FotoinšpirácieBlog

čierne zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Zrkadlo, čierny rám, MALKIA TYP 1
Elegantné zrkadlo s dreveným rámom čiernej farby. Rozmery vnútornej… viac info
23 €
Nástenné zrkadlo v čiernom ráme s poličkou Hanna
Zrkadlo je skvelou dekoráciou do mnohých miestností. Či už… viac info
77 €
Čierne závesné zrkadlo na dvere Wenko Home, výška 120 cm
Zrkadlo = vŕtanie. Nie tak celkom. To by totiž… viac info
24 €
Čierne stolové kozmetické zrkadlo Zone Parro
Zariaďte si kúpeľňu snov so značkou Zone. Tá ponúka… viac info
52 €
Závesné zrkadlo k vešiaku Karup Design Hongi Black
Príslušesntvo k vešiaku Karup Hongi v prírodnom alebo čiernom… viac info
102 €
Zrkadlo Etta z-etta-1002 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo s nadčasovým dizajnom ladne ozdobí každý… viac info
195 €
Zrkadlo Moon z-moon-1563 zrcadla
Krásne zrkadlo s trojfarebným rámom vhodné pre moderný interiér,… viac info
589 €
Sada 2 čiernych okrúhlych zrkadiel Red Cartel
Obdivujte svoj precízny make-up alebo dokonale oholenú tvár rovno… viac info
169,99 €
Zrkadlo Maite z-maite-1276 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom predstavuje dokonalú interiérovú dekoráciu… viac info
629 €
Dizajnové zrkadlo Emile dz-emile-1078 zrcadla
Zaujímavá zrkadlová dekorácia vhodná do moderných aj štýlových priestorov… viac info
299 €
SIGNAL 1102 rustikálny toaletný stolík so zrkadlom biela / čierna
Netradičný toaletný stolík 1102 je vyrobený v rustikálnom štýle,… viac info
186 €
Zrkadlo Nuka slim copper z-nuka-slim-medene-1806 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Zrkadlo, čierna/biela, ELISON TYP 8
Zrkadlo ELISON TYP 8 s čierno-bielym rámom. Materiál sklo.… viac info
64 €
SIGNAL 1102 rustikálny toaletný stolík so zrkadlom čerešňa antická / čierna
Netradičný toaletný stolík 1102 je vyrobený v rustikálnom štýle,… viac info
178 €
Zrkadlo, čierna/biela, ELISON TYP 14
Zrkadlo ELISON TYP 15 s čierno-bielym rámom. Materiál sklo.… viac info
25 €
Zrkadlo Nuka black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.… viac info
320 €
Livin Hill Zrkadlo Adesso ADES B05
Originálny nábytok Adesso v sebe kombinuje niekoľko zdanlivých protikladov.… viac info
207 €
Livin Hill Zrkadlo Adesso ADES L09
Originálny nábytok Adesso v sebe kombinuje niekoľko zdanlivých protikladov.… viac info
174 €
Livin Hill Zrkadlo Adesso ADES B05
Originálny nábytok Adesso v sebe kombinuje niekoľko zdanlivých protikladov.… viac info
207 €
Livin Hill Zrkadlo Adesso ADES L09
Originálny nábytok Adesso v sebe kombinuje niekoľko zdanlivých protikladov.… viac info
174 €
Dizajnové zrkadlo Diane dz-diane-2-8 zrcadla
Dizajnové zrkadlo s mozaikovým rámom, ktorý tvoria menšie obdĺžniky… viac info
277 €
Zrkadlo Etta slim z-etta-slim-1410 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo vo veľmi úzkom čiernom ráme. Ideálny… viac info
255 €
Zrkadlo Maite 2 z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere… viac info
699 €
Zrkadlo v čiernom prútenom ráme Bloomingville, ⌀ 48 cm
Prírodné materiály, starostlivé spracovanie a nevšedné detaily patria ku… viac info
66,99 €
Zrkadlo Estee z-estee-1004 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo s nadčasovým dizajnom v škandinávskom štýle… viac info
345 €
ArteHome ZRKADLO BERGAMO AH 15JZ191
BERGAMO je zrkadlo, s jednoduchým ozdobným rámom. S minimalistickým… viac info
300,90 €
Zrkadlo Elif mix z-elif-mix-986 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo má rám vyrobený z kvalitného farebného… viac info
285 €
Zrkadlo Elif z-elif-985 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo Elif má rám vyrobený z kvalitného… viac info
285 €
Zrkadlo Eklipse z-eklipse-1775 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo v štýle Art Déco inšpirované… viac info
349 €
Zrkadlo, strieborná/čierna, ELISON TYP 9
Zrkadlo ELISON TYP 9 so strieborno-čiernym rámom. Rozmery (ŠxV):… viac info
29,90 €
Zrkadlo, čierna, ELISON TYP 4
Zrkadlo ELISON TYP 4 s čiernym rámom. Materiál sklo.… viac info
39 €
Zrkadlo, strieborná/čierna, ELISON TYP 3
Jednoduché elegantné zrkadlo. Farba: strieborná/čierna Rozmery (ŠxV): 60x90 cm viac info
39,90 €
Zrkadlo Maroon z-maroon-1411 zrcadla
Elegantné zrkadlo v štýle glamour. Skladá sa z pätnástich… viac info
928 €
Tempo Kondela, Zrkadlo, ELISON TYP 8, čierna/biela
Zrkadlo, ELISON TYP 8, čierna/biela Štýlové zrkadlo s nápaditým… viac info
64 €
Zrkadlo Venla z-venla-1762 zrcadla
Originálne šesťuholníkové nástenné zrkadlo dokonale skrášli interiér v modernom,… viac info
335 €
Dizajnové zrkadlo Rive dz-rive-41 zrcadla
Rám dizajnového zrkadla Rive predstavuje obľúbenú kombináciu zrkadla a… viac info
369 €
Zrkadlo Jade 91 x 120 cm z-jade-1937 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v čiernom matnom prevedení dokonale… viac info
277 €
Zrkadlo Bondy B 100x100 cm z-bondy-b-100x100-cm-119 zrcadla
Elegantné dizajnové štvorcové nástenné zrkadlo, na ktorého ráme je… viac info
190 €
ArteHome ZRKADLO PICO AH JZ0299
PICO je oválne zrkadlo, v peknom dekoratívnom ráme, vyplnenom… viac info
208,25 €
Zrkadlo Glam 3 z-glam-3-981 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo s nádherným rámom. Honosný kúsok do… viac info
530 €
Zrkadlo Malak 2 z-malak-2-984 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň. S… viac info
255 €
Zrkadlo Etta Power chevron z-etta-power-chevron-1422 zrcadla
Nástenné zrkadlo v škandinávskom štýle zavesené na trendy šnúrke… viac info
285 €
Zrkadlo Nuka slim black z-nuka-slim-black-1879 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v čiernej… viac info
365 €
Čiernohnedé kozmetické zrkadlo k toaletnému stolíku Steens Baroque
Vytvorte si vlastný útulný skrášľovací kútik. ♥ Tešte sa… viac info
73 €
Zrkadlo Antony B 80x100 cm z-antony-b-80100-cm-365 zrcadla
Elegantné nástenné lakované zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
244 €
Zrkadlo Lucile 75 x 75 cm z-lucile-75-x-75-cm-544 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Lucile je atypické svojou… viac info
130 €
Zrkadlo Mouron B 100x100 cm z-mouron-b-100x100-cm-409 zrcadla
Ručne maľované štvorcové nástenné zrkadlo v čiernej farbe dodá… viac info
269 €
Zrkadlo Nuka 2 black z-nuka-2-cierne-1830 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo sa dokonale hodí do interiérov… viac info
518 €
Zrkadlo Maryl 65 x 85 cm z-maryl-65-x-85-cm-545 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Maryl je atypické svojou… viac info
140 €
EuroHome ZRKADLO MXBM1125
Rám je vyrobený zo zrkadiel, zdobený čiernym sklom, podklad… viac info
357 €
54 / 153 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky