Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

zrkadlá Obdĺžnikové

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals LED, 80 × 60 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
174 €
Nástenné zrkadlo s rámom z masívneho dubového dreva Gazzda Ena
Vzdušné, minimalistické aj praktické. Také je nástenné zrkadlo od… viac info
209 €
BRANDON štýlové zrkadlo
Zrkadlo BRANDON patrí do atraktívneho a moderného sektoru BRANDON.… viac info
45,80 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals, 60 × 80 cm
Zrkadlo, zrkadlo, kto je ten najkrajší na svete? Nádherné… viac info
133 €
Aqualine 22490 zrkadlo 30x45 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22490 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 30… viac info
5,65 €
AQUALINE - Zrkadlo 60x80cm, obdĺžnik, bez uchytenia (22493)
brúsené zrkadlo hrana typu "C" hrúbka zrkadla 4 mm… viac info
16 €
Biele nástenné zrkadlo z masívneho borovicového dreva Støraa Cosmo
Cosmo je kolekcia dreveného nábytku, ktorý kombinuje bielu farbu… viac info
79 €
Nástenné zrkadlo v dubovom dekore Støraa Bruce
Kolekcia Bruce, to je nábytok v nestarnúcom dizajne, ktorý… viac info
60 €
NOVASERVIS - Zrkadlo obdĺžnik 60 x 40 cm Metalia 3 (6321)
Pouze zrcadlo bez soupravy na uchycení. Ean: 8590309003106 viac info
19,97 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals Chrome, 120 × 80 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
336 €
Aqualine 22493 zrkadlo 60x80 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22493 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 60… viac info
15,86 €
Biele nástenné zrkadlo Germania Malou
Rozžiarte svoj interiér nábytkom v bielej farbe! Hodí sa… viac info
94 €
Aqualine 22492 zrkadlo 50x70 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22492 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 50… viac info
12 €
AQUALINE - Zrkadlo 60x80cm, s fazetou, bez uchytenia (22496)
Obdĺžnikové zrkadlo s fazetou 15 mm Určené na nalepenie… viac info
22,50 €
Aqualine 22491 zrkadlo 40x60 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22491 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 40… viac info
9,12 €
Aqualine 22469 zrkadlo 60x70 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22469 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 60… viac info
14,38 €
Signal Zrkadlo CRYSTALS I
Dokonalé dekoratívne zrkadlo CRYSTALS I je vyrobené v tvare… viac info
273 €
Novaservis Metalia 3 6321 zrkadlo obdĺžnik 60 x 40 cm
Novaservis Metalia 3 6321 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery… viac info
16,97 €
Aqualine 22494 zrkadlo 50x90 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22494 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 50… viac info
15,07 €
AQUALINE - Zrkadlo 50x90 cm, s fazetou, bez uchytenia (22497)
Obdĺžnikové zrkadlo s fazetou 15 mm Určené na nalepenie… viac info
21,30 €
AQUALINE - Zrkadlo 50x70cm, obdĺžnik, bez uchytenia (22492)
brúsené zrkadlo hrana typu "C" hrúbka zrkadla 4 mm… viac info
12,10 €
Nástenné zrkadlo s policou Amanda 451, biele
Zariaďte si svoj domov moderne, prakticky a zároveň univerzálne… viac info
75,90 €
AQUALINE - Zrkadlo 60x70 cm, obdĺžnik, bez uchytenia (22469)
brúsené zrkadlo hrana typu "C" hrúbka zrkadla 4 mm… viac info
14,50 €
AQUALINE - Zrkadlo 50x90 cm, obdĺžnik, bez uchytenia (22494)
brúsené zrkadlo hrana typu "C" hrúbka zrkadla 4 mm… viac info
15,20 €
Nástenné zrkadlo Sahara 54
Povrch so špeciálne lesklým 3D efektom vytvára optiku plastických… viac info
75 €
AQUALINE - Zrkadlo 60x70 cm, s fazetou, bez uchytenia (22471)
Obdĺžnikové zrkadlo s fazetou 15 mm Určené na nalepenie… viac info
20,30 €
AQUALINE - Zrkadlo 40x60cm, obdĺžnik, bez uchytenia (22491)
brúsené zrkadlo hrana typu "C" hrúbka zrkadla 4 mm… viac info
6,60 €
AQUALINE - Zrkadlo 30x45cm, obdĺžnik, bez uchytenia (22490)
brúsené zrkadlo hrana typu "C" hrúbka zrkadla 4 mm… viac info
5,70 €
AQUALINE - Zrkadlo 40x60 cm, s fazetou, bez uchytenia (22495)
Obdĺžnikové zrkadlo s fazetou 15 mm Určené na nalepenie… viac info
12,50 €
Dizajnové zrkadlo Oriane dz-oriane-588 zrcadla
Jedinečné nástenné zrkadlo Oriane je unikátne svojou kombináciou zrkadla… viac info
125 €
Dizajnové zrkadlo Rust dz-rust-1765 zrcadla
Nástenné dizajnové zrkadlo s unikátnym rámom, ktorý tvorí kombinácia… viac info
165 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
169 €
Zrkadlo Galina z-galina-1388 zrcadla
Mimoriadne pútavé nástenné zrkadlo nás uchvátilo okamžite. Toto nástenné… viac info
270 €
Dizajnové zrkadlo Darci dz-darci-843 zrcadla
Pútavé nástenné zrkadlo pre milovníkov gréckeho štýlu. Rám zrkadla… viac info
295 €
Zrkadlo Estera z-estera-1239 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo predstavuje zaručený pútač očí. Umelecké zrkadlo… viac info
270 €
Zrkadlo Maite 2 z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere… viac info
699 €
Zrkadlo Colette z-colette-1000 zrcadla
Moderné nástenné zrkadlo sa vynikajúco hodí do kúpeľne. Rám… viac info
288 €
Zrkadlo Klára z-klara-1417 zrcadla
Výnimočné ručne robené nástenné zrkadlo bude klenotom vášho interiéru.… viac info
270 €
Zrkadlo Blanche S 99x138 cm z-blanche-s-99x138-cm-525 zrcadla
Nádherné strieborné nástenné zrkadlo Blanche so starožitným rámom v… viac info
295 €
Zrkadlo Garnir S 70x100 cm z-garnir-s-70x100-cm-815 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Vague S 78x98cm z-vague-s-78x98-cm-158 zrcadla
Moderné dizajnové obdĺžnikové nástenné zrkadlo, na ktorého ráme je… viac info
230 €
Zrkadlo Antony CG 80 x 100 cm z-antony-cg-80-x-100-cm-964 zrcadla
Nádherné barokové nástenné zrkadlo Antony v šedom pretieranom prevedení.… viac info
244 €
Zrkadlo Pessac S 88x148 cm z-pessac-s-88x148cm-393 zrcadla
Veľké nádherné strieborné nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Zrkadlo Lens W z-lens-w-142 zrcadla
Krásne obdĺžnikové nástenné zrkadlo s rámom v bielom laku.… viac info
161 €
Zrkadlo Estee z-estee-1004 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo s nadčasovým dizajnom v škandinávskom štýle… viac info
345 €
Zrkadlo Antony G 80x100 cm z-antony-g-80x100-cm-367 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
244 €
Zrkadlo Albi G 50x60 cm z-albi-g-50x60cm-350 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá… viac info
97 €
Dizajnové zrkadlo Juene 2 silver dz-juene-2-silver-1430 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo s elegantným rámom z nerezovej ocele… viac info
270 €
Zrkadlo Cora II z-cora-ii-1939 zrcadla
Pôvabné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s rámom v striebornej farbe… viac info
272 €
54 / 100 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky