Pohodo.sk
InšpirácieBlog

barokové zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Nástenné Zrkadlo Barock
Nástenné zrkadlo v barokovom štýle je elegantným pútačom pozornosti. … viac info
38,95 €
Nástenné Zrkadlo Walter
Vznešené nástenné zrkadlo s lakovaným dreveným rámom striebornej farby… viac info
27,95 €
Zrkadlo DA22, dub lefkas, VILAR
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: dub lefkas Rozmery (ŠxHxV):… viac info
119 €
Zrkadlo DA22, sosna biela, VILAR
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: sosna biela Rozmery (ŠxHxV):… viac info
119 €
Zrkadlo Veneto strieborné Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Strieborné Antik Luxusné zrkadlo Veneto v… viac info
110 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Zlaté Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Zrkadlo Veneto strieborné Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Strieborné Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Nástenné zrkadlo Kathleen 135 cm čierno - zlaté
Nástenné zrkadlo Kathleen 135 cm čierno - zlaté Nástenné… viac info
249 €
TEMPO KONDELA Vilar DA22 zrkadlo na stenu dub lefkas
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je zrkadlo na… viac info
119 €
TEMPO KONDELA Vilar DA22 zrkadlo na stenu sosna biela
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je zrkadlo na… viac info
119 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Gold Antik Luxusné zrkadlo Veneto v… viac info
101 €
Zrkadlo Garnir P 70x100 cm z-garnir-p-70x100-cm-814 zrcadla
Úžasné barokové zrkadlo Garnir s ozdobným rámom v bielom… viac info
249 €
Zrkadlo Alita S 76x110 cm z-alita-s-76x110-cm-750 zrcadla
Originálne a honosné nástenné zrkadlo Alita v striebornom prevedení… viac info
357 €
Zrkadlo Dinan S z-dinan-s-136 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo so strieborným rámom dostupné v troch… viac info
199 €
Zrkadlo Canon S 53x173cm z-canon-s-53x173cm-163 zrcadla
Stojace zrkadlo v starom striebornom prevedení s čarovným dreveným… viac info
161 €
Zrkadlo Evelia S z-evelia-s-1293 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v striebornej farbe nás okúzlilo… viac info
185 €
Zrkadlo Pessac S 88x148 cm z-pessac-s-88x148cm-393 zrcadla
Veľké nádherné strieborné nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
376 €
Zrkadlo Mandolin S 70x90cm z-mandolin-s-70x90cm-749 zrcadla
Nádherné elegantné nástenné zrkadlo Mandolin v striebornom prevedení nás… viac info
244 €
AKCIA! Zrkadlo Lavera S 79x110 cm akcia-z-lavera-s-79x110-cm-1319 zrcadla
Barokové nástenné zrkadlo s prepychovo zdobeným rámom v striebornej… viac info
205 €
Zrkadlo Holter S 75x95 cm z-holter-s-75x95-cm-762 zrcadla
Okúzľujúce nástenné zrkadlo Holter v striebornom prevedení. Zrkadlo má… viac info
249 €
Zrkadlo Albi S 90x180 cm z-albi-s-90x180cm-359 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
347 €
Zrkadlo Talen S 80x140cm z-talen-s-80x140cm-1305 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v striebornej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
303 €
Zrkadlo Mateja S 66x122cm z-mateja-s-66x122cm-1321 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v striebornom prevedení.… viac info
249 €
Zrkadlo Verona S 70x90 cm z-verona-s-70x90-cm-395 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
259 €
Zrkadlo Ranier S 85x128cm z-ranier-s-85x128cm-1323 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v striebornom prevedení so zdobeným rámom… viac info
288 €
Zrkadlo Dessin S 91x121 cm z-dessin-s-91x121-cm-381 zrcadla
Veľké luxusné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
332 €
Zrkadlo Lanninon G 62x72 cm z-lanninon-g-62x72-339 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v zlatej… viac info
166 €
Zrkadlo Antony S 80x100 cm z-antony-s-80x100-cm-369 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
274 €
Zrkadlo Menton S z-menton-s-55x70cm-332 zrcadla
Krásne malé nástenné zrkadlo Menton v striebornej farbe. Zrkadlo… viac info
127 €
Zrkadlo Vardan S 77x120 cm z-vardan-s-77x120-cm-591 zrcadla
Okúzľujúce barokové zrkadlo Vardan v striebornom ošúchanom formáte sa… viac info
298 €
Zrkadlo Garnir S 70x100 cm z-garnir-s-70x100-cm-815 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
249 €
Zrkadlo Evelia G z-evelia-g-1292 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v zlatej farbe nás okúzlilo… viac info
185 €
Zrkadlo Loos G 100x122 cm z-loos-g-100x122cm-329 zrcadla
Veľké nástenné zrkadlo so zlatým rámom. Krásne vypracované detaily… viac info
401 €
Zrkadlo Albi S 90x120 cm z-albi-s-90x120cm-357 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
264 €
Zrkadlo Mardi P z-mardi-p-383 zrcadla
Krásne obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom v bielom… viac info
249 €
Zrkadlo Antony CG 80 x 100 cm z-antony-cg-80-x-100-cm-964 zrcadla
Nádherné barokové nástenné zrkadlo Antony v šedom pretieranom prevedení.… viac info
274 €
Zrkadlo Dessin G 91x121 cm z-dessin-g-91x121-cm-380 zrcadla
Veľké luxusné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
332 €
Zrkadlo Chanton G 88x188 cm z-chanton-g-88x188-cm-847 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo Chanton v žiarivej zlatej farbe predstavuje… viac info
696 €
Zrkadlo Antony P 80x100 cm z-antony-p-80x100-cm-368 zrcadla
Jemne patinované nostalgické nástenné zrkadlo s jemne ošúchaným vzhľadom.… viac info
274 €
Zrkadlo Antony cream 80x100 cm z-antony-cream-80x100-cm-366 zrcadla
Luxusné a zároveň elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
274 €
Zrkadlo Albi S 90x150 cm z-albi-s-90x150cm-358 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
323 €
Zrkadlo Antony B 80x100 cm z-antony-b-80100-cm-365 zrcadla
Elegantné nástenné lakované zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
274 €
Zrkadlo Mirielle S 60 x 90 cm z-mirielle-s-60-x-90-cm-1080 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v striebornom prevedení so zdobeným rámom… viac info
220 €
Zrkadlo Amelie G 101x121 cm z-amelie-g-101x121-cm-817 zrcadla
Neskutočne nádherné barokové zrkadlo Amelie je tohtoročnou novinkou. Toto… viac info
568 €
Zrkadlo Antony G 80x100 cm z-antony-g-80x100-cm-367 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
274 €
Zrkadlo Toul S z-toul-s-336 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
176 €
Zrkadlo Chanton S 88x188 cm z-chanton-s-88x188-cm-848 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo Chanton v žiarivej striebornej farbe predstavuje… viac info
696 €
Zrkadlo Mardi CS z-mardi-cs-382 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo Mardi s hrubým rámom. Strieborná farba… viac info
249 €
Zrkadlo Mirage P 75x120cm z-mirage-p-75-x-120cm-1298 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Blois S 80x180 cm z-blois-s-80x180-cm-117 zrcadla
Veľké obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom v striebornom… viac info
352 €
Zrkadlo Chloe G 90x197 cm z-chloe-g-90x197-cm-826 zrcadla
Nekomplikované nástenné zrkadlo Chloe potvrdzuje známy citát, že v… viac info
499 €
Zrkadlo Albi G 90x120 cm z-albi-g-90x120cm-352 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
264 €
Zrkadlo Reine S 86x140 cm z-reine-s-86x140cm-1299 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v striebornom prevedení.… viac info
347 €
Zrkadlo Albi G 50x60 cm z-albi-g-50x60cm-350 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá… viac info
102 €
54 / 141 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky