FotoinšpirácieBlog

zrkadlá Okrúhle

Zoradiť
Filter 1
Nástenné zrkadlo Kare Design Pluto, Ø 110 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
508 €
Dizajnové zrkadlo Echelle dz-echelle-1142 zrcadla
Luxusné okrúhle nástenné zrkadlo s veľkolepým rámom tvoreným leštenými,… viac info
492 €
Okrúhle zrkadlo Balanced Round – strieborné
Vankúšiky, sviečky alebo dózy v jednoduchom dizajne. Na produkty… viac info
69,70 €
Zrkadlo Merlin 2 Opti white z-merlin-2-opti-white-1895 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
65 €
Kruhové zrkadlo s matne čiernou obrubou Reflection veľké
Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktoré mu vrátia… viac info
108,90 €
Zrkadlo Malak z-malak-982 zrcadla
Okrúhle dizajnové zrkadlo Malak kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň.… viac info
195 €
Okrúhle nástenné zrkadlo Kare Design Legno, Ø 58 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
57 €
Dizajnové zrkadlo Alvada dz-alvada-765 zrcadla
Prepychové nástenné zrkadlo Alvada okrúhleho tvaru má rám tvorený… viac info
320 €
Kruhové zrkadlo s mosadznou obrubou Reflection veľké
Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktoré mu vrátia… viac info
108,90 €
Zrkadlo Margot blue z-margot-blue-988 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo je charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo… viac info
289 €
Kruhové zrkadlo s matne čiernou obrubou Reflection malé
Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktoré mu vrátia… viac info
44,20 €
Zrkadlo Etta wood z-etta-wood-1767 zrcadla
Krásne naturálne okrúhle zrkadlo v tenkom ráme z preglejky.… viac info
220 €
MYBATH MyVento zrkadlo kruhové 80 cm biela lesklá MZ80KB01
zrkadlo MyVento 80 x 80 x 2,5 kruh lesklá… viac info
385,40 €
Zrkadlo Jolien z-jolien-1164 zrcadla
Jedinečné okrúhle zrkadlo v škandinávskom štýle bude určite originálnym… viac info
295 €
Zrkadlo Etta copper z-etta-copper-1161 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
255 €
Zrkadlo Margot 2 z-margot-2-990 zrcadla
Nadčasové okrúhle zrkadlo sa skvelo sa hodí do modernej… viac info
280 €
Zrkadlo Etta gold z-etta-gold-1162 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
255 €
Nástenné zrkadlo Thai Natura Adje, ⌀ 61 cm
Doplňte svoj domov ladným zrkadlom. To totiž odráža nielen… viac info
193 €
Zrkadlo - Tempo Kondela - Elison - Typ 12. Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela.
Okrúhle zrkadlo minimalistického dizajnu, ktoré skrášli Vašu predsieň, spálňu,… viac info
23 €
Zrkadlo - Tempo Kondela - Elison - Typ 13. Akcia -20%. Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela.
Okrúhle zrkadlo minimalistického dizajnu, ktoré skrášli Vašu predsieň, spálňu,… viac info
20 €
Zrkadlo Alma z-alma-2092 zrcadla
Honosné okrúhle ručne robené zrkadlo so zdobeným rámom z… viac info
239 €
Dizajnové zrkadlo Amede dz-amede-1846 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo v menšom rozmere v kovovom ráme… viac info
78 €
Zrkadlo Rea exclusive z-rea-exclusive-1921 zrcadla
Elegantné veľké okrúhle zrkadlo v striebornom ráme zo šiestich… viac info
644 €
Nástenné zrkadlo z buka v dekore svetlého dreva HARTÔ, Ø 20,5 cm
Pozrite na tento skvelý dizajnový kúsok, ktorý tu čaká… viac info
78 €
Zrkadlo Etta z-etta-1002 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo s nadčasovým dizajnom ladne ozdobí každý… viac info
195 €
Zrkadlo Jeanice gold z-jeanice-gold-1421 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo s prepychovým rámom, ktorý tvorí zlatá… viac info
322 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Hacienda, Ø 41 cm
Tento nástenný kúsok je dôkazom toho, že výnimočný dizajn… viac info
97 €
Okrúhle nástenné zrkadlo s antracitovosivým rámom Germania Lesina
S nábytkom Germania zavládne vo vašej predsieni štýlový poriadok.… viac info
159,99 €
Zrkadlo Marseille W 80x80 cm z-marseille-w-80x80-cm-1275 zrcadla
Kruhové nástenné zrkadlo v bielom lakovanom prevedení. Zrkadlo má… viac info
180 €
Zrkadlo Etta slim copper z-etta-slim-copper-1760 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v medenej… viac info
295 €
Zrkadlo Avian S 81x81cm z-avian-s-81x81cm-1057 zrcadla
Zaujímavé okrúhle nástenné zrkadlo má rám tvorený plastom, na… viac info
318 €
Zrkadlo Margot graphite z-margot-graphite-989 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo je charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo… viac info
289 €
Okrúhle zrkadlo s rámom v medenej farbe Kare Design Round Curve, ⌀ 100 cm
Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen… viac info
326 €
Dizajnové zrkadlo Juene silver dz-juene-silver-1428 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo s elegantným rámom z nerezovej ocele… viac info
295 €
Dizajnové zrkadlo Rosia dz-rosia-1193 zrcadla
Krásne okrúhle dizajnové zrkadlo, ktoré upúta svojím zaujímavým rámom… viac info
342 €
Kruhové zrkadlo s mosadznou obrubou Reflection malé
Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktoré mu vrátia… viac info
67,90 €
Dizajnové zrkadlo Aloyse dz-aloyse-1845 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo v kovovom ráme v štýle retro.… viac info
92 €
Zrkadlo Beauté W 95x95 cm z-beaute-w-95x95-cm-820 zrcadla
Extravagantné nástenné zrkadlo Beauté tentokrát v bielom lakovanom prevedení… viac info
234 €
Nástenné zrkadlo Raj, 36 cm
Žiť sa dá aj s málom...pokiaľ máte okolo seba… viac info
49,90 €
Zrkadlo Etta white z-etta-white-1163 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
195 €
Zrkadlo Margot Antique z-margot-antique-1574 zrcadla
Originálne okrúhle nástenné zrkadlo nás zaujalo svojim nadčasovým dizajnom.… viac info
289 €
Okrúhle nástenné zrkadlo v zlatej farbe Thai Natura Wathap, ⌀ 30 cm
Vybavte svoj domov neprehliadnuteľným kúskom v metalických odtieňoch. Netradičné… viac info
77 €
Zrkadlo Etta slim z-etta-slim-1410 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo vo veľmi úzkom čiernom ráme. Ideálny… viac info
255 €
Dizajnové zrkadlo Birke dz-birke-1077 zrcadla
Nádherné okrúhle zrkadlo s originálnym rámom tvoreným zrkadlom a… viac info
286 €
Zrkadlo Ismay champagne 100 x 100 cm z-ismay-champagne-100-x-100-cm-1943 zrcadla
Luxusné okrúhle nástenné zrkadlo s mohutným rámom vdýchne život… viac info
478 €
Zrkadlo Amice champagne 100 x 100 cm z-amice-champagne-100-x-100-cm-1941 zrcadla
Pútavé nástenné zrkadlo v šampaň prevedení. Okrúhle zrkadlo má… viac info
477 €
Zrkadlo Amice W 100 x 100 cm z-amice-w-100-x-100-cm-1940 zrcadla
Pútavé nástenné zrkadlo v bielom lakovanom prevedení. Okrúhle zrkadlo… viac info
477 €
Zrkadlo Cora 90 x 90 cm z-cora-1938 zrcadla
Okúzľujúce okrúhle nástenné zrkadlo s rámom v striebornej farbe… viac info
257 €
Dizajnové zrkadlo Amite II dz-amite-ii-1922 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo s originálnym rámom z ohnutých zrkadlových… viac info
442 €
Zrkadlo Clarita z-clarita-998 zrcadla
Veľké okrúhle zrkadlo s nevšedným dizajnom. Stredové strieborné zrkadlo… viac info
539 €
Zrkadlo Flers S 94x94 cm z-flers-s-94x94cm-139 zrcadla
Okrúhlé nástenné zrkadlo v striebornej farbe. Jednoduchý elegantný dizajn. viac info
156 €
Zrkadlo Marseille S 80x80 cm z-marseille-s-80x80cm-144 zrcadla
Kruhové nástenné zrkadlo v striebornom prevedení. Zrkadlo má nadčasový… viac info
180 €
Zrkadlo Margot z-margot-987 zrcadla
Moderné okrúhle zrkadlo charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo sa hodí… viac info
289 €
54 / 166 produktov

Blog

Bývanie s Pohodom je v pohode