FotoinšpirácieBlog

biele zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Zrkadlo Malak z-malak-982 zrcadla
Okrúhle dizajnové zrkadlo Malak kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň.… viac info
195 €
Zrkadlo Elif z-elif-985 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo Elif má rám vyrobený z kvalitného… viac info
285 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
184 €
Nástenné zrkadlo s rámom z dreva paulovnia Santiago Pons Bruno, 75 × 106 cm
Zrkadlo, zrkadlo... To potrebuje každá domácnosť. Bez neho si… viac info
201 €
Zrkadlo Malak 2 z-malak-2-984 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň. S… viac info
255 €
Zrkadlo Olivet W 60x80 cm z-olivet-w-60x80cm-150 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru s rámom v bielom laku. viac info
171 €
Zrkadlo Albi W 70x90 cm z-albi-w-70x90cm-361 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
171 €
Zrkadlo Dessin W 91x121 cm z-dessin-w-91x121-cm-1070 zrcadla
Dokonalé nástenné zrkadlo so zdobeným rámom v bielej lakovanej… viac info
313 €
Favolo FV080 zrkadlo v ráme 80x80 cm, biela mat
Favolo FV080 je kúpeľňové zrkadlo v ráme. - farba… viac info
51,77 €
Biele dubové zrkadlo Folke Lodur
Zrkadlo, zrkadlo, povedz že mi, kto je najkrajší v… viac info
57 €
MYBATH MyVento zrkadlo kruhové 80 cm biela lesklá MZ80KB01
zrkadlo MyVento 80 x 80 x 2,5 kruh lesklá… viac info
385,40 €
Zrkadlo Valet P 54x170 cm z-valet-p-54x170-cm-745 zrcadla
Milé stojace zrkadlo Valet v bielom pretieranom, akoby ošúchanom… viac info
198 €
Tempo Kondela, ZRKADLO, BIELA, MIROR NEW FY13015-3
Zrkadlo MIROR NEW, FY13015-3, biele Zrkadlo MIROR Štýlové a… viac info
69,90 €
Zrkadlo Fenna Opti white z-fenna-opti-white-996 zrcadla
Elegancia a nadčasovosť, to sú dve hlavné charakteristiky tohto… viac info
295 €
Zrkadlo Antony W 80x100 cm z-antony-w-80x100-cm-370 zrcadla
Jemné, romantické a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
244 €
Dizajnové zrkadlo Anette 2 White dz-anette-2-blanc-535 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo, ktorého rám tvorí biele mliečne sklo.… viac info
208 €
Zrkadlo Millau W 100x100cm z-millau-w-100x100cm-408 zrcadla
Nádherné štvorcové nástenné zrkadlo s precízne prepracovaným rámom v… viac info
270 €
Zrkadlo Etta white z-etta-white-1163 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
195 €
Sada 3 nástenných zrkadiel s rámom z dreva paulovnia Santiago Pons Tommy
Zrkadlo, zrkadlo... To potrebuje každá domácnosť. Bez neho si… viac info
261 €
Naturel Zrkadlo 50x50 cm ZREM50C
Elegantné závesné zrkadlo vás očarí svojím originálnym prevedením. Zrkadlo… viac info
139 €
Sada 3 nástenných zrkadiel s rámom z dreva paulovnia Santiago Pons Lilian
Zrkadlo, zrkadlo... To potrebuje každá domácnosť. Bez neho si… viac info
350 €
Dizajnové zrkadlo Celine
Dizajnové zrkadlo Celine Nástenné zrkadlo Celine je viac ako… viac info
180 €
Zrkadlo Joel
Luxusné zrkadlo Joel Luxusné zrkadlo Joel s vyrezávaným rámom… viac info
119 €
Zrkadlo Cerise z-cerise-1017 zrcadla
Nádherné kryštálové zrkadlo s vyrezávaným bielym rámom. Rám je… viac info
589 €
Zrkadlo Barentin W 88×120 z-barentin-w-88120-cm-115 zrcadla
Nápadité a dizajnové obdĺžnikové nástenné zrkadlo bude stredobodom pozornosti… viac info
318 €
Zrkadlo Elise 2 z-elise-2-971 zrcadla
Elegantné dizajnové zrkadlo, ktoré sa vynikajúco hodí do moderného… viac info
412 €
Stojace zrkadlo Alair Opti White z-alair-stojace-1309 zrcadla
Veľké stojace zrkadlo je ideálny doplnok do moderného interiéru.… viac info
540 €
Dizajnové zrkadlo Sara dz-sara-1270 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo Sara dostupné v troch farebných prevedeniach… viac info
129 €
Zrkadlo Elise z-elise-970 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo Elise je dostupné vo viacerých prevedeniach.… viac info
285 €
Zrkadlo Cachet P z-cachet-p-528 zrcadla
Krásne obdĺžnikové zrkadlo s rámom vo vidieckom štýle v… viac info
180 €
Zrkadlo Bunny z-bunny-1075 zrcadla
Očarujúce zrkadlo v tvare zajačika predstavuje skvelú dekoráciu do… viac info
145 €
Zrkadlo Zofia blue z-zofia-blue-1419 zrcadla
Elegantné modré nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro… viac info
442 €
Nástenné zrkadlo s rámom z jedľového dreva Kare Design Sweet Home
Zrkadlo, zrkadlo, povedz mi, čie bývanie je v krajine… viac info
219 €
Zrkadlo Torcy W 100×160cm z-torcy-w-100160-cm-156 zrcadla
Zaujímavé dizajnové obdĺžnikové veľké nástenné zrkadlo, na ktorého ráme… viac info
391 €
Dizajnové zrkadlo Sabin dz-sabin-biele-sklo-1194 zrcadla
Nádherné elegantné zrkadlo s čistými líniami s rámom z… viac info
421 €
Zrkadlo Symone pearl 87x117 cm z-symone-pearl-87x117-cm-663 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo Symone v perlovom lakovanom prevedení predstavuje… viac info
285 €
Zrkadlo Vague W 78x98cm z-vague-w-78x98cm-159 zrcadla
Moderné dizajnové obdĺžnikové nástenné zrkadlo, na ktorého ráme je… viac info
230 €
Zrkadlo Tristan z-tristan-1016 zrcadla
Dekoratívne nástenné zrkadlo v lesklom drevenom ráme v bielom… viac info
532 €
Dizajnové zrkadlo Morty
Dizajnové zrkadlo Morty Zrkadlo Morty je viac ako obyčajné… viac info
165 €
Dizajnové zrkadlo Sasha
Dizajnové zrkadlo Sasha Sasha je originálne zrkadlo, ktoré svojím… viac info
187 €
Zrkadlo Amber 2 z-amber-2-968 zrcadla
Rám zrkadla je vyrobený z čistého bieleho Lacobelu Pure… viac info
285 €
Zrkadlo Amber z-amber-966 zrcadla
Rám zrkadla je vyrobený z čistého bieleho Lacobelu Pure… viac info
285 €
Zrkadlo Elif mix z-elif-mix-986 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo má rám vyrobený z kvalitného farebného… viac info
285 €
Zrkadlo Zofia z-zofia-1418 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro štýle… viac info
369 €
Zrkadlo Lore z-lore-1273 zrcadla
Moderné priestorové zrkadlo s jedinečným dizajnom. Mnohotvárne zrkadlo pozostáva… viac info
849 €
Zrkadlo s osvetlením PAULMANN Kosmetické zrcadlo Bela LED IP44 5,7W chrom, bílá, kov 70468
Séria BELA, Vám ponúka zrkadlové  svietidlá  s jednoduchým a… viac info
147,26 €
Tempo Kondela, Zrkadlo, VIOLET, biela
Zrkadlo, VIOLET, bielaZrkadlo VIOLET vám zaručí spokojnosť a dodá… viac info
37 €
Tempo Kondela, ZRKADLO, BAMBUS BIELA, LEMI 1
Zrkadlo, LEMI 1, bambus biela praktické zrkadlo LEMI Nenáročný,… viac info
19,90 €
54 / 218 produktov

Blog

Bývanie s Pohodom je v pohode