Pohodo.sk
InšpirácieBlog

barokové zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Sconto Zrkadlo QUEEN zlatá
Exkluzívne zrkadlo QUEEN v barokovom štýle zdobené zlatým rámom… viac info
229 €
Zrkadlo DA22, dub lefkas, VILAR
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: dub lefkas Rozmery (ŠxHxV):… viac info
99 €
Zrkadlo DA22, sosna biela, VILAR
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany Farba: sosna biela Rozmery (ŠxHxV):… viac info
99 €
Zrkadlo Veneto strieborné Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Strieborné Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Zlaté Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Nástenné zrkadlo Kathleen 135 cm čierno - zlaté
Nástenné zrkadlo Kathleen 135 cm čierno - zlaté Nástenné… viac info
249 €
Zrkadlo Thin zlaté
Luxusné zrkadlo Thin zlaté - antik Luxusné zrkadlo Thin… viac info
139 €
Zrkadlo Mardi CS z-mardi-cs-382 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo Mardi s hrubým rámom. Strieborná farba… viac info
220 €
Zrkadlo Albi S 50x60 cm z-albi-s-50x60cm-355 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Strieborná… viac info
97 €
Zrkadlo Mandolin S 70x90cm z-mandolin-s-70x90cm-749 zrcadla
Nádherné elegantné nástenné zrkadlo Mandolin v striebornom prevedení nás… viac info
220 €
Zrkadlo Alita S 76x110 cm z-alita-s-76x110-cm-750 zrcadla
Originálne a honosné nástenné zrkadlo Alita v striebornom prevedení… viac info
328 €
Zrkadlo Albi S 90x150 cm z-albi-s-90x150cm-358 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
293 €
Zrkadlo Messina S z-messina-s-146 zrcadla
Elegantné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom dostupné v… viac info
215 €
Zrkadlo Dinan S z-dinan-s-136 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo so strieborným rámom dostupné v troch… viac info
180 €
Nástenné zrkadlo Pius 9, 70x170 cm
Pius 9 je elegantné rámové zrkladlo so zlatým rámom,… viac info
99,90 €
Zrkadlo Mirielle S 60 x 90 cm z-mirielle-s-60-x-90-cm-1080 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v striebornom prevedení so zdobeným rámom… viac info
195 €
Zrkadlo Verona W 70x90 cm z-verona-w-70x90-cm-1072 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo s krásnym zdobeným rámom v bielej… viac info
220 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Zrkadlo Lanninon P 62x72 cm z-lanninon-p-62x72cm-340 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle s jemnou… viac info
141 €
Zrkadlo Pessac S 88x148 cm z-pessac-s-88x148cm-393 zrcadla
Veľké nádherné strieborné nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Zrkadlo Fiance S 66x103cm z-fiance-s-66x103cm-1317 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo v barokovom štýle dokonale ozdobí interiér.… viac info
259 €
Zrkadlo Albi S 90x180 cm z-albi-s-90x180cm-359 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
342 €
Zrkadlo Verdun S 61x123 cm z-verdun-s-61x123cm-349 zrcadla
Nádherné oválne nástenné zrkadlo s precízne vypracovanými detailami na… viac info
275 €
Nástenné Zrkadlo Barock
Nástenné zrkadlo v barokovom štýle je elegantným pútačom pozornosti. … viac info
38,95 €
Zrkadlo Evelia S z-evelia-s-1293 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v striebornej farbe nás okúzlilo… viac info
161 €
Zrkadlo Antony B 80x100 cm z-antony-b-80100-cm-365 zrcadla
Elegantné nástenné lakované zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
244 €
Zrkadlo Menton S z-menton-s-55x70cm-332 zrcadla
Krásne malé nástenné zrkadlo Menton v striebornej farbe. Zrkadlo… viac info
117 €
Zrkadlo Holter S 75x95 cm z-holter-s-75x95-cm-762 zrcadla
Okúzľujúce nástenné zrkadlo Holter v striebornom prevedení. Zrkadlo má… viac info
230 €
Zrkadlo Evelia P z-evelia-p-1294 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v bielom pretieranom prevedení nás… viac info
161 €
Zrkadlo Mirage P 75x120cm z-mirage-p-75-x-120cm-1298 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Antony W 80x100 cm z-antony-w-80x100-cm-370 zrcadla
Jemné, romantické a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
244 €
Zrkadlo Ranier S 85x128cm z-ranier-s-85x128cm-1323 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v striebornom prevedení so zdobeným rámom… viac info
264 €
Zrkadlo Blois S 80x180 cm z-blois-s-80x180-cm-117 zrcadla
Veľké obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom v striebornom… viac info
316 €
Zrkadlo Garnir P 70x100 cm z-garnir-p-70x100-cm-814 zrcadla
Úžasné barokové zrkadlo Garnir s ozdobným rámom v bielom… viac info
225 €
Zrkadlo Trappes S z-trappes-s-338 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Valet S 54x170 cm z-valet-s-54x170-cm-169 zrcadla
Elegantné stojace zrkadlo s rámom v striebornom prevedení predstavuje… viac info
198 €
Zrkadlo Albi W 70x90 cm z-albi-w-70x90cm-361 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
171 €
Zrkadlo Albi S 90x120 cm z-albi-s-90x120cm-357 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
244 €
Zrkadlo Toul S z-toul-s-336 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Antony CG 80 x 100 cm z-antony-cg-80-x-100-cm-964 zrcadla
Nádherné barokové nástenné zrkadlo Antony v šedom pretieranom prevedení.… viac info
244 €
Zrkadlo Garnir S 70x100 cm z-garnir-s-70x100-cm-815 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Albi W 90x180 cm z-albi-w-90x180cm-364 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom… viac info
342 €
Zrkadlo Albi W 90x120 cm z-albi-w-90x120cm-362 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom… viac info
244 €
Zrkadlo Verah S 90x145 cm z-verah-s-90x145-cm-761 zrcadla
Jedinenčné barokové nástenné zrkadlo Verah so žiarivým rámom v… viac info
416 €
Zrkadlo Carré S 92x92 cm z-carre-s-92x92-cm-405 zrcadla
Krásne veľké štvorcové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
244 €
Zrkadlo Rond S 100x100 cm z-rond-s-100x100-cm-401 zrcadla
Jemné okrúhle nástenné zrkadlo Vás prenesie do obdobia dvadsiatych… viac info
269 €
Zrkadlo Verona S 70x90 cm z-verona-s-70x90-cm-395 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Zrkadlo Loos S 100x122 cm z-loos-s-100x122cm-330 zrcadla
Veľké nástenné zrkadlo so strieborným rámom.  Krásne vypracované detaily… viac info
352 €
Zrkadlo Odie S 64x106cm z-odie-s-64x106cm-1308 zrcadla
Výnimočné barokové nástenné zrkadlo s originálnym rámom v striebornej… viac info
239 €
Zrkadlo Mateja S 66x122cm z-mateja-s-66x122cm-1321 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v striebornom prevedení.… viac info
230 €
Zrkadlo Dessin S 91x121 cm z-dessin-s-91x121-cm-381 zrcadla
Veľké luxusné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
313 €
Zrkadlo Blois W 80x180 cm z-blois-w-80x180-cm-118 zrcadla
Veľké obdĺžnikové nástenné zrkadlo Blois s dreveným rámom v… viac info
316 €
Zrkadlo Millau W 100x100cm z-millau-w-100x100cm-408 zrcadla
Nádherné štvorcové nástenné zrkadlo s precízne prepracovaným rámom v… viac info
270 €
Zrkadlo Lavera S 79x110 cm z-lavera-s-79x110-cm-1319 zrcadla
Barokové nástenné zrkadlo s prepychovo zdobeným rámom v striebornej… viac info
269 €
54 / 155 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky