Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

dizajnové zrkadlá

Zoradiť
Filter
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals, 60 × 80 cm
Zrkadlo, zrkadlo, kto je ten najkrajší na svete? Nádherné… viac info
138 €
Zrkadlo Mateo
Newyorský Safavieh sa sústredí vo svojej tvorbe len na… viac info
242 €
Zrkadlo Maite z-maite-1276 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom predstavuje dokonalú interiérovú dekoráciu… viac info
629 €
Nástenné zrkadlo WOOOD Feline
WOOOD je holandská dizajnová značka, ktorá sa rozhodla obohatiť… viac info
22 €
Biele zrkadlo s úložnými miskami a detailom z bukového dreva YAMAZAKI Tosca
Výzvy ich ženú vpred. Každá zmena pre nich predstavuje… viac info
45 €
LADY | dizajnové stolové zrkadlo s led svetlom
Dizajnová led stolná lampa so zrkadlom a nastaviteľným odtienom… viac info
90 €
Dizajnové zrkadlo Carine dz-carine-24 zrcadla
Úžasná zrkadlová dekorácia Carine, ktorú tvorí množstvo štvorcových kryštálových… viac info
225 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
169 €
Dizajnové zrkadlo Emilo dz-emilo-1654 zrcadla
Neobvyklá zrkadlová dekorácia so štruktúrou pavúčej siete predstavuje zaručený… viac info
328 €
Dizajnové zrkadlo Theron dz-theron-1681 zrcadla
Ak sa chcete obklopiť rafinovanými, luxusnými kúskami, toto jedinečné… viac info
416 €
Dizajnové zrkadlo Carlos dz-carlos-6 zrcadla
V poradí ďalšie krásne nástenné dizajnové zrkadlo Carlos z… viac info
679 €
Dizajnové zrkadlo Darci dz-darci-843 zrcadla
Pútavé nástenné zrkadlo pre milovníkov gréckeho štýlu. Rám zrkadla… viac info
295 €
Zrkadlo Estee z-estee-1004 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo s nadčasovým dizajnom v škandinávskom štýle… viac info
345 €
Zrkadlo Elise z-elise-970 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo Elise je dostupné vo viacerých prevedeniach.… viac info
285 €
Zrkadlo Amaury 59x89 cm z-amaury-59x89-cm-837 zrcadla
Trojdielne stojace zrkadlo Amaury má rám taktiež tvorený zrkadlovým… viac info
199 €
Dizajnové zrkadlo Luc dz-luc-1267 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo v prevedení old satin bude ideálnym… viac info
149 €
Dizajnové zrkadlo Emile dz-emile-1078 zrcadla
Zaujímavá zrkadlová dekorácia vhodná do moderných aj štýlových priestorov… viac info
299 €
Zrkadlo Rust 2 z-rust-2-1086 zrcadla
Stojace dizajnové zrkadlo s unikátnym rámom tvoreným zrkadlovým sklom… viac info
205 €
Dizajnové zrkadlo Elinore dz-elinore-846 zrcadla
Módne nástenné zrkadlo sa pýši výnimočným rámom, ktorý pozostáva… viac info
445 €
Dizajnové zrkadlo Paige dz-paige-656 zrcadla
Krásne nástenné zrkadlo Paige predstavuje nádherný pre nás i… viac info
418 €
Dizajnové zrkadlo Abra dz-abra-1187 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo, ktoré upúta svojím zaujímavým rámom tvoreným… viac info
320 €
Zrkadlo Viu z-viu-45 zrcadla
Stojace dizajnové zrkadlo Viu je unikátne svojím rámom, ktorý… viac info
135 €
Dizajnové zrkadlo Letya 2 (sklenené boky rámu) dz-letya-2-36 zrcadla
Pôvabné nástenné zrkadlo Letya 2 určite zaujme svojim jednoduchým,… viac info
245 €
Dizajnové zrkadlo Ellisse dz-ellisse-1189 zrcadla
Nádherné dekoračné zrkadlo ideálne ako zaujímavý prvok vo Vašom… viac info
370 €
AKCIA! Dizajnové zrkadlo Elaine akcia-dz-elaine-1088 zrcadla
Skutočne originálne obdĺžnikové zrkadlo so zaujímavým zrkadlovým rámom ohraničeným… viac info
275 €
Dizajnové zrkadlo Richer dz-richer-1674 zrcadla
Zaujímavé nástenné zrkadlo s mohutným rámom predstavuje rafinovaný a… viac info
313 €
Dizajnové zrkadlo Adelle dz-adelle-1264 zrcadla
Dizajnové zrkadlo Adelle je dalším zrkadlom z dielne Gaudia,… viac info
279 €
Dizajnové zrkadlo Majori dz-majori-586 zrcadla
Jednoduché a zároveň nadčasové nástenné zrkadlo Majori. Týmto elegantným… viac info
420 €
Dizajnové zrkadlo Kalle dz-kalle-33 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo Kalle je unikátne svojím rámom, ktorý… viac info
90 €
Dizajnové zrkadlo Piera dz-piera-40 zrcadla
Dizajnové zrkadlo Piera je charakteristické svojim mohutne pôsobiacim dizajnovým… viac info
418 €
Zrkadlo Maite 2 z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere… viac info
699 €
Dizajnové zrkadlo Magaly dz-magaly-1737 zrcadla
Exkluzívne nástenné zrkadlo s mohutným rámom tvorí rafinovaný a… viac info
323 €
Dizajnové zrkadlo Calve dz-calve-22 zrcadla
Dizajnové zrkadlo Calve s nádherne zdobeným rámom je zaručeným… viac info
345 €
Dizajnové zrkadlo Silvine dz-silvine-587 zrcadla
Krásne nástenné zrkadlo Silvine patrí medzi tie nadčasové kúsky,… viac info
156 €
Zrkadlo Colette z-colette-1000 zrcadla
Moderné nástenné zrkadlo sa vynikajúco hodí do kúpeľne. Rám… viac info
288 €
Dizajnové zrkadlo Cavalier dz-cavalier-25 zrcadla
Zrkadlová dekorácia Cavalier je tvorená menšími oblými kúskami kryštálového… viac info
240 €
Zrkadlo Elise 2 z-elise-2-971 zrcadla
Elegantné dizajnové zrkadlo, ktoré sa vynikajúco hodí do moderného… viac info
412 €
Zrkadlo Verona S 70x90 cm z-verona-s-70x90-cm-395 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Dizajnové zrkadlo Harriett dz-harriett-27 zrcadla
Zrkadlová dekorácia Harriett, ktorú tvorí množstvo menších kryštálových zrkadiel… viac info
305 €
Zrkadlo Venla z-venla-1762 zrcadla
Originálne šesťuholníkové nástenné zrkadlo dokonale skrášli interiér v modernom,… viac info
335 €
Dizajnové zrkadlo Yves dz-yves-744 zrcadla
Dizajnové zrkadlo Yves, ktoré sa skladá zo 4 zámerne… viac info
208 €
Dizajnové zrkadlo Belle dz-belle-5 zrcadla
Štýlové zrkadlo s geometrickým rámom, ktorý je zložený z… viac info
248 €
Zrkadlo Gus z-gus-1787 zrcadla
Dizajnové, minimalistické nástenné zrkadlo predstavuje ideálny doplnok do moderných… viac info
392 €
Zrkadlo Bondy B 100x100 cm z-bondy-b-100x100-cm-119 zrcadla
Elegantné dizajnové štvorcové nástenné zrkadlo, na ktorého ráme je… viac info
190 €
Dizajnové zrkadlo Afrodille dz-afrodille-18 zrcadla
Dizajnové zrkadlo Afrodille s krásnym zdobeným rámom bude určite… viac info
345 €
Zrkadlo Nuka slim copper z-nuka-slim-medene-1806 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Dizajnové zrkadlo Maika dz-maika-764 zrcadla
Moderné a elegantné nástenné zrkadlo Maika má celý rám… viac info
739 €
Zrkadlo Vague S 78x98cm z-vague-s-78x98-cm-158 zrcadla
Moderné dizajnové obdĺžnikové nástenné zrkadlo, na ktorého ráme je… viac info
230 €
Dizajnové zrkadlo Drury gold dz-drury-gold-1425 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom z nerezovej ocele… viac info
380 €
Dizajnové zrkadlo Echelle dz-echelle-1142 zrcadla
Luxusné okrúhle nástenné zrkadlo s veľkolepým rámom tvoreným leštenými,… viac info
492 €
Dizajnové zrkadlo Bois dz-bois-1095 zrcadla
Nástenné zrkadlo Bois je zaujímavé svojím rámom tvoreným zakrivenými… viac info
389 €
Zrkadlo Margot 2 z-margot-2-990 zrcadla
Nadčasové okrúhle zrkadlo sa skvelo sa hodí do modernej… viac info
280 €
Zrkadlo Avian S 81x81cm z-avian-s-81x81cm-1057 zrcadla
Zaujímavé okrúhle nástenné zrkadlo má rám tvorený plastom, na… viac info
318 €
Zrkadlo Fenna black z-fenna-black-994 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo predstavuje nadčasový kúsok, ktorý sa svojím… viac info
315 €
54 / 172 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky