FotoinšpirácieBlog

zrkadlá Obdĺžnikové

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Alino 58x78 cm
Stylové nástenné zrkadlo o rozmere 58x78 cm má elegantný… viac info
44,99 €
Amanda 451, biele
Zariaďte si svoj domov moderne, prakticky a zároveň univerzálne… viac info
69 €
Zrkadlo Pessac G 88x148 cm z-pessac-g-88x148cm-392 zrcadla
Veľké nádherné zlaté nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Nástenné zrkadlo s rámom z dubového dreva Actona Cavan
Súčasný dizajn, ktorý ale pamätá na minulosť a berie… viac info
86,99 €
Nástenné zrkadlo z brezového dreva Geese Pure, 65 × 45 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
78 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals LED, 80 × 60 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
178 €
Nástenné zrkadlo s dreveným rámom PT LIVING Simplicity
Skrášlite si bývanie so značkou PT LIVING a pozvite… viac info
87 €
Biele nástenné zrkadlo Szynaka Meble Country
Country je kolekcia vidiekom inšpirovaného nábytku v nadčasovom bielom… viac info
157,90 €
Nástenné zrkadlo s rámom z masívneho dubového dreva Gazzda Ena
Vzdušné, minimalistické aj praktické. Také je nástenné zrkadlo od… viac info
209 €
Nástenné zrkadlo s rámom v dekore dubového dreva Germania Castera
Castera, to je kolekcia klasicky krásneho nábytku v dekore… viac info
106 €
GW-Event - Zrkadlo (biela)
Pri zariaďovaní predsiene nesmieme zabudnúť na zrkadlo, ktoré je… viac info
139 €
Biele nástenné zrkadlo z masívneho borovicového dreva Støraa Cosmo
Cosmo je kolekcia dreveného nábytku, ktorý kombinuje bielu farbu… viac info
88,99 €
Aqualine 22490 zrkadlo 30x45 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22490 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 30… viac info
5,65 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Pure, 30 x 20 cm
Zrkadlo, zrkadlo, kto je ten najkrajší na svete? Nádherné… viac info
17 €
Zrkadlo Maite z-maite-1276 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom predstavuje dokonalú interiérovú dekoráciu… viac info
629 €
Zrkadlo Massy G 80x190 cm z-massy-g-80x190cm-384 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo zlatej farby vyniká svojím… viac info
637 €
Sivé nástenné zrkadlo Geese Paris, 55 x 85 cm
V kolekcii Paris sa pôsobivým spôsobom prelína inšpirácia francúzskym… viac info
97 €
Zrkadlo Mardi CG z-mardi-cg-1071 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo Mardi s hrubým rámom v zlatom… viac info
220 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals, 60 × 80 cm
Zrkadlo, zrkadlo, kto je ten najkrajší na svete? Nádherné… viac info
138 €
Nástenné zrkadlo v drevenom ráme Geese Fionne, 100 × 80 cm
Romantický dotyk, praktické detaily a vôna dreva. Zdá sa… viac info
246 €
Zrkadlo Santiago Pons Dikran
Zrkadlo, zrkadlo, kto je na svete najkrajší? Na túto… viac info
171 €
Nástenné zrkadlo z dreva paulovnia Geese Pure, 60 × 90 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
108 €
Biele nástenné zrkadlo Szynaka Meble Ice
Kolekciu Ice si zamilujú všetci priaznivci moderny. Ide o… viac info
74,90 €
Zrkadlo Flori z-flori-26 zrcadla
Stojace dizajnové zrkadlo Flori je charakteristické svojimi čistými tvarmi.… viac info
135 €
Zrkadlo Albi G 90x150 cm z-albi-g-90x150cm-353 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
293 €
Gaudia Yves YVES
Moderné a dizajnové zrkadlo Yves, kubistických tvarov, v sebe… viac info
208 €
Dizajnové zrkadlo Yves dz-yves-744 zrcadla
Dizajnové zrkadlo Yves, ktoré sa skladá zo 4 zámerne… viac info
208 €
Zrkadlo Evelia G z-evelia-g-1292 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v zlatej farbe nás okúzlilo… viac info
161 €
Zrkadlo Chanton G 88x188 cm z-chanton-g-88x188-cm-847 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo Chanton v žiarivej zlatej farbe predstavuje… viac info
637 €
Zrkadlo Amelie G 101x121 cm z-amelie-g-101x121-cm-817 zrcadla
Neskutočne nádherné barokové zrkadlo Amelie je tohtoročnou novinkou. Toto… viac info
539 €
Zrkadlo Garnir G 70x100 cm z-garnir-g-70x100-cm-816 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Holter G 75x95 cm z-holter-g-75x95-cm-754 zrcadla
Nástenné zrkadlo Holter v zlatom prevedení disponuje úchvatným rámom… viac info
230 €
Zrkadlo Paule G 87x112 cm z-paule-g-87-x-112-cm-659 zrcadla
Honosné barokové nástenné zrkadlo Paule v zlatom prevedení nás… viac info
160 €
Zrkadlo Odie G 64x106cm z-odie-g-64x106cm-1307 zrcadla
Výnimočné barokové nástenné zrkadlo s originálnym rámom v zlatej… viac info
239 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Beauty, dĺžka 207 cm
Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen… viac info
910 €
Zrkadlo Verona G 70x90 cm z-verona-g-70x90-cm-394 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Zrkadlo Dessin G 91x121 cm z-dessin-g-91x121-cm-380 zrcadla
Veľké luxusné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom… viac info
313 €
Zrkadlo Albi G 90x180 cm z-albi-g-90x180cm-354 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
342 €
Zrkadlo Mandolin G 70x90cm z-mandolin-g-70x90cm-748 zrcadla
Nádherné elegantné nástenné zrkadlo Mandolin v zlatom prevedení nás… viac info
220 €
Dizajnové zrkadlo Diane dz-diane-2-8 zrcadla
Dizajnové zrkadlo s mozaikovým rámom, ktorý tvoria menšie obdĺžniky… viac info
277 €
Nástenné zrkadlo Germania Havanna
Rozžiarte svoj interiér nábytkom v bielej farbe! Hodí sa… viac info
106 €
Nástenné zrkadlo s poličkou z brezového dreva Geese Stockholm
Ste zástancom motta, že v jednoduchosti je najväčšia krása?… viac info
83 €
Zrkadlo Antony cream 80x100 cm z-antony-cream-80x100-cm-366 zrcadla
Luxusné a zároveň elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným… viac info
244 €
Zrkadlo Maite 2 z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere… viac info
699 €
Dizajnové zrkadlo Mattie 2 dz-mattie-2-1084 zrcadla
Zaujímavá zrkadlová dekorácia v striebornom prevedení s efektom pretierania.… viac info
480 €
Novaservis Metalia 3 6321 zrkadlo obdĺžnik 60 x 40 cm
Novaservis Metalia 3 6321 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery… viac info
16,97 €
Nástenné zrkadlo z dreva paulovnie Geese Pure, 62 × 22 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
49 €
Nástenné zrkadlo s úložným priestorom Kare Design Suitcase
Zrkadlo, zrkadlo, povedz mi, čie bývanie je v krajine… viac info
178 €
JAN 70x90 cm
Nadčasové nástenné zrkadlo JAN o rozmere 70x90 cm má… viac info
44,99 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Sunrise
Tento nástenný kúsok je dôkazom toho, že výnimočný dizajn… viac info
190 €
Dakar 54
Nástenné zrkadlo z kolekcie Dakar. Bielené tóny sibírskeho smrekovca… viac info
59 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
EMCO Art kozmetické nástenné zrkadlo obdĺžnikové chróm 109400103
zrkadlo kozmetické nástenné EMCO obdĺžnik s jedným ramenom chróm… viac info
107,50 €
54 / 257 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky