FotoinšpirácieBlog

barokové zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Nástenné Zrkadlo Barock
Nástenné zrkadlo v barokovom štýle je elegantným pútačom pozornosti. … viac info
29,90 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Zlaté Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Zrkadlo Pessac G 88x148 cm z-pessac-g-88x148cm-392 zrcadla
Veľké nádherné zlaté nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Zrkadlo Veneto strieborné Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Strieborné Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Zrkadlo Massy G 80x190 cm z-massy-g-80x190cm-384 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo zlatej farby vyniká svojím… viac info
637 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Gold Antik Luxusné zrkadlo Veneto v… viac info
125 €
Zrkadlo Mardi CG z-mardi-cg-1071 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo Mardi s hrubým rámom v zlatom… viac info
220 €
Zrkadlo Toul S z-toul-s-336 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Thin zlaté
Luxusné zrkadlo Thin zlaté - antik Luxusné zrkadlo Thin… viac info
121,50 €
Nástenné zrkadlo v zlatej farbe Geese Baroque, 58 × 80 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
198 €
Zrkadlo Rond G 100x100 cm z-rond-g-100x100-cm-400 zrcadla
Jemné okrúhle nástenné zrkadlo Vás prenesie do obdobia dvadsiatych… viac info
269 €
Zrkadlo Garnir P 70x100 cm z-garnir-p-70x100-cm-814 zrcadla
Úžasné barokové zrkadlo Garnir s ozdobným rámom v bielom… viac info
225 €
Nástenné zrkadlo v zlatej farbe Geese Baroque, 57 × 72 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
185 €
Zrkadlo Albi G 90x150 cm z-albi-g-90x150cm-353 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
293 €
Zrkadlo Lotty G 70x95 cm z-lotty-g-70x95-cm-592 zrcadla
Barokové zrkadlo Lotty je dostupné v troch farebných prevedeniach.… viac info
205 €
Zrkadlo Evelia G z-evelia-g-1292 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v zlatej farbe nás okúzlilo… viac info
161 €
Zrkadlo Chanton G 88x188 cm z-chanton-g-88x188-cm-847 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo Chanton v žiarivej zlatej farbe predstavuje… viac info
637 €
Zrkadlo Amelie G 101x121 cm z-amelie-g-101x121-cm-817 zrcadla
Neskutočne nádherné barokové zrkadlo Amelie je tohtoročnou novinkou. Toto… viac info
539 €
Zrkadlo Garnir G 70x100 cm z-garnir-g-70x100-cm-816 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Alita G 76x110 cm z-alita-g-76x110-cm-759 zrcadla
Originálne a honosné nástenné zrkadlo Alita v zlatom prevedení… viac info
328 €
Zrkadlo Holter G 75x95 cm z-holter-g-75x95-cm-754 zrcadla
Nástenné zrkadlo Holter v zlatom prevedení disponuje úchvatným rámom… viac info
230 €
Zrkadlo Verah G 90x145 cm z-verah-g-90x145-cm-752 zrcadla
Jedinenčné barokové nástenné zrkadlo Verah so žiarivým rámom v… viac info
416 €
Zrkadlo Paule G 87x112 cm z-paule-g-87-x-112-cm-659 zrcadla
Honosné barokové nástenné zrkadlo Paule v zlatom prevedení nás… viac info
160 €
Zrkadlo Mateja G 66x122cm z-mateja-g-66x122cm-1322 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v zlatom prevedení.… viac info
230 €
Zrkadlo Lavera G 79x110 cm z-lavera-g-79x110-cm-1320 zrcadla
Barokové nástenné zrkadlo s prepychovo zdobeným rámom v zlatej… viac info
269 €
Zrkadlo Fiance G 66x103cm z-fiance-g-66x103cm-1318 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo v barokovom štýle dokonale ozdobí interiér.… viac info
259 €
Zrkadlo Odie G 64x106cm z-odie-g-64x106cm-1307 zrcadla
Výnimočné barokové nástenné zrkadlo s originálnym rámom v zlatej… viac info
239 €
Zrkadlo Talen G 80x140cm z-talen-g-80x140cm-1306 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v zlatej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
288 €
Zrkadlo Verona G 70x90 cm z-verona-g-70x90-cm-394 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Zrkadlo Dessin G 91x121 cm z-dessin-g-91x121-cm-380 zrcadla
Veľké luxusné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
313 €
Zrkadlo Albi G 90x180 cm z-albi-g-90x180cm-354 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
342 €
Zrkadlo Mirielle G 60 x 90 cm z-mirielle-g-60-x-90-cm-1081 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom… viac info
195 €
Zrkadlo Ranier G 85x128cm z-ranier-g-85x128cm-1324 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom… viac info
264 €
Zrkadlo Reine G 86x140 cm z-reine-g-86x140-cm-1300 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v zlatom prevedení.… viac info
318 €
Zrkadlo Chloe G 90x197 cm z-chloe-g-90x197-cm-826 zrcadla
Nekomplikované nástenné zrkadlo Chloe potvrdzuje známy citát, že v… viac info
455 €
Zrkadlo Mandolin G 70x90cm z-mandolin-g-70x90cm-748 zrcadla
Nádherné elegantné nástenné zrkadlo Mandolin v zlatom prevedení nás… viac info
220 €
Zrkadlo Antony cream 80x100 cm z-antony-cream-80x100-cm-366 zrcadla
Luxusné a zároveň elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
244 €
Zrkadlo Leonelle G 66 x 80 cm z-leonelle-g-66-x-80-cm-542 zrcadla
Oválne zrkadlo Leonelle v zlatom prevedení je charakteristické svojím… viac info
180 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Zrkadlo Antony G 80x100 cm z-antony-g-80x100-cm-367 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
244 €
Zrkadlo Lotty P 70x95 cm z-lotty-p-70x95-cm-594 zrcadla
Nástenné barokové zrkadlo Lotty v bielom pretieranom prevedení je… viac info
205 €
Zrkadlo Mirielle P 60 x 90 cm z-mirielle-p-60-x-90-cm-1082 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v bielom prevedení s efektom pretierania… viac info
195 €
Zrkadlo Garlan P 80x120 cm z-garlan-p-80x120-cm-813 zrcadla
Unikátne nástenné zrkadlo Garlan v bielom pretieranom prevedení pripomína… viac info
406 €
Zrkadlo Paule W 87x112 cm z-paule-w-87-x-112-cm-657 zrcadla
Barokové nástenné zrkadlo Paule v bielom lakovanom prevedení sa… viac info
160 €
Zrkadlo Massy W 80x190 cm z-massy-w-80x190cm-386 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo v bielom laku vyniká… viac info
637 €
Zrkadlo Mardi P z-mardi-p-383 zrcadla
Krásne obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom v bielom… viac info
220 €
Zrkadlo Verona W 70x90 cm z-verona-w-70x90-cm-1072 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo s krásnym zdobeným rámom v bielej… viac info
220 €
Zrkadlo Dessin W 91x121 cm z-dessin-w-91x121-cm-1070 zrcadla
Dokonalé nástenné zrkadlo so zdobeným rámom v bielej lakovanej… viac info
313 €
Zrkadlo Evelia P z-evelia-p-1294 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v bielom pretieranom prevedení nás… viac info
161 €
Zrkadlo Ambra P 90x120 cm z-ambra-p-90x120-cm-760 zrcadla
Veľkolepé nástenné zrkadlo Ambra s honosným barokovým rámom v… viac info
391 €
Zrkadlo Paule pearl 87x112 cm z-paule-pearl-87-x-112-cm-660 zrcadla
Krásne barokové nástenné zrkadlo Paule v perlovom lakovanom prevedení… viac info
160 €
Zrkadlo Messina S z-messina-s-146 zrcadla
Elegantné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom dostupné v… viac info
215 €
Zrkadlo Mirielle S 60 x 90 cm z-mirielle-s-60-x-90-cm-1080 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v striebornom prevedení so zdobeným rámom… viac info
195 €
54 / 166 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky