FotoinšpirácieBlog

moderné zrkadlá

Zoradiť
Filter 1
Zrkadlo Moon z-moon-1563 zrcadla
Krásne zrkadlo s trojfarebným rámom vhodné pre moderný interiér,… viac info
589 €
Dizajnové zrkadlo Echelle dz-echelle-1142 zrcadla
Luxusné okrúhle nástenné zrkadlo s veľkolepým rámom tvoreným leštenými,… viac info
492 €
Zrkadlo Nuka black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.… viac info
320 €
Zrkadlo Nuka 2 black z-nuka-2-cierne-1830 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo sa dokonale hodí do interiérov… viac info
518 €
Zrkadlo Elif z-elif-985 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo Elif má rám vyrobený z kvalitného… viac info
285 €
Zrkadlo Nuka slim copper z-nuka-slim-medene-1806 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Zrkadlo Corin G 50x164 cm z-corin-g-50x164-cm-821 zrcadla
Elegantné stojace zrkadlo Corin má nádherne zdobený rám. Kostra… viac info
249 €
Zrkadlo - ML Nábytok - Orlando 07. Sme autorizovaný predajca ML Nábytok.
Moderné a zároveň jednoduché zrkadlo radu Orlando. viac info
34,90 €
Dizajnové zrkadlo Nol dz-nol-1873 zrcadla
Originálne, dizajnové zrkadlo, ktoré svojím jedinečným prevedením skvele zapadne… viac info
339 €
Zrkadlo v zlatej farbe Thai Natura Makasi
Vybavte svoj domov neprehliadnuteľným kúskom v metalických odtieňoch. Netradičné… viac info
165 €
Zrkadlo Margot blue z-margot-blue-988 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo je charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo… viac info
289 €
Dizajnové zrkadlo Elinore dz-elinore-846 zrcadla
Módne nástenné zrkadlo sa pýši výnimočným rámom, ktorý pozostáva… viac info
445 €
Nástenné zrkadlo s čiernym rámom WOOOD Lauren, Ø 80 cm
Jednoduchosť, čisté tóny, modernosť a praktickosť - presne tieto… viac info
126 €
Zrkadlo Margot 2 z-margot-2-990 zrcadla
Nadčasové okrúhle zrkadlo sa skvelo sa hodí do modernej… viac info
280 €
Zrkadlo Matilda z-matilda-1387 zrcadla
Zaujímavé ručne robené nástenné zrkadlo bude klenotom vášho interiéru.… viac info
270 €
Zrkadlo Etta gold z-etta-gold-1162 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
255 €
Zrkadlo, dub san remo, ORESTES
Moderná predsieňová sektorová zostava, prevedenie: dub san remo, materiál:… viac info
44 €
Zrkadlo Etta wood z-etta-wood-1767 zrcadla
Krásne naturálne okrúhle zrkadlo v tenkom ráme z preglejky.… viac info
220 €
Tempo Kondela, Zrkadlo, RACHEL TYP 2, dub canyon
Zrkadlo RACHEL TYP 2, dub canyonZrkadlo z modernej predsieňovej… viac info
56 €
Zrkadlo Etta z-etta-1002 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo s nadčasovým dizajnom ladne ozdobí každý… viac info
195 €
Zrkadlo Nuka slim gold z-nuka-slim-gold-1764 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Zrkadlo Etta slim copper z-etta-slim-copper-1760 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v medenej… viac info
295 €
Zrkadlo Avian S 81x81cm z-avian-s-81x81cm-1057 zrcadla
Zaujímavé okrúhle nástenné zrkadlo má rám tvorený plastom, na… viac info
318 €
Zrkadlo Etta copper z-etta-copper-1161 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
255 €
Zrkadlo Aline z-aline-1766 zrcadla
Mohutné nástenné zrkadlo v striebornom prevedení predstavuje unikátny doplnok… viac info
490 €
Zrkadlo Vague S 78x98cm z-vague-s-78x98-cm-158 zrcadla
Moderné dizajnové obdĺžnikové nástenné zrkadlo, na ktorého ráme je… viac info
230 €
Tempo Kondela Stojanové zrkadlo, orech, ZRKADLO 20124
Zrkadlo orechstojanové zrkadloZRKADLO 20124 sa bez pochýb stane dominantným… viac info
43 €
Dizajnové zrkadlo Juene silver dz-juene-silver-1428 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo s elegantným rámom z nerezovej ocele… viac info
295 €
Zrkadlo Etta white z-etta-white-1163 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
195 €
Zrkadlo Estera z-estera-1239 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo predstavuje zaručený pútač očí. Umelecké zrkadlo… viac info
270 €
Zrkadlo Etta slim z-etta-slim-1410 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo vo veľmi úzkom čiernom ráme. Ideálny… viac info
255 €
Dizajnové zrkadlo Maika dz-maika-764 zrcadla
Moderné a elegantné nástenné zrkadlo Maika má celý rám… viac info
739 €
Zrkadlo Jeanice 2 silver z-jeanice-2-silver-1375 zrcadla
Luxusné obdĺžníkové nástenné zrkadlo s prepychovým rámom, ktorý tvorí… viac info
305 €
Zrkadlo Margot graphite z-margot-graphite-989 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo je charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo… viac info
289 €
Zrkadlo Beauté W 95x95 cm z-beaute-w-95x95-cm-820 zrcadla
Extravagantné nástenné zrkadlo Beauté tentokrát v bielom lakovanom prevedení… viac info
234 €
Dizajnové zrkadlo Briland dz-briland-1058 zrcadla
Rám dizajnového zrkadla Briland tvorí nerezová oceľ. Zrkadlo sa… viac info
395 €
Stojace zrkadlo Alair Opti White z-alair-stojace-1309 zrcadla
Veľké stojace zrkadlo je ideálny doplnok do moderného interiéru.… viac info
540 €
Dizajnové zrkadlo Lyc dz-lyc-1680 zrcadla
Dizajnérska zrkadlová dekorácia je tvorená nepravidelnými útvarmi zrkadlového skla.… viac info
357 €
Dizajnové zrkadlo Bois dz-bois-1095 zrcadla
Nástenné zrkadlo Bois je zaujímavé svojím rámom tvoreným zakrivenými… viac info
389 €
Zrkadlo Rust 2 z-rust-2-1086 zrcadla
Stojace dizajnové zrkadlo s unikátnym rámom tvoreným zrkadlovým sklom… viac info
205 €
Dizajnové zrkadlo Bruna dz-bruna-1188 zrcadla
Nádherné dizajnové zrkadlo tvorené rámami zo zrkadlového skla medzi… viac info
320 €
Dizajnové zrkadlo Paul dz-paul-1269 zrcadla
Nadčasový dizajn je charakteristickou vlastnosťou tohoto elegantného moderného zrkadla.… viac info
259 €
Zrkadlo Fenna z-fenna-995 zrcadla
Elegancia a nadčasovosť, to sú dve hlavné charakteristiky tohto… viac info
285 €
Zrkadlo Barentin W 88×120 z-barentin-w-88120-cm-115 zrcadla
Nápadité a dizajnové obdĺžnikové nástenné zrkadlo bude stredobodom pozornosti… viac info
318 €
Zrkadlo Marseille S 80x80 cm z-marseille-s-80x80cm-144 zrcadla
Kruhové nástenné zrkadlo v striebornom prevedení. Zrkadlo má nadčasový… viac info
180 €
Dizajnové zrkadlo Celie dz-celie-1096 zrcadla
Luxusné nástenné zrkadlo s prenádherným rámom tvoreným leštenými, zbrúsenými… viac info
465 €
Dizajnové zrkadlo Mattie 2 dz-mattie-2-1084 zrcadla
Zaujímavá zrkadlová dekorácia v striebornom prevedení s efektom pretierania.… viac info
480 €
Zrkadlo Margot z-margot-987 zrcadla
Moderné okrúhle zrkadlo charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo sa hodí… viac info
289 €
Nástenné zrkadlo Germania Telde, 80 × 89 cm
Potrpíte si na moderný dizajn, ktorý však nepôsobí studeno?… viac info
139,99 €
Zrkadlo Venla z-venla-1762 zrcadla
Originálne šesťuholníkové nástenné zrkadlo dokonale skrášli interiér v modernom,… viac info
335 €
Nástenné zrkadlo v dubovom dekore Støraa Bruce
Kolekcia Bruce, to je nábytok v nestarnúcom dizajne, ktorý… viac info
60,99 €
Dizajnové zrkadlo Asante dz-asante-1094 zrcadla
Úchvatné nástenné zrkadlo s nádherným robustným rámom. Jedinečný dizajn… viac info
465 €
Zrkadlo Elise 2 z-elise-2-971 zrcadla
Elegantné dizajnové zrkadlo, ktoré sa vynikajúco hodí do moderného… viac info
412 €
Verona 54
Nástenné zrkadlo z radu Verona sa univerzálne hodí do… viac info
49 €
54 / 135 produktov

Blog

Bývanie s Pohodom je v pohode