Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

zrkadlá

Zoradiť
Filter
Zrkadlo Etta white z-etta-white-1163 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
195 €
Zrkadlo Garnir S 70x100 cm z-garnir-s-70x100-cm-815 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Dutchbone Pris
Zrkadlo, zrkadlo, povedz, kto je najkrajší? ♥ Odpoveď poznáme.… viac info
51 €
Zrkadlo Talen G 80x140cm z-talen-g-80x140cm-1306 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v zlatej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
288 €
Dizajnové zrkadlo Drury silver dz-drury-silver-1426 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom z nerezovej ocele… viac info
325 €
Hnedé nástenné zrkadlo Geese, 57 × 57 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
109 €

zrkadlá

Zrkadlá slúžia najmä pri úprave zovňajšku, no uplatňujú sa aj ako prvok interiérového dizajnu. Vhodne umiestnené zrkadlo väčších rozmerov opticky zväčší priestor. Vyberte si klasické obdĺžnikové, oválne zrkadlo či atypický tvar. Zrkadlo v masívnom dekoratívnom ráme ozvláštni miestnosť. Niektoré zrkadlá majú vlastné osvetlenie alebo praktickú poličku. viac

Zrkadlá slúžia najmä pri úprave zovňajšku, no uplatňujú sa aj ako prvok interiérového dizajnu. Vhodne umiestnené zrkadlo... viac

Zrkadlá slúžia najmä pri úprave zovňajšku, no uplatňujú sa aj ako prvok interiérového dizajnu. Vhodne umiestnené zrkadlo väčších rozmerov opticky zväčší priestor. Vyberte si klasické obdĺžnikové, oválne zrkadlo či atypický tvar. Zrkadlo v masívnom dekoratívnom ráme ozvláštni miestnosť. Niektoré zrkadlá majú vlastné osvetlenie alebo praktickú poličku. zrkadlá menej

Zrkadlo Lisle G 52x172 cm z-lisle-g-52x172-cm-165 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v zlatej farbe s… viac info
295 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Hnedé nástenné zrkadlo Geese, Ø 67 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
120 €
Zrkadlo Fiance G 66x103cm z-fiance-g-66x103cm-1318 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo v barokovom štýle dokonale ozdobí interiér.… viac info
259 €
Zrkadlo Mirielle P 60 x 90 cm z-mirielle-p-60-x-90-cm-1082 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v bielom prevedení s efektom pretierania… viac info
195 €
Hnedé nástenné zrkadlo Geese, 57 × 70 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
120 €
Zrkadlo Mateja G 66x122cm z-mateja-g-66x122cm-1322 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v zlatom prevedení.… viac info
230 €
Zrkadlo Dinan S z-dinan-s-136 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo so strieborným rámom dostupné v troch… viac info
180 €
Zrkadlo Rico
Tento artikel je k dispozícií iba ONLINE. Štýlová kúpeľňa… viac info
19,90 €
Zrkadlo Vardan S 77x120 cm z-vardan-s-77x120-cm-591 zrcadla
Okúzľujúce barokové zrkadlo Vardan v striebornom ošúchanom formáte sa… viac info
269 €
Dizajnové zrkadlo Joell dz-joell-849 zrcadla
Pútavá zrkadlová dekorácia Joell je nevšedná svojím nepravidleným tvarom… viac info
269 €
Kozmetické zrkadlo Premier Housewares Shaving
Aj keď retro znamená pohľad do minulosti, britská značka… viac info
13,99 €
Zrkadlo Ranier G 85x128cm z-ranier-g-85x128cm-1324 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom… viac info
264 €
Zrkadlo Antony P 80x100 cm z-antony-p-80x100-cm-368 zrcadla
Jemne patinované nostalgické nástenné zrkadlo s jemne ošúchaným vzhľadom.… viac info
244 €
RAVAK - 10° Zrkadlo rohové 550x750 mm, pravé, biela (X000001073)
Zrcadlo s pootočením do prostoru rozměry: 550 x 150… viac info
114,25 €
Zrkadlo Verona G 70x90 cm z-verona-g-70x90-cm-394 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
AKCIA! Zrkadlo Merlin 2 Opti white 100cm akcia-z-merlin-2-opti-white-100cm-2742 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
144 €
SAPHO - FLUT LED podsvietené zrkadlo 1000x700mm, biela (FT100)
Zrkadlá s LED osvetlením Podsvietená zrkadlá Flute svojou efektné… viac info
247,20 €
Zrkadlo Trappes G z-trappes-g-337 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Zofia blue z-zofia-blue-1419 zrcadla
Elegantné modré nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro… viac info
442 €
Zrkadlová Sada Erich
12-dielna sada zrkadlových dlaždíc z krištálového skla, vďaka ktorým… viac info
7,99 €
-33 %
Zrkadlo Reine G 86x140 cm z-reine-g-86x140-cm-1300 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v zlatom prevedení.… viac info
318 €
Dizajnové zrkadlo Alvada dz-alvada-765 zrcadla
Prepychové nástenné zrkadlo Alvada okrúhleho tvaru má rám tvorený… viac info
320 €
Zrkadlová Sada Quattro
4-dielna sada zrkadlových dlaždíc z krištálového skla, vďaka ktorým… viac info
7,99 €
-33 %
Dizajnové zrkadlo Darcia dz-darcia-1740 zrcadla
Toto krásne a jedinečné zrkadlo s veľkolepým rámom nás… viac info
406 €
Zrkadlo Estera z-estera-1239 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo predstavuje zaručený pútač očí. Umelecké zrkadlo… viac info
270 €
Kozmetické zrkadlo na stojane Versa Mirror Basic
Máte pocit, že váš domov potrebuje vzpruhu? Stavte na… viac info
16 €
Zrkadlo Malak z-malak-982 zrcadla
Okrúhle dizajnové zrkadlo Malak kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň.… viac info
195 €
Zrkadlo Ismay square champagne 100 x 100 cm z-ismay-square-champagne-100-x-100-cm-1944 zrcadla
Luxusné nástenné zrkadlo s mohutným rámom rozžiari každý interiér.… viac info
395 €
SAPHO - BRAND zrkadlo 1300x700x20mm, starobiela (BA062)
Nábytok z moreného masívu - to je jednoduchý a… viac info
180 €
Zrkadlo Mardi CG z-mardi-cg-1071 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo Mardi s hrubým rámom v zlatom… viac info
220 €
Zrkadlo Klára z-klara-1417 zrcadla
Výnimočné ručne robené nástenné zrkadlo bude klenotom vášho interiéru.… viac info
270 €
Zrkladlo z mangového dreva Orchidea Milano Antique, 60 x 50 cm
Zrkadlo je doplnok, bez ktorého si veľa ľudí nedokáže… viac info
138 €
Zrkadlo Lens W z-lens-w-142 zrcadla
Krásne obdĺžnikové nástenné zrkadlo s rámom v bielom laku.… viac info
161 €
Dizajnové zrkadlo Rust dz-rust-1765 zrcadla
Nástenné dizajnové zrkadlo s unikátnym rámom, ktorý tvorí kombinácia… viac info
165 €
Zrkadlo Mauro Ferretti Hypnos, 48 × 65 cm
Doveďte svoj interiér do dokonalosti s kúskami od talianskych… viac info
42 €
Zrkadlo Lanninon S 62x72 cm z-lanninon-s-62x72-cm-341 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v striebornej… viac info
141 €
Zrkadlo Antony W 80x100 cm z-antony-w-80x100-cm-370 zrcadla
Jemné, romantické a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
244 €
Zrkadlo Mauro Ferretti Specchio Toulouse, 70 × 50 cm
Nielen vo svete módy sa talianski návrhári radia medzi… viac info
58 €
Zrkadlo Maryl 65 x 85 cm z-maryl-65-x-85-cm-545 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Maryl je atypické svojou… viac info
140 €
Zrkadlo Albi G 70x90 cm z-albi-g-70x90cm-351 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá… viac info
171 €
Nástenné zrkadlo Madre Selva Espejo Decorado Frida Bunch, 50 × 70 cm
Robia vám radosť exotické vzory a výrazné farby? Tak… viac info
59 €
Zrkadlo Lucile 75 x 75 cm z-lucile-75-x-75-cm-544 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Lucile je atypické svojou… viac info
130 €
Zrkadlo Cora II z-cora-ii-1939 zrcadla
Pôvabné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s rámom v striebornej farbe… viac info
272 €
Zrkadlo Catherine de Verdun
Žena, ktorá ešte neobjavila svoju krásu, buď ešte nenašla… viac info
159 €
Zrkadlo Canon S 53x173cm z-canon-s-53x173cm-163 zrcadla
Stojace zrkadlo v starom striebornom prevedení s čarovným dreveným… viac info
149 €
Dizajnové zrkadlo Juene 2 silver dz-juene-2-silver-1430 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo s elegantným rámom z nerezovej ocele… viac info
270 €
Zrkadlo Catherine de Medici
Ktorá z nás by netúžila po veľkom zrkadle priamo… viac info
139 €
54 / 2343 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky