Pohodo.sk
InšpirácieBlog

dizajnové zrkadlá

Zoradiť
Filter
Biele zrkadlo s úložnými miskami a detailom z bukového dreva YAMAZAKI Tosca
Dizajnéri japonskej značky Yamazaki vám prinášajú produkty, ktoré aj… viac info
45 €
Zrkadlo Maite 2 z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere… viac info
699 €
Dizajnové zrkadlo Sara dz-sara-1270 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo Sara v khaki prevedení. Zrkadlo má… viac info
129 €
Dizajnové zrkadlo Letya dz-letya-35 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo Letya určite zaujme svojim jednoduchým, elegantným… viac info
215 €
Dizajnové zrkadlo Brys dz-brys-755 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo Brys dostupné v štyroch veľkostiach nás… viac info
246 €
Dizajnové zrkadlo Emilo dz-emilo-1654 zrcadla
Neobvyklá zrkadlová dekorácia so štruktúrou pavúčej siete predstavuje zaručený… viac info
328 €
Dizajnové zrkadlo Cateline 2 dz-cateline-2-810 zrcadla
Ďalšie nádherné zrkadlo z rodiny Decoré. Cateline 2 má… viac info
295 €
Zrkadlo Glam 2 z-glam-2-980 zrcadla
Elegantné dizajnové zrkadlo v štýle Glamour pôsobí honosne a… viac info
353 €
Dizajnové zrkadlo Sorel dz-sorel-42 zrcadla
Unikátny rám dizajnového zrkadla Rive predstavuje obľúbenú kombináciu zrkadla… viac info
280 €
Dizajnové zrkadlo Julienne dz-julienne-11 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo Julienne nám vďaka krásnemu čistému rámu … viac info
208 €
Zrkadlo Fenna black z-fenna-black-994 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo predstavuje nadčasový kúsok, ktorý sa svojím… viac info
315 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
169 €
Dizajnové zrkadlo Alvada dz-alvada-765 zrcadla
Prepychové nástenné zrkadlo Alvada okrúhleho tvaru má rám tvorený… viac info
320 €
Dizajnové zrkadlo Leona dz-leona-34 zrcadla
Zrkadlová dekorácia, ktorú tvorí množstvo menších oválnych zrkadiel rôznych… viac info
466 €
Zrkadlo Flori z-flori-26 zrcadla
Stojace dizajnové zrkadlo Flori je charakteristické svojimi čistými tvarmi.… viac info
135 €
Zrkadlo Nuka slim gold z-nuka-slim-gold-1764 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
456 €
Dizajnové zrkadlo Chantal dz-chantal-842 zrcadla
Jedinečné dizajnové zrkadlo Chantal je unikátne svojím prepracovaným rámom,… viac info
370 €
Dizajnové zrkadlo Piera dz-piera-40 zrcadla
Dizajnové zrkadlo Piera je charakteristické svojim mohutne pôsobiacim dizajnovým… viac info
418 €
Zrkadlo Estee z-estee-1004 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo s nadčasovým dizajnom v škandinávskom štýle… viac info
345 €
Dizajnové zrkadlo Juene 2 silver dz-juene-2-silver-1430 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo s elegantným rámom z nerezovej ocele… viac info
270 €
Dizajnové zrkadlo Amede dz-amede-1846 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo v menšom rozmere v kovovom ráme… viac info
78 €
Dizajnové zrkadlo Koty dz-koty-844 zrcadla
Zaujímavé nástenné zrkadlo s impozantným rámom, ktorý je tvorený… viac info
310 €
Dizajnové zrkadlo Abra dz-abra-1187 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo, ktoré upúta svojím zaujímavým rámom tvoreným… viac info
320 €
Dizajnové zrkadlo Noell dz-noell-38 zrcadla
Zrkadlová dekorácia Noell je vytvorená z množstva malých kryštálových… viac info
347 €
LADY | dizajnové stolové zrkadlo s led svetlom
Dizajnová led stolná lampa so zrkadlom a nastaviteľným odtienom… viac info
90 €
Zrkadlo Venla z-venla-1762 zrcadla
Originálne šesťuholníkové nástenné zrkadlo dokonale skrášli interiér v modernom,… viac info
335 €
Dizajnové zrkadlo Oriane dz-oriane-588 zrcadla
Jedinečné nástenné zrkadlo Oriane je unikátne svojou kombináciou zrkadla… viac info
125 €
Zrkadlo Etta slim gold z-etta-slim-gold-1761 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v zlatej… viac info
295 €
Dizajnové zrkadlo Belle dz-belle-5 zrcadla
Štýlové zrkadlo s geometrickým rámom, ktorý je zložený z… viac info
248 €
Dizajnové zrkadlo Harriett dz-harriett-27 zrcadla
Zrkadlová dekorácia Harriett, ktorú tvorí množstvo menších kryštálových zrkadiel… viac info
305 €
Dizajnové zrkadlo Cavalier dz-cavalier-25 zrcadla
Zrkadlová dekorácia Cavalier je tvorená menšími oblými kúskami kryštálového… viac info
259 €
Dizajnové zrkadlo Malory dz-malory-562 zrcadla
Originálne dizajnové zrkadlo Malory je unikátne svojím rámom, ktorý… viac info
319 €
AKCIA! Dizajnové zrkadlo Brunella akcia-dz-brunella-21 zrcadla
Dizajnové zrkadlo Brunella je zaujímavé svojím rámom, ktorý je… viac info
256 €
Dizajnové zrkadlo Jasmin dz-jasmin-32 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo Jasmin je charakteristické čistými líniami a… viac info
90 €
Dizajnové zrkadlo Ignace dz-ignace-28 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo Ignace je charakteristické čistými líniami a… viac info
90 €
Dizajnové zrkadlo Carlos dz-carlos-6 zrcadla
V poradí ďalšie krásne nástenné dizajnové zrkadlo Carlos z… viac info
679 €
Dizajnové zrkadlo Camile dz-camile-23 zrcadla
Úžasná zrkadlová dekorácia Camile, ktorú tvorí množstvo menších oválnych… viac info
351 €
Dizajnové zrkadlo Anatole dz-anatole-1683 zrcadla
Nádherné, oválne nástenné zrkadlo v štýle "glamour". Zrkadlo má… viac info
367 €
Zrkadlo Malak 2 z-malak-2-984 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň. S… viac info
255 €
Zrkadlo Avian S 81x81cm z-avian-s-81x81cm-1057 zrcadla
Zaujímavé okrúhle nástenné zrkadlo má rám tvorený plastom, na… viac info
318 €
Zrkadlo Glam z-glam-979 zrcadla
Elegantné nástenné okrúhle zrkadlo s unikátnym dizajnom. Skvostný kúsok… viac info
409 €
Dizajnové zrkadlo Flessi dz-flessi-1186 zrcadla
Nádherné elegantné zrkadlo s čistými líniami s rámom z… viac info
395 €
Dizajnové zrkadlo Rust dz-rust-1765 zrcadla
Nástenné dizajnové zrkadlo s unikátnym rámom, ktorý tvorí kombinácia… viac info
165 €
Zrkadlo Oriane 2 z-oriane-2-589 zrcadla
Nádherné stojace zrkadlo Oriane 2 je unikátne svojou kombináciou… viac info
175 €
Zrkadlo Bondy B 100x100 cm z-bondy-b-100x100-cm-119 zrcadla
Elegantné dizajnové štvorcové nástenné zrkadlo, na ktorého ráme je… viac info
190 €
Zrkadlo Verona S 70x90 cm z-verona-s-70x90-cm-395 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Dizajnové zrkadlo Ellisse dz-ellisse-1189 zrcadla
Nádherné dekoračné zrkadlo ideálne ako zaujímavý prvok vo Vašom… viac info
370 €
Dizajnové zrkadlo Olympe dz-olympe-39 zrcadla
Nádherné dizajnové zrkadlo Olympe má rám tvorený z množstva… viac info
369 €
Zrkadlo Malak black z-malak-black-982 zrcadla
Okrúhle dizajnové zrkadlo Malak v čiernom prevedení kombinuje jednoduchosť… viac info
165 €
Dizajnové zrkadlo Calve dz-calve-22 zrcadla
Dizajnové zrkadlo Calve s nádherne zdobeným rámom je zaručeným… viac info
345 €
Zrkadlo Glam 3 z-glam-3-981 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo s nádherným rámom. Honosný kúsok do… viac info
530 €
Dizajnové zrkadlo Birke dz-birke-1077 zrcadla
Nádherné okrúhle zrkadlo s originálnym rámom tvoreným zrkadlom a… viac info
286 €
Dizajnové zrkadlo Ada dz-ada-1263 zrcadla
Okrúhle zrkadlo Ada v bielom alebo čiernom prevedení kombinuje… viac info
248 €
Dizajnové zrkadlo Coyan dz-coyan-1143 zrcadla
Pútavá zrkadlová dekorácia, ktorú tvoria geometrické tvary zrkadlového skla… viac info
345 €
54 / 151 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky