FotoinšpirácieBlog

barokové zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Zrkadlo Veneto zlaté Antik 180cm
Luxusné zrkadlo Veneto Zlaté Antik 180cm Luxusné zrkadlo Veneto… viac info
409 €
Bighome - Zrkadlo RENESANCIA SILVER 185x75 cm - strieborná
Vysoké nástenné zrkadlo RENESANCIA v drevenom ráme s vyrezávaným… viac info
139,92 €
Zrkadlo Talen S 80x140cm z-talen-s-80x140cm-1305 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v striebornej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
288 €
Zrkadlo Chloe G 90x197 cm z-chloe-g-90x197-cm-826 zrcadla
Nekomplikované nástenné zrkadlo Chloe potvrdzuje známy citát, že v… viac info
455 €
Zrkadlo Mirielle S 60 x 90 cm z-mirielle-s-60-x-90-cm-1080 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v striebornom prevedení so zdobeným rámom… viac info
195 €
Zrkadlo Veneto biele Antik 75cm
Luxusné zrkadlo Veneto Biele Antik Luxusné zrkadlo Veneto v… viac info
119 €
Zrkadlo Dessin W 91x121 cm z-dessin-w-91x121-cm-1070 zrcadla
Dokonalé nástenné zrkadlo so zdobeným rámom v bielej lakovanej… viac info
313 €
Zrkadlo Pessac G 88x148 cm z-pessac-g-88x148cm-392 zrcadla
Veľké nádherné zlaté nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Zrkadlo Mouron W 100x100 cm z-mouron-w-100x100-cm-414 zrcadla
Ručne maľované štvorcové nástenné zrkadlo v bielej farbe oživí… viac info
269 €
Zrkadlo Albi S 90x150 cm z-albi-s-90x150cm-358 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
293 €
Zrkadlo Toul S z-toul-s-336 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Thin strieborné
Luxusné zrkadlo Thin strieborné - antik Luxusné zrkadlo Thin… viac info
121,50 €
Nástenné Zrkadlo Walter
Vznešené nástenné zrkadlo s lakovaným dreveným rámom striebornej farby… viac info
29,95 €
Zrkadlo Antony W 80x100 cm z-antony-w-80x100-cm-370 zrcadla
Jemné, romantické a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
244 €
Zrkadlo Antony S 80x100 cm z-antony-s-80x100-cm-369 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
244 €
Zrkadlo Toul G z-toul-g-335 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Carré G 92x92 cm z-carre-g-92x92-cm-404 zrcadla
Krásne veľké štvorcové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
244 €
Zrkadlo Garnir G 70x100 cm z-garnir-g-70x100-cm-816 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Thin zlaté
Luxusné zrkadlo Thin zlaté - antik Luxusné zrkadlo Thin… viac info
121,50 €
Zrkadlo Millau W 100x100cm z-millau-w-100x100cm-408 zrcadla
Nádherné štvorcové nástenné zrkadlo s precízne prepracovaným rámom v… viac info
270 €
Zrkadlo Rouen W 74x94 cm z-rouen-w-74x94cm-347 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom v bielom prevedení… viac info
176 €
Zrkadlo Albi G 50x60 cm z-albi-g-50x60cm-350 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá… viac info
97 €
Zrkadlo Evelia S z-evelia-s-1293 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v striebornej farbe nás okúzlilo… viac info
161 €
Zrkadlo Dessin G 91x121 cm z-dessin-g-91x121-cm-380 zrcadla
Veľké luxusné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
313 €
Zrkadlo Mirage G 75x120cm z-mirage-g-75-x-120cm-1297 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Verdun S 61x123 cm z-verdun-s-61x123cm-349 zrcadla
Nádherné oválne nástenné zrkadlo s precízne vypracovanými detailami na… viac info
275 €
Zrkadlo Albi W 90x120 cm z-albi-w-90x120cm-362 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom… viac info
244 €
Zrkadlo Albi S 90x180 cm z-albi-s-90x180cm-359 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
342 €
Zrkadlo Albi S 70x90 cm z-albi-s-70x90-356 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Strieborná… viac info
171 €
Zrkadlo Albi S 50x60 cm z-albi-s-50x60cm-355 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Strieborná… viac info
97 €
Zrkadlo Albi G 90x180 cm z-albi-g-90x180cm-354 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
342 €
Zrkadlo Mirielle P 60 x 90 cm z-mirielle-p-60-x-90-cm-1082 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v bielom prevedení s efektom pretierania… viac info
195 €
Zrkadlo Verona S 70x90 cm z-verona-s-70x90-cm-395 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Zrkadlo Nanterre W 100x100cm z-nanterre-w-100x100-399 zrcadla
Jemné okrúhle nástenné zrkadlo Vás prenesie do obdobia dvadsiatych… viac info
245 €
Zrkadlo Albi W 90x150 cm z-albi-w-90x150cm-363 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom… viac info
293 €
Zrkadlo Menton S z-menton-s-55x70cm-332 zrcadla
Krásne malé nástenné zrkadlo Menton v striebornej farbe. Zrkadlo… viac info
117 €
Zrkadlo Ranier S 85x128cm z-ranier-s-85x128cm-1323 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v striebornom prevedení so zdobeným rámom… viac info
264 €
Zrkadlo Mirage S 75x120cm z-mirage-s-75x-120cm-1296 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Nástenné Zrkadlo Barock
Nástenné zrkadlo v barokovom štýle je elegantným pútačom pozornosti. … viac info
29,90 €
Zrkadlo Lotty P 70x95 cm z-lotty-p-70x95-cm-594 zrcadla
Nástenné barokové zrkadlo Lotty v bielom pretieranom prevedení je… viac info
205 €
Zrkadlo Carré S 92x92 cm z-carre-s-92x92-cm-405 zrcadla
Krásne veľké štvorcové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
244 €
Zrkadlo Messina S z-messina-s-146 zrcadla
Elegantné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s dreveným rámom dostupné v… viac info
215 €
Zrkadlo Albi W 70x90 cm z-albi-w-70x90cm-361 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
171 €
Zrkadlo Mirielle G 60 x 90 cm z-mirielle-g-60-x-90-cm-1081 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom… viac info
195 €
Zrkadlo Trappes S z-trappes-s-338 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Antony CG 80 x 100 cm z-antony-cg-80-x-100-cm-964 zrcadla
Nádherné barokové nástenné zrkadlo Antony v šedom pretieranom prevedení.… viac info
244 €
Zrkadlo Maryl 65 x 85 cm z-maryl-65-x-85-cm-545 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Maryl je atypické svojou… viac info
140 €
Zrkadlo Lucile 75 x 75 cm z-lucile-75-x-75-cm-544 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Lucile je atypické svojou… viac info
130 €
Zrkadlo Valet S 54x170 cm z-valet-s-54x170-cm-169 zrcadla
Elegantné stojace zrkadlo s rámom v striebornom prevedení predstavuje… viac info
198 €
Zrkadlo Valet G 54x170 cm z-valet-g-54x170-cm-168 zrcadla
Elegantné stojace zrkadlo s rámom v zlatom prevedení predstavuje… viac info
198 €
Zrkadlo Ranier G 85x128cm z-ranier-g-85x128cm-1324 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom… viac info
264 €
Zrkadlo Albi W 90x180 cm z-albi-w-90x180cm-364 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom… viac info
342 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Zrkadlo Verona W 70x90 cm z-verona-w-70x90-cm-1072 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo s krásnym zdobeným rámom v bielej… viac info
220 €
54 / 158 produktov

Blog

Bývanie s Pohodom je v pohode