Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

barokové zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Nástenné zrkadlo Pius 6, 50x150 cm
Pius 6 je elegantné rámové zrkladlo so zlatým rámom,… viac info
79,90 €
Nástenné zrkadlo Pius 1, 55x70 cm
Pius 1 je elegantné rámové zrkladlo so zlatým rámom,… viac info
49,90 €
Zrkadlo Messina S z-messina-s-146 zrcadla
Elegantné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom dostupné v… viac info
215 €
Nástenné zrkadlo Pius 9, 70x170 cm
Pius 9 je elegantné rámové zrkladlo so zlatým rámom,… viac info
99,90 €
Nástenné zrkadlo v zlatej farbe Geese Baroque, 58 × 80 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
198 €
Zrkadlo Mardi P z-mardi-p-383 zrcadla
Krásne obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom v bielom… viac info
220 €
Stojací zrcadlo Baroque White
KARE DESIGN Stojací zrcadlo Baroque White: Ladné tvary v… viac info
111,84 €
Stojací zrcadlo Baroque Silver
KARE DESIGN Stojací zrcadlo Baroque Silver: Ladné tvary ve… viac info
111,84 €
Zrkadlo Mardi CS z-mardi-cs-382 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo Mardi s hrubým rámom. Strieborná farba… viac info
220 €
Zrcadlo Caroso Gold
Luxusní designové zrcadlo od italské firmy MIOTTO. Zrcadlo je… viac info
986,33 €
Zrcadlo Caroso Silver
Luxusní designové zrcadlo od italské firmy MIOTTO. Zrcadlo je… viac info
986,33 €
Zrkadlo Vardan S 77x120 cm z-vardan-s-77x120-cm-591 zrcadla
Okúzľujúce barokové zrkadlo Vardan v striebornom ošúchanom formáte sa… viac info
269 €
Nástenné Zrkadlo Barock
Nástenné zrkadlo v barokovom štýle je elegantným pútačom pozornosti. … viac info
29,90 €
Nástenné Zrkadlo Walter
Vznešené nástenné zrkadlo s lakovaným dreveným rámom striebornej farby… viac info
29,95 €
Zrkadlo Talen S 80x140cm z-talen-s-80x140cm-1305 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v striebornej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
288 €
Zrkadlo Veneto strieborné Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Strieborné Antik Luxusné zrkadlo Veneto v … viac info
119 €
Zrkadlo Veneto strieborné Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Strieborné Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Zrkadlo Evelia S z-evelia-s-1293 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v striebornej farbe nás okúzlilo… viac info
161 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Gold Antik Luxusné zrkadlo Veneto v… viac info
125 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Zlaté Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Zrkadlo Garlan creamy grey 80x120 cm z-garlan-creamy-grey-80x120-cm-753 zrcadla
Unikátne nástenné zrkadlo Garlan v krémovo - šedom pretieranom… viac info
406 €
Zrkadlo Thin zlaté
Luxusné zrkadlo Thin zlaté - antik Luxusné zrkadlo Thin… viac info
121,50 €
Zrkadlo Veneto biele Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Biele Antik Luxusné zrkadlo Veneto v … viac info
119 €
Zrkadlo Lavera S 79x110 cm z-lavera-s-79x110-cm-1319 zrcadla
Barokové nástenné zrkadlo s prepychovo zdobeným rámom v striebornej… viac info
269 €
Zrkadlo Thin strieborné
Luxusné zrkadlo Thin strieborné - antik Luxusné zrkadlo Thin… viac info
121,50 €
Zrkadlo Albi G 90x180 cm z-albi-g-90x180cm-354 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
342 €
Zrkadlo Albi S 50x60 cm z-albi-s-50x60cm-355 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Strieborná… viac info
97 €
Zrkadlo Reine G 86x140 cm z-reine-g-86x140-cm-1300 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v zlatom prevedení.… viac info
318 €
Zrkadlo Canon S 53x173cm z-canon-s-53x173cm-163 zrcadla
Stojace zrkadlo v starom striebornom prevedení s čarovným dreveným… viac info
149 €
Zrkadlo Mateja S 66x122cm z-mateja-s-66x122cm-1321 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v striebornom prevedení.… viac info
230 €
Zrkadlo Verona S 70x90 cm z-verona-s-70x90-cm-395 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Zrkadlo Pessac S 88x148 cm z-pessac-s-88x148cm-393 zrcadla
Veľké nádherné strieborné nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Zrkadlo Mandolin S 70x90cm z-mandolin-s-70x90cm-749 zrcadla
Nádherné elegantné nástenné zrkadlo Mandolin v striebornom prevedení nás… viac info
220 €
Zrkadlo Massy W 80x190 cm z-massy-w-80x190cm-386 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo v bielom laku vyniká… viac info
637 €
Zrkadlo Chanton S 88x188 cm z-chanton-s-88x188-cm-848 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo Chanton v žiarivej striebornej farbe predstavuje… viac info
637 €
Zrkadlo Mirielle S 60 x 90 cm z-mirielle-s-60-x-90-cm-1080 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v striebornom prevedení so zdobeným rámom… viac info
195 €
Zrkadlo Albi S 90x120 cm z-albi-s-90x120cm-357 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
244 €
Zrkadlo Massy G 80x190 cm z-massy-g-80x190cm-384 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo zlatej farby vyniká svojím… viac info
637 €
Zrkadlo Albi G 70x90 cm z-albi-g-70x90cm-351 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá… viac info
171 €
Zrkadlo Paule B 87x112 cm z-paule-b-87-x-112-cm-658 zrcadla
Barokové nástenné zrkadlo Paule v čiernom lesklom prevedení sa… viac info
160 €
Zrkadlo Astre G 76x76 cm z-astre-g-76x76-cm-402 zrcadla
Ručne maľované krásne štvorcové nástenné zrkadlo v zlatej farbe… viac info
185 €
Zrkadlo Alita S 76x110 cm z-alita-s-76x110-cm-750 zrcadla
Originálne a honosné nástenné zrkadlo Alita v striebornom prevedení… viac info
328 €
Zrkadlo Antony cream 80x100 cm z-antony-cream-80x100-cm-366 zrcadla
Luxusné a zároveň elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
244 €
Zrkadlo Toul G z-toul-g-335 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Blois S 80x180 cm z-blois-s-80x180-cm-117 zrcadla
Veľké obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom v striebornom… viac info
316 €
Zrkadlo Leonelle S 66 x 80 cm z-leonelle-s-66-x-80-cm-543 zrcadla
Oválne zrkadlo Leonelle v striebornom prevedení je charakteristické svojím… viac info
180 €
Zrkadlo Maryl 65 x 85 cm z-maryl-65-x-85-cm-545 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Maryl je atypické svojou… viac info
140 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Zrkadlo Lanninon S 62x72 cm z-lanninon-s-62x72-cm-341 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v striebornej… viac info
141 €
Zrkadlo Mouron W 100x100 cm z-mouron-w-100x100-cm-414 zrcadla
Ručne maľované štvorcové nástenné zrkadlo v bielej farbe oživí… viac info
269 €
Zrkadlo Verah S 90x145 cm z-verah-s-90x145-cm-761 zrcadla
Jedinenčné barokové nástenné zrkadlo Verah so žiarivým rámom v… viac info
416 €
Zrkadlo Blanche S 99x138 cm z-blanche-s-99x138-cm-525 zrcadla
Nádherné strieborné nástenné zrkadlo Blanche so starožitným rámom v… viac info
295 €
Zrkadlo Valet W 54x170 cm z-valet-w-54x170-cm-170 zrcadla
Elegantné stojace zrkadlo s rámom v bielom lakovanom prevedení… viac info
198 €
54 / 159 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky