
Zrkadlo Cadre G 90x180 cm z-cadre-g-90x180-cm-378 zrcadla
Krásne obdĺžnikové zrkadlo zlatej farby vyniká svojím detailne ručne…
499 €
Zrkadlo Reine G 86x140 cm z-reine-g-86x140-cm-1300 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v zlatom prevedení.…
347 €
Zrkadlo Dolio black z-lio-black-1979 zrcadla
Dekoratívne oválne zrkadlo v čiernom ráme dokonale dopĺňa moderné…
322 €
Zrkadlo Chanton G 88x188 cm z-chanton-g-88x188-cm-847 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo Chanton v žiarivej zlatej farbe predstavuje…
696 €
Zrkadlo Mirielle G 60 x 90 cm z-mirielle-g-60-x-90-cm-1081 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom…
220 €
Zrkadlo Talen G 80x140cm z-talen-g-80x140cm-1306 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v zlatej farbe prilákalo náš pohľad…
303 €
Dizajnové zrkadlo Elaine dz-elaine-1088 zrcadla
Skutočne originálne obdĺžnikové zrkadlo so zaujímavým zrkadlovým rámom ohraničeným…
372 €
Zrkadlo Evelia G z-evelia-g-1292 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v zlatej farbe nás okúzlilo…
185 €
Zrkadlo Holter G 75x95 cm z-holter-g-75x95-cm-754 zrcadla
Nástenné zrkadlo Holter v zlatom prevedení disponuje úchvatným rámom…
249 €
Zrkadlo Garnir G 70x100 cm z-garnir-g-70x100-cm-816 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v…
249 €
Zrkadlo Lisle G 52x172 cm z-lisle-g-52x172-cm-165 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v zlatej farbe s…
323 €
Zrkadlo Albi G 70x90 cm z-albi-g-70x90cm-351 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá…
185 €
Zrkadlo Albi G 90x180 cm z-albi-g-90x180cm-354 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.…
379 €
Zrkadlo, zlatá, MALKIA TYP 15
Elegantné zrkadlo MALKIA TYP 15 Materiál: drevo/sklo Farba: zlatá…
33 €
Zrkadlo Lotty G 70x95 cm z-lotty-g-70x95-cm-592 zrcadla
Barokové zrkadlo Lotty je dostupné v troch farebných prevedeniach.…
249 €
Zrkadlo Blase silver z-blase-silver-377 zrcadla
Krásne obdĺžnikové zrkadlo Blase silver s dreveným rámom je…
176 €
Zrkadlo Mandolin G 70x90cm z-mandolin-g-70x90cm-748 zrcadla
Nádherné elegantné nástenné zrkadlo Mandolin v zlatom prevedení nás…
244 €
Zrkadlo Ranier G 85x128cm z-ranier-g-85x128cm-1324 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom…
288 €
Dizajnové zrkadlo Edme dz-edme-1087 zrcadla
Skutočne originálne obdĺžnikové zrkadlo so zaujímavým zrkadlovým rámom ohraničeným…
308 €
Zrkadlo Albi G 90x150 cm z-albi-g-90x150cm-353 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.…
323 €
Zrkadlo Astre G 76x76 cm z-astre-g-76x76-cm-402 zrcadla
Ručne maľované krásne štvorcové nástenné zrkadlo v zlatej farbe…
201 €
Zrkadlo Fusion Gold z-abbie-fusion-gold-2457 zrcadla
Originálne zrkadlo v modernom štýle, inšpirované grafikou 60. rokov,…
441 €
Zrkadlo Amelie G 101x121 cm z-amelie-g-101x121-cm-817 zrcadla
Neskutočne nádherné barokové zrkadlo Amelie je tohtoročnou novinkou. Toto…
568 €
Zrkadlo Ambient slim gold z-nuka-slim-gold-1764 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej…
456 €
Zrkadlo Valet G 54x170 cm z-valet-g-54x170-cm-168 zrcadla
Elegantné stojace zrkadlo s rámom v zlatom prevedení predstavuje…
220 €
Zrkadlo Albi G 90x120 cm z-albi-g-90x120cm-352 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.…
264 €
Zrkadlo Liana z-liana-2239 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové umelecké zrkadlo s neopakovateľným rámom nás očarilo…
270 €
Zrkadlo Verona G 70x90 cm z-verona-g-70x90-cm-394 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom…
259 €
Zrkadlo Alma z-alma-2092 zrcadla
Honosné okrúhle ručne robené zrkadlo so zdobeným rámom z…
239 €
Zrkadlo Dolio gold z-lio-gold-2188 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v zlatom ráme dokonale dopĺňa moderné…
361 €
Buddha zlatý
materiál polyresin (umelý kameň) farebné prevedenie zlatá
10 €
Dizajnové zrkadlo Drury gold dz-drury-gold-1425 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom z nerezovej ocele…
406 €
Zrkadlo Nina z-nina-2238 zrcadla
Skvostné okrúhle ručne robené nástenné zrkadlo, s ktorým zažiari…
239 €
Zrkadlo Lanninon G 62x72 cm z-lanninon-g-62x72-339 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v zlatej…
166 €
Zrkadlo Antony G 80x100 cm z-antony-g-80x100-cm-367 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom…
274 €
Dizajnové zrkadlo Juene gold dz-juene-gold-1427 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo s elegantným rámom z nerezovej ocele…
372 €
Ulita zlatá
materiál polyresin (umelý kameň), farebné prevedenie zlatá  imitácia fosílie…
6,50 €
Zrkadlo Lavera G 79x110 cm z-lavera-g-79x110-cm-1320 zrcadla
Barokové nástenné zrkadlo s prepychovo zdobeným rámom v zlatej…
298 €
Zrkadlo Verah G 90x145 cm z-verah-g-90x145-cm-752 zrcadla
Jedinenčné barokové nástenné zrkadlo Verah so žiarivým rámom v…
445 €
54 / 629 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky