Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

dizajnové zrkadlá

Zoradiť
Filter
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals, 60 × 80 cm
Zrkadlo, zrkadlo, kto je ten najkrajší na svete? Nádherné… viac info
133 €
Biele zrkadlo s úložnými miskami a detailom z bukového dreva YAMAZAKI Tosca
Výzvy ich ženú vpred. Každá zmena pre nich predstavuje… viac info
45 €
Zrkadlo Meg Typ 4
Vysoké zrkadlo, ktoré je dizajnovo veľmi zaujímavým a originálnym… viac info
28 €
Nástenné zrkadlo WOOOD Feline
WOOOD je holandská dizajnová značka, ktorá sa rozhodla obohatiť… viac info
20 €
Dizajnové zrkadlo Oriane dz-oriane-588 zrcadla
Jedinečné nástenné zrkadlo Oriane je unikátne svojou kombináciou zrkadla… viac info
125 €
Zrkadlo Lunete LM28
Klasické hranaté zrkadlo s hornou dizajnovou doskou v kontrastnom… viac info
111 €
Dizajnové zrkadlo Carine dz-carine-24 zrcadla
Úžasná zrkadlová dekorácia Carine, ktorú tvorí množstvo štvorcových kryštálových… viac info
225 €
Dizajnové zrkadlo Darcia dz-darcia-1740 zrcadla
Toto krásne a jedinečné zrkadlo s veľkolepým rámom nás… viac info
406 €
Dizajnové zrkadlo Rosia dz-rosia-1193 zrcadla
Krásne okrúhle dizajnové zrkadlo, ktoré upúta svojím zaujímavým rámom… viac info
342 €
Zrkadlo Nuka slim copper z-nuka-slim-medene-1806 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
169 €
Dizajnové zrkadlo Troy dz-troy-43 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo Troy upúta svojim mohutným dizajnovým rámom… viac info
418 €
Dizajnové zrkadlo Echelle dz-echelle-1142 zrcadla
Luxusné okrúhle nástenné zrkadlo s veľkolepým rámom tvoreným leštenými,… viac info
492 €
Dizajnové zrkadlo Drury silver dz-drury-silver-1426 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom z nerezovej ocele… viac info
325 €
Dizajnové zrkadlo Darci dz-darci-843 zrcadla
Pútavé nástenné zrkadlo pre milovníkov gréckeho štýlu. Rám zrkadla… viac info
295 €
Zrkadlo Avian S 81x81cm z-avian-s-81x81cm-1057 zrcadla
Zaujímavé okrúhle nástenné zrkadlo má rám tvorený plastom, na… viac info
318 €
Zrkadlo Glam z-glam-979 zrcadla
Elegantné nástenné okrúhle zrkadlo s unikátnym dizajnom. Skvostný kúsok… viac info
409 €
Zrkadlo Malak z-malak-982 zrcadla
Okrúhle dizajnové zrkadlo Malak kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň.… viac info
195 €
Zrkadlo Nuka black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.… viac info
320 €
Zrkadlo Etta slim gold z-etta-slim-gold-1761 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v zlatej… viac info
295 €
Zrkadlo Zofia blue z-zofia-blue-1419 zrcadla
Elegantné modré nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro… viac info
442 €
Zrkadlo Verona G 70x90 cm z-verona-g-70x90-cm-394 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Dizajnové zrkadlo Alvada dz-alvada-765 zrcadla
Prepychové nástenné zrkadlo Alvada okrúhleho tvaru má rám tvorený… viac info
320 €
Dizajnové zrkadlo Rust dz-rust-1765 zrcadla
Nástenné dizajnové zrkadlo s unikátnym rámom, ktorý tvorí kombinácia… viac info
165 €
Zrkadlo Nuka 2 black z-nuka-2-cierne-1830 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo sa dokonale hodí do interiérov… viac info
518 €
Dizajnové zrkadlo Juene 2 silver dz-juene-2-silver-1430 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo s elegantným rámom z nerezovej ocele… viac info
270 €
Dizajnové zrkadlo Magaly dz-magaly-1737 zrcadla
Exkluzívne nástenné zrkadlo s mohutným rámom tvorí rafinovaný a… viac info
323 €
Dizajnové zrkadlo Virginie dz-virginie-757 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo Virginie má rám tvorený množstvom hranatých… viac info
285 €
Zrkadlo Margot graphite z-margot-graphite-989 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo je charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo… viac info
289 €
Zrkadlo Eklipse z-eklipse-1775 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo v štýle Art Déco inšpirované… viac info
349 €
Dizajnové zrkadlo Drury gold dz-drury-gold-1425 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom z nerezovej ocele… viac info
380 €
Zrkadlo Maite 2 z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere… viac info
699 €
Zrkadlo Margot 2 z-margot-2-990 zrcadla
Nadčasové okrúhle zrkadlo sa skvelo sa hodí do modernej… viac info
280 €
Dizajnové zrkadlo Odile dz-odile-1097 zrcadla
Dizajnové zrkadlo má zaujímavý rám tvorený zakrivenými kúskami zrkadlového… viac info
440 €
Dizajnové zrkadlo Anatole dz-anatole-1683 zrcadla
Nádherné, oválne nástenné zrkadlo v štýle "glamour". Zrkadlo má… viac info
367 €
Zrkadlo Zofia z-zofia-1418 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro štýle… viac info
369 €
Zrkadlo Glam 3 z-glam-3-981 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo s nádherným rámom. Honosný kúsok do… viac info
530 €
Dizajnové zrkadlo Emile dz-emile-1078 zrcadla
Zaujímavá zrkadlová dekorácia vhodná do moderných aj štýlových priestorov… viac info
299 €
Dizajnové zrkadlo Aloyse dz-aloyse-1845 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo v kovovom ráme v štýle retro.… viac info
92 €
Zrkadlo Estee z-estee-1004 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo s nadčasovým dizajnom v škandinávskom štýle… viac info
345 €
Zrkadlo Margot blue z-margot-blue-988 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo je charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo… viac info
289 €
Dizajnové zrkadlo Marie-Flore dz-marie-flore-1295 zrcadla
Čarokrásne okrúhle nástenné zrkadlo v originálnom zdobenom ráme. Rám… viac info
418 €
Dizajnové zrkadlo Joell dz-joell-849 zrcadla
Pútavá zrkadlová dekorácia Joell je nevšedná svojím nepravidleným tvarom… viac info
269 €
Zrkadlo Zofia antique z-zofia-antique-1420 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro štýle… viac info
442 €
Zrkadlo Margot 2 Opti white z-margot-2-opti-white-991 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo sa skvelo sa hodí do modernej… viac info
289 €
Dizajnové zrkadlo Olympe dz-olympe-39 zrcadla
Nádherné dizajnové zrkadlo Olympe má rám tvorený z množstva… viac info
369 €
46 / 46 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky