Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

zrkadlá Okrúhle

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Stmievateľné kozmetické zrkadielko s LED podsvietením LED/4W/5V USB okrúhle
Kozmetické zrkadielko s LED podsvietením celého rámika.Ideálny darček pre… viac info
27,14 €
TEMPO KONDELA Elison Typ 13 zrkadlo na stenu sklo
Zrkadlo ELISON TYP 13 je celé zo skla, orámované… viac info
19,90 €
Zrkadlo Flers S 94x94 cm z-flers-s-94x94cm-139 zrcadla
Okrúhlé nástenné zrkadlo v striebornej farbe. Jednoduchý elegantný dizajn. viac info
156 €
Okrúhle zrkadlo s rámom v medenej farbe Kare Design Round Curve, ⌀ 100 cm
Zrkadlo je pýchou každého interiéru. Je stredom emócií a… viac info
326 €
Nástenné zrkadlo Dutchbone Kubu
Zrkadlo, zrkadlo, povedz, kto je najkrajší? ♥ Odpoveď poznáme.… viac info
99 €
Dizajnové zrkadlo Amite II dz-amite-ii-1922 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo s originálnym rámom z ohnutých zrkadlových… viac info
442 €
Nástenné zrkadlo v medenej farbe Zuiver Bandit, Ø 60 cm
Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť… viac info
145 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Bastidon, Ø 120 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
296 €
MYBATH MyVento zrkadlo kruhové 60 cm čierna matná MZ60KBM33
zrkadlo MyVento 60 x 60 x 2,5 kruh čierna… viac info
356,76 €
Nástenné zrkadlo v zlatej farbe Zuiver Bandit, Ø 60 cm
Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť… viac info
145 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Hacienda, Ø 41 cm
Tento nástenný kúsok je dôkazom toho, že výnimočný dizajn… viac info
68 €
Zrkadlo Marseille S 80x80 cm z-marseille-s-80x80cm-144 zrcadla
Kruhové nástenné zrkadlo v striebornom prevedení. Zrkadlo má nadčasový… viac info
180 €
TEMPO KONDELA Elison Typ 12 zrkadlo na stenu sklo
Štýlové zrkadlo ELISON TYP 12 je celé zo skla,… viac info
25 €
Okrúhle nástenné zrkadlo v zlatej farbe Thai Natura Wathap, ⌀ 28 cm
Vybavte svoj domov neprehliadnuteľným kúskom v metalických odtieňoch. Netradičné… viac info
60 €
Zrkadlo Ambar Demi 2 z-ambar-demi-2-2628 zrcadla
Dekoratívne zrkadlo Ambar Demi 2 je umeleckým dielom. Okrúhle… viac info
318 €
Zrkadlo Kare Design Spiegel Sunlight, ø 120 cm
Nádherné zrkadlo, ktoré vám opätuje každý váš pohľad. Je… viac info
271 €
Zrkadlo Elison Typ 12
Okrúhle zrkadlo minimalistického dizajnu, ktoré skrášli Vašu predsieň, spálňu,… viac info
19,90 €
Zrkadlo Leuven z-leuven-2493 zrcadla
Dekoratívne zrkadlo Leuven je umeleckým dielom. Okrúhle zrkadlo v… viac info
324 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Flick Flack, Ø 54 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
126 €
LA111 Okrúhle zrkadlo
LA111 Nástenné zrkadlo okrúhle. Rám zrkadla z kvalitného borovicového… viac info
48 €
NIMCO kozmetické zrkadlo nástenné okrúhle 22,9cm LED ZK2016526
Nástenné kozmetické zrkadlo, okrúhle, s LED osvetlením. -Z mosadze,… viac info
147,17 €
Zrkadlo Elison Typ 13
Okrúhle zrkadlo minimalistického dizajnu, ktoré skrášli Vašu predsieň, spálňu,… viac info
19,90 €
AQUALINE - Zrkadlo guľaté priemer 50cm, 4mm, bez uchytenia (22443)
Okrúhle zrkadlo bez fazety. Určené na nalepenie alebo je… viac info
15,60 €
Zrkadlo Nina z-nina-2238 zrcadla
Skvostné okrúhle ručne robené nástenné zrkadlo, s ktorým zažiari… viac info
239 €
Okrúhle retro zrkadlo - 62 * 6 * 78 cm
Velké kulaté retro zrcadlo s patinou ozdobí každou předsíň… viac info
107,16 €
SAPHO - X-ROUND závesné kozmet. zrkadielko s LED osvetl., pr. 215mm, chróm (XR007)
Doplnky v elegantnej kombinácii chrómu a skla Závesné kozmetické… viac info
148 €
Zrkadlo Alma z-alma-2092 zrcadla
Honosné okrúhle ručne robené zrkadlo so zdobeným rámom z… viac info
239 €
SAPHO - X-ROUND závesné kozmet. zrkadielko bez osvetl., pr. 200mm, chróm (XR006)
Doplnky v elegantnej kombinácii chrómu a skla Závesné kozmetické… viac info
49 €
Zrkadlo Etta Belt z-etta-belt-1003 zrcadla
Jedinečné okrúhle zrkadlo v škandinávskom štýle bude určite originálnym… viac info
285 €
MADAM STOLTZ Okrúhle stolné zrkadlo s opierkou Antique Brass - väčšie
Zrkadiel a zrkadielok nie je v ženskej domácnosti nikdy… viac info
19,92 €
Zrkadlo Rond S 100x100 cm z-rond-s-100x100-cm-401 zrcadla
Jemné okrúhle nástenné zrkadlo Vás prenesie do obdobia dvadsiatych… viac info
269 €
MADAM STOLTZ Závesné okrúhle zrkadlo Brass
Zrkadlo je nevyhnutným doplnkom každej domácnosti. Prečo si ale… viac info
39,69 €
Chic Antique Zrkadlo v ráme Braided Edge
Dekoratívne zrkadlo doplní prázdne steny a opticky zväčší priestor!… viac info
35,23 €
Zrkadlo Nanterre W 100x100cm z-nanterre-w-100x100-399 zrcadla
Jemné okrúhle nástenné zrkadlo Vás prenesie do obdobia dvadsiatych… viac info
245 €
Bloomingville stolné zrkadielko Nature
Zabudnite na klasické zrkadlá a kúpte s k sebe… viac info
15,85 €
Tine K Home Okrúhle zrkadielko Mirror Antique
Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym týmto malým okrúhlym… viac info
6,36 €
Zrkadlo Nancy S 90x90 cm z-nancy-s-90x90cm-147 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo s dreveným rámom v striebornej farbe.… viac info
190 €
Hübsch Stolné zrkadlo terrazzo
Zabudnite na klasické zrkadlá a kúpte si k sebe… viac info
36,59 €
Dizajnové zrkadlo Mauricio, 82 cm, strieborné
Dizajnové zrkadlo Mauricio, 82 cm, strieborné Nástenné zrkadlo Mauricio… viac info
139 €
Zrkadlo Margot 2 Opti white z-margot-2-opti-white-991 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo sa skvelo sa hodí do modernej… viac info
289 €
Dizajnové zrkadlo Abram L, zlaté
Dizajnové zrkadlo Abram L, zlaté Toto zrkadlo nie je… viac info
157 €
MADAM STOLTZ Okrúhle zrkadlo s dekoratívnym rámom Round Bamboo Frame
Okrúhle zrkadlo v dekoratívnom bambusovom ráme, ktoré sa rýchlo… viac info
69,73 €
Zrkadlo Olivia z-olivia-976 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo má rám vyrobený z farebného… viac info
249 €
Dizajnové zrkadlo Mauricio, 82 cm, medené
Dizajnové zrkadlo Mauricio, 82 cm, medené Toto zrkadlo je… viac info
139 €
Dizajnové nástenné zrkadlo Alexa
Dizajnové nástenné zrkadlo Alexa Naše dizajnové nástenné zrkadlo Alexa… viac info
379 €
Zrkadlo Marseille W 80x80 cm z-marseille-w-80x80-cm-1275 zrcadla
Kruhové nástenné zrkadlo v bielom lakovanom prevedení. Zrkadlo má… viac info
180 €
MADAM STOLTZ Závesné okrúhle zrkadlo Antique brass
Zrkadiel a zrkadielok nie je v ženskej domácnosti nikdy… viac info
19,92 €
MADAM STOLTZ Okrúhle zrkadlo v bambusovom ráme Natural
Hľadáte do bytu kúsok, ktorý na prvý pohľad zaujme… viac info
43,57 €
Dizajnové zrkadlo Birke dz-birke-1077 zrcadla
Nádherné okrúhle zrkadlo s originálnym rámom tvoreným zrkadlom a… viac info
286 €
MADAM STOLTZ Okrúhle zrkadlo so strapcami Off White/Black
Hľadáte do bytu kúsok, ktorý na prvý pohľad zaujme… viac info
31,74 €
MADAM STOLTZ Okrúhle stolné zrkadlo s opierkou Antique Brass - menšie
Zrkadiel a zrkadielok nie je v ženskej domácnosti nikdy… viac info
14,11 €
Zrkadlo Di z-di-999 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo s originálnym rámom zdobeným leptaným… viac info
479 €
54 / 157 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky