InšpirácieBlog

barokové zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Zrkadlo Veneto strieborné Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Strieborné Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto…
497 €
KONDELA Vilar DA22 zrkadlo na stenu dub lefkas
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je zrkadlo na…
119 €
Zrkadlo DA22, dub lefkas, VILAR
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: dub lefkas Rozmery (ŠxHxV):…
119 €
Zrkadlo DA22, sosna biela, VILAR
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: sosna biela Rozmery (ŠxHxV):…
119 €
KONDELA Vilar DA22 zrkadlo na stenu sosna biela
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je zrkadlo na…
119 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Gold Antik Luxusné zrkadlo Veneto v…
147 €
Nástenné zrkadlo Kathleen 135 cm čierno - zlaté
Nástenné zrkadlo Kathleen 135 cm čierno - zlaté Nástenné…
287 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Zlaté Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto…
497 €
[en.casa] Stojace zrkadlo »Arezzo« ABDM-5931 biele 160x40 cm
Stojace zrkadlo »Arezzo« ABDM-5931 160 x 40 cm bieleToto…
91,99 €
Zrkadlo Talen G 80x140cm z-talen-g-80x140cm-1306 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v zlatej farbe prilákalo náš pohľad…
303 €
Zrkadlo Lisle S 52×172 cm z-lisle-s-52172-cm-166 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v striebornej farbe s…
323 €
Zrkadlo Chloe S 90x197 cm z-chloe-s-90x197-cm-825 zrcadla
"Prirodzené" nástenné zrkadlo Chloe potvrdzuje známy citát, že v…
499 €
Zrkadlo Fiance G 66x103cm z-fiance-g-66x103cm-1318 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo v barokovom štýle dokonale ozdobí interiér.…
274 €
Zrkadlo Vardan S 77x120 cm z-vardan-s-77x120-cm-591 zrcadla
Okúzľujúce barokové zrkadlo Vardan v striebornom ošúchanom formáte sa…
298 €
Zrkadlo Toul G z-toul-g-335 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v…
176 €
Zrkadlo Loos G 100x122 cm z-loos-g-100x122cm-329 zrcadla
Veľké nástenné zrkadlo so zlatým rámom. Krásne vypracované detaily…
401 €
Zrkadlo Dessin G 91x121 cm z-dessin-g-91x121-cm-380 zrcadla
Veľké luxusné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom…
332 €
Zrkadlo Lisle W 50×170 cm z-lisle-w-50170-cm-167 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v bielej farbe s…
323 €
Zrkadlo Garnir P 70x100 cm z-garnir-p-70x100-cm-814 zrcadla
Úžasné barokové zrkadlo Garnir s ozdobným rámom v bielom…
249 €
Zrkadlo Pessac S 88x148 cm z-pessac-s-88x148cm-393 zrcadla
Veľké nádherné strieborné nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba…
376 €
Zrkadlo Mirage G 75x120cm z-mirage-g-75-x-120cm-1297 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v…
199 €
Zrkadlo Mirage P 75x120cm z-mirage-p-75-x-120cm-1298 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v…
199 €
Zrkadlo Albi G 90x120 cm z-albi-g-90x120cm-352 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.…
264 €
Zrkadlo Blois W 80x180 cm z-blois-w-80x180-cm-118 zrcadla
Veľké obdĺžnikové nástenné zrkadlo Blois s dreveným rámom v…
352 €
Zrkadlo Albi S 50x60 cm z-albi-s-50x60cm-355 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Strieborná…
102 €
Zrkadlo Dessin W 91x121 cm z-dessin-w-91x121-cm-1070 zrcadla
Dokonalé nástenné zrkadlo so zdobeným rámom v bielej lakovanej…
332 €
Zrkadlo Albi G 70x90 cm z-albi-g-70x90cm-351 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá…
185 €
Zrkadlo Carré G 92x92 cm z-carre-g-92x92-cm-404 zrcadla
Krásne veľké štvorcové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom…
274 €
Zrkadlo Reine S 86x140 cm z-reine-s-86x140cm-1299 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v striebornom prevedení.…
347 €
Zrkadlo Reine G 86x140 cm z-reine-g-86x140-cm-1300 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v zlatom prevedení.…
347 €
Zrkadlo Rouen S 74x94cm z-rouen-s-74x94cm-346 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom v striebornom prevedení…
199 €
Zrkadlo Verah G 90x145 cm z-verah-g-90x145-cm-752 zrcadla
Jedinenčné barokové nástenné zrkadlo Verah so žiarivým rámom v…
445 €
Zrkadlo Toul S z-toul-s-336 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v…
176 €
Zrkadlo Massy W 80x190 cm z-massy-w-80x190cm-386 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo v bielom laku vyniká…
696 €
Zrkadlo Antony G 80x100 cm z-antony-g-80x100-cm-367 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom…
274 €
Zrkadlo Leonelle G 66 x 80 cm z-leonelle-g-66-x-80-cm-542 zrcadla
Oválne zrkadlo Leonelle v zlatom prevedení je charakteristické svojím…
199 €
Zrkadlo Antony S 80x100 cm z-antony-s-80x100-cm-369 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom…
274 €
Zrkadlo Ranier G 85x128cm z-ranier-g-85x128cm-1324 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom…
288 €
Zrkadlo Amelie G 101x121 cm z-amelie-g-101x121-cm-817 zrcadla
Neskutočne nádherné barokové zrkadlo Amelie je tohtoročnou novinkou. Toto…
568 €

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky