FotoinšpirácieBlog

čierne zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Čierne závesné zrkadlo na dvere Wenko Home, výška 120 cm
Zrkadlo = vŕtanie. Nie tak celkom. To by totiž… viac info
24 €
Zrkadlo Moon z-moon-1563 zrcadla
Krásne zrkadlo s trojfarebným rámom vhodné pre moderný interiér,… viac info
589 €
Zrkadlo Malak z-malak-982 zrcadla
Okrúhle dizajnové zrkadlo Malak kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň.… viac info
195 €
Zrkadlo Elif z-elif-985 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo Elif má rám vyrobený z kvalitného… viac info
285 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
184 €
Zrkadlo Maroon z-maroon-1411 zrcadla
Elegantné zrkadlo v štýle glamour. Skladá sa z pätnástich… viac info
928 €
Zrkadlo Lio z-lio-1980 zrcadla
Dekoratívne oválne zrkadlo v zlatom alebo medenom ráme dokonale… viac info
295 €
Zrkadlo Lio black z-lio-black-1979 zrcadla
Dekoratívne oválne zrkadlo v čiernom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
295 €
Dizajnové zrkadlo Letya 2 (sklenené boky rámu) dz-letya-2-36 zrcadla
Pôvabné nástenné zrkadlo Letya 2 určite zaujme svojim jednoduchým,… viac info
245 €
Nástenné zrkadlo s čiernym rámom WOOOD Lauren, Ø 80 cm
Jednoduchosť, čisté tóny, modernosť a praktickosť - presne tieto… viac info
126 €
Zrkadlo Malak 2 z-malak-2-984 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň. S… viac info
255 €
Dizajnové zrkadlo Maika dz-maika-764 zrcadla
Moderné a elegantné nástenné zrkadlo Maika má celý rám… viac info
739 €
Zrkadlo Estee z-estee-1004 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo s nadčasovým dizajnom v škandinávskom štýle… viac info
345 €
Dizajnové zrkadlo Kalle dz-kalle-33 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo Kalle je unikátne svojím rámom, ktorý… viac info
90 €
Zrkadlo Margot z-margot-987 zrcadla
Moderné okrúhle zrkadlo charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo sa hodí… viac info
289 €
Zrkadlo Etta z-etta-1002 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo s nadčasovým dizajnom ladne ozdobí každý… viac info
195 €
Naturel Zrkadlo 50x50 cm ZREM50C
Elegantné závesné zrkadlo vás očarí svojím originálnym prevedením. Zrkadlo… viac info
139 €
Zrkadlo Louise z-louise-969 zrcadla
Elegantné dekoratívne okrúhle zrkadlo s unikátnym dizajnom. Nadčasový dizajn… viac info
440 €
Zrkadlo Maite 2 z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere… viac info
699 €
Nástenné zrkadlo Raj, 36 cm
Žiť sa dá aj s málom...pokiaľ máte okolo seba… viac info
49,90 €
Dizajnové zrkadlo Rive dz-rive-41 zrcadla
Rám dizajnového zrkadla Rive predstavuje obľúbenú kombináciu zrkadla a… viac info
369 €
Zrkadlo Etta slim z-etta-slim-1410 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo vo veľmi úzkom čiernom ráme. Ideálny… viac info
255 €
Zrkadlo Venla z-venla-1762 zrcadla
Originálne šesťuholníkové nástenné zrkadlo dokonale skrášli interiér v modernom,… viac info
335 €
Zrkadlo Elise z-elise-970 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo Elise je dostupné vo viacerých prevedeniach.… viac info
285 €
Zrkadlo Elise 2 z-elise-2-971 zrcadla
Elegantné dizajnové zrkadlo, ktoré sa vynikajúco hodí do moderného… viac info
412 €
Dizajnové zrkadlo Sorel dz-sorel-42 zrcadla
Unikátny rám dizajnového zrkadla Rive predstavuje obľúbenú kombináciu zrkadla… viac info
280 €
Zrkadlo Etta duo z-etta-duo-1756 zrcadla
Unikátne, otočné, okrúhle zrkadlo vhodné pre celú rodinu. Pre… viac info
719 €
Zrkadlo Etta Power chevron z-etta-power-chevron-1422 zrcadla
Nástenné zrkadlo v škandinávskom štýle zavesené na trendy šnúrke… viac info
285 €
Zrkadlo Amber 2 z-amber-2-968 zrcadla
Rám zrkadla je vyrobený z čistého bieleho Lacobelu Pure… viac info
285 €
Zrkadlo Amber z-amber-966 zrcadla
Rám zrkadla je vyrobený z čistého bieleho Lacobelu Pure… viac info
285 €
Zrkadlo Violet 80x120cm
Nástenné zrkadlo s fialovo-strieborným rámom, ktorý je vytvorený z… viac info
242,10 €
Zrkadlo Elif mix z-elif-mix-986 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo má rám vyrobený z kvalitného farebného… viac info
285 €
Zrkadlo v čiernom prútenom ráme Bloomingville, ⌀ 48 cm
Prírodné materiály, starostlivé spracovanie a nevšedné detaily patria ku… viac info
66,99 €
Zrkadlo Sunny z-sunny-1557 zrcadla
Krásne zrkadlo s dvojfarebným rámom vhodné pre moderný interiér,… viac info
349 €
Zrkadlo Sun z-sun-1556 zrcadla
Krásne zrkadlo s dvojfarebným rámom vhodné pre moderný interiér,… viac info
369 €
Zrkadlo Lore z-lore-1273 zrcadla
Moderné priestorové zrkadlo s jedinečným dizajnom. Mnohotvárne zrkadlo pozostáva… viac info
849 €
Sahara 54
Povrch so špeciálne lesklým 3D efektom vytvára optiku plastických… viac info
75 €
Čierne stolové zrkadlo Kare Design
Zrkadlo, zrkadlo, kto je ten najkrajší na svete? Nádherné… viac info
54 €
Dizajnové zrkadlo Letya dz-letya-35 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo Letya určite zaujme svojim jednoduchým, elegantným… viac info
215 €
Zrkadlo Maryl 65 x 85 cm z-maryl-65-x-85-cm-545 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Maryl je atypické svojou… viac info
140 €
Zrkadlo Lucile 75 x 75 cm z-lucile-75-x-75-cm-544 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Lucile je atypické svojou… viac info
130 €
Zrkadlo Zoe z-zoe-977 zrcadla
Elegantné krištáľové dekoratívne zrkadlo s nadčasovým dizajnom odkazuje na… viac info
589 €
Zrkadlo Eklipse z-eklipse-1775 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo v štýle Art Déco inšpirované… viac info
349 €
Zrkadlo Jade 91 x 120 cm z-jade-1937 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v čiernom matnom prevedení dokonale… viac info
277 €
Zrkadlo Glam z-glam-979 zrcadla
Elegantné nástenné okrúhle zrkadlo s unikátnym dizajnom. Skvostný kúsok… viac info
409 €
Zrkadlo Olivia z-olivia-976 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo má rám vyrobený z farebného… viac info
249 €
Dizajnové zrkadlo Ada dz-ada-1263 zrcadla
Okrúhle zrkadlo Ada v bielom alebo čiernom prevedení kombinuje… viac info
248 €
Dizajnové zrkadlo Emile dz-emile-1078 zrcadla
Zaujímavá zrkadlová dekorácia vhodná do moderných aj štýlových priestorov… viac info
299 €
Zrkadlo Paule B 87x112 cm z-paule-b-87-x-112-cm-658 zrcadla
Barokové nástenné zrkadlo Paule v čiernom lesklom prevedení sa… viac info
160 €
Zrkadlo Linda čierne Antik
Luxusné zrkadlo Linda čierne Luxusné zrkadlo Linda v barokovom… viac info
187 €
Dizajnové zrkadlo Coyan dz-coyan-1143 zrcadla
Pútavá zrkadlová dekorácia, ktorú tvoria geometrické tvary zrkadlového skla… viac info
329 €
Dizajnové zrkadlo Emilo dz-emilo-1654 zrcadla
Neobvyklá zrkadlová dekorácia so štruktúrou pavúčej siete predstavuje zaručený… viac info
296 €
Zrkadlo Glam 2 z-glam-2-980 zrcadla
Elegantné dizajnové zrkadlo v štýle Glamour pôsobí honosne a… viac info
353 €
Zrkadlo Glam 3 z-glam-3-981 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo s nádherným rámom. Honosný kúsok do… viac info
530 €
54 / 130 produktov

Blog

Bývanie s Pohodom je v pohode