FotoinšpirácieBlog

zrkadlá Obdĺžnikové

Zoradiť
Filter 1
Aqualine 22493 zrkadlo 60x80 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22493 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 60… viac info
14,28 €
Nástenné zrkadlo s rámom z dreva paulovnia Santiago Pons Bruno, 75 × 106 cm
Zrkadlo, zrkadlo... To potrebuje každá domácnosť. Bez neho si… viac info
201 €
Zrkadlo Santiago Pons Dikran
Zrkadlo, zrkadlo, kto je na svete najkrajší? Na túto… viac info
166 €
Nástenné zrkadlo s rámom v dekore dubového dreva Germania Castera
Castera, to je kolekcia klasicky krásneho nábytku v dekore… viac info
119,99 €
Nástenné zrkadlo s rámom z masívneho dubového dreva Gazzda Ena
Vzdušné, minimalistické aj praktické. Také je nástenné zrkadlo od… viac info
209 €
Obdĺžnikové zrkadlo s mosadznou obrubou Reflection malé
Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktoré mu vrátia… viac info
60,90 €
Zrkadlo Elif z-elif-985 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo Elif má rám vyrobený z kvalitného… viac info
285 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
184 €
Dizajnové zrkadlo Elinore dz-elinore-846 zrcadla
Módne nástenné zrkadlo sa pýši výnimočným rámom, ktorý pozostáva… viac info
445 €
Bighome - Zrkadlo RENESANCIA SILVER 185x75 cm - strieborná
Vysoké nástenné zrkadlo RENESANCIA v drevenom ráme s vyrezávaným… viac info
139,92 €
Dizajnové zrkadlo Lea dz-lea-1786 zrcadla
Unikátne nástenné zrkadlo s mohutným rámom z ohýbaného, skoseného… viac info
489 €
Zrkadlo Matilda z-matilda-1387 zrcadla
Zaujímavé ručne robené nástenné zrkadlo bude klenotom vášho interiéru.… viac info
270 €
Nástenné zrkadlo s poličkou z brezového dreva Geese Stockholm
Ste zástancom motta, že v jednoduchosti je najväčšia krása?… viac info
83 €
Zrkadlo Ráchel z-rachel-1231 zrcadla
Jedinečné umelecké nástenné zrkadlo vyrábané ručne. Zrkadlo vdýchne jedninečnosť… viac info
270 €
Dizajnové zrkadlo Letya 2 (sklenené boky rámu) dz-letya-2-36 zrcadla
Pôvabné nástenné zrkadlo Letya 2 určite zaujme svojim jednoduchým,… viac info
245 €
Dizajnové zrkadlo Carole dz-carole-756 zrcadla
Krásne a jedinečné zrkadlo s rámom s nesmrteľným gréckym… viac info
290 €
Nástenné zrkadlo v striebornej farbe Santiago Pons Silver Drops, 80 × 110 cm
Zrkadlo, zrkadlo... To potrebuje každá domácnosť. Bez neho si… viac info
251 €
Dizajnové zrkadlo Maika dz-maika-764 zrcadla
Moderné a elegantné nástenné zrkadlo Maika má celý rám… viac info
739 €
Nástenné zrkadlo s antracitovosivým rámom Germania Lesina
S nábytkom Germania zavládne vo vašej predsieni štýlový poriadok.… viac info
179,99 €
Zrkadlo Kalista - unikát z-kalista-unikat-1233 zrcadla
Krásne nástenné zrkadlo - UNIKÁT, len jeden kus, ktorým… viac info
305 €
Nástenné zrkadlo Santiago Pons Gold Cord, 82 × 112 cm
Nezanedbávajte interiér vlastného bývania. Dajte si záležať na každom… viac info
209 €
Zrkadlo Cachet S z-cachet-s-527 zrcadla
Krásne obdĺžnikové zrkadlo s rámom vo vidieckom country štýle… viac info
180 €
Zrkadlo Malthe z-malthe-1875 zrcadla
Nástenné obdĺžnikové zrkadlo v tenkom striebornom ráme so zrkadlovým… viac info
322 €
Zrkadlo Dessin W 91x121 cm z-dessin-w-91x121-cm-1070 zrcadla
Dokonalé nástenné zrkadlo so zdobeným rámom v bielej lakovanej… viac info
313 €
Zrkadlo Estee z-estee-1004 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo s nadčasovým dizajnom v škandinávskom štýle… viac info
345 €
Zrkadlo Garnir G 70x100 cm z-garnir-g-70x100-cm-816 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Pessac G 88x148 cm z-pessac-g-88x148cm-392 zrcadla
Veľké nádherné zlaté nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Zrkadlo Albi S 90x150 cm z-albi-s-90x150cm-358 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
293 €
Zrkadlo Antony S 80x100 cm z-antony-s-80x100-cm-369 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
244 €
Dizajnové zrkadlo Kalle dz-kalle-33 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo Kalle je unikátne svojím rámom, ktorý… viac info
90 €
Aqualine 22492 zrkadlo 50x70 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22492 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 50… viac info
10,80 €
Zrkadlo Estera z-estera-1239 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo predstavuje zaručený pútač očí. Umelecké zrkadlo… viac info
270 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Art Shapes, 109 × 78 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
1 999 €
Dizajnové zrkadlo Jasmin dz-jasmin-32 zrcadla
Krásne dizajnové zrkadlo Jasmin je charakteristické čistými líniami a… viac info
90 €
MAX 40x60 cm
Nástenné zrkadlo Max o obdĺžnikovom rozmere 40x60 cm má… viac info
19,99 €
Dizajnové zrkadlo Oriane dz-oriane-588 zrcadla
Jedinečné nástenné zrkadlo Oriane je unikátne svojou kombináciou zrkadla… viac info
125 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals LED, 80 × 60 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
178 €
Nástenné zrkadlo Germania Puro, 60 × 96 cm
Potrpíte si na moderný dizajn, ktorý však nepôsobí studeno?… viac info
129,99 €
Dizajnové zrkadlo Luc dz-luc-1267 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo v prevedení old satin bude ideálnym… viac info
149 €
Zrkadlo Aline z-aline-1766 zrcadla
Mohutné nástenné zrkadlo v striebornom prevedení predstavuje unikátny doplnok… viac info
490 €
Dizajnové zrkadlo Anette 2 White dz-anette-2-blanc-535 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo, ktorého rám tvorí biele mliečne sklo.… viac info
208 €
Zrkadlo Antony W 80x100 cm z-antony-w-80x100-cm-370 zrcadla
Jemné, romantické a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
244 €
Zrkadlo Vague S 78x98cm z-vague-s-78x98-cm-158 zrcadla
Moderné dizajnové obdĺžnikové nástenné zrkadlo, na ktorého ráme je… viac info
230 €
Dizajnové zrkadlo Sara dz-sara-1270 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo Sara dostupné v troch farebných prevedeniach… viac info
129 €
Zrkadlo Albi G 50x60 cm z-albi-g-50x60cm-350 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá… viac info
97 €
Zrkadlo Evelia S z-evelia-s-1293 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v striebornej farbe nás okúzlilo… viac info
161 €
Dizajnové zrkadlo Ancelin dz-ancelin-880 zrcadla
Božské nástenné zrkadlo Ancelin si nás podmanilo svojím "bájnym"… viac info
440 €
Zrkadlo Maite 2 z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere… viac info
699 €
Dizajnové zrkadlo Virginie dz-virginie-757 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo Virginie má rám tvorený množstvom hranatých… viac info
285 €
Dizajnové zrkadlo Bois dz-bois-1095 zrcadla
Nástenné zrkadlo Bois je zaujímavé svojím rámom tvoreným zakrivenými… viac info
389 €
Zrkadlo Barentin W 88×120 z-barentin-w-88120-cm-115 zrcadla
Nápadité a dizajnové obdĺžnikové nástenné zrkadlo bude stredobodom pozornosti… viac info
318 €
Zrkadlo Flori z-flori-26 zrcadla
Stojace dizajnové zrkadlo Flori je charakteristické svojimi čistými tvarmi.… viac info
135 €
Dizajnové zrkadlo Noell dz-noell-38 zrcadla
Zrkadlová dekorácia Noell je vytvorená z množstva malých kryštálových… viac info
335 €
54 / 300 produktov

Blog

Bývanie s Pohodom je v pohode