Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

zrkadlá Oválne

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Novaservis Metalia 3 6317 zrkadlo ovál 60 x 50 cm
Novaservis Metalia 3 6317 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery… viac info
20,36 €
TARANKO Verona V-L rustikálne zrkadlo na stenu hnedá
Oválne zrkadlo na stenu VERONA V-L patriace pod rustikálnu… viac info
363 €
Zrcadlo Bounce Oval 115x80cm
KARE DESIGN Zrcadlo Bounce Oval 115x80cm: Originální doplňky vytváří… viac info
515,42 €
Zrkadlo 20124 WAL
Oválne zrkadlo v drevenom ráme stojace na drevených nohách.… viac info
46,90 €
Zrkadlo 20124 OAK
Oválne zrkadlo v drevenom ráme stojace na drevených nohách.… viac info
46,90 €
Zrcadlo Bounce Oval 150x80cm
KARE DESIGN Zrcadlo Bounce Oval 150x80cm: Originální doplňky vytváří… viac info
567,37 €
Nástenné Zrkadlo Jakob
Elegantné nástenné zrkadlo oválneho tvaru je skutočným pútačom záujmu.… viac info
12,99 €
LT105 Oválne stolové zrkadlo
LT105 Oválne stolové zrkadlo nájde uplatnenie v každej domácnosti.… viac info
46 €
Zrkadlo Oak oválne dub
Rozmery (cca): 33cm x 43cm x 5cm (ŠxVxH) Šírka… viac info
63 €
NOVASERVIS - Zrkadlo ovál 60 x 50 cm Metalia 3 (6317)
Pouze zrcadlo bez soupravy na uchycení. Ean: 8590309003090 viac info
23,95 €
DekorStyle Oválné zrcadlo na šňůrce
Stylové oválné zrcadlo lze zavěsit do ložnice, šatny nebo… viac info
19,78 €
Zrkadlo Monroe z-monroe-2486 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
175 €
DekorStyle Oválné zrcadlo černé
Stylové a minimalistické oválné zrcadlo působí velmi elegantně a… viac info
27,77 €
DekorStyle Oválné zrcadlo oboustranné
Stylové oboustranné zrcadlo má bohatě zdobený zrcadlový rám a… viac info
7,79 €
Tempo Kondela Stojanové zrkadlo, čerešňa, ZRKADLO 20124
Zrkadlo čerešňastojanové zrkadloZRKADLO 20124 sa bez pochýb stane dominantným… viac info
43 €
DekorStyle Oválné zrcadlo MILO černé
Minimalistické nástěnné zrcadlo na elegantním ekologickém koženém popruhu. Zrcadlo… viac info
39,36 €
MADAM STOLTZ Závesné oválne zrkadlo Gold - na výšku
Zrkadiel a zrkadielok nie je v ženskej domácnosti nikdy… viac info
30 €
Dizajnové zrkadlo Anatole dz-anatole-1683 zrcadla
Nádherné, oválne nástenné zrkadlo v štýle "glamour". Zrkadlo má… viac info
367 €
MADAM STOLTZ Závesné oválne zrkadlo Gold - na šírku
Zrkadiel a zrkadielok nie je v ženskej domácnosti nikdy… viac info
30 €
Zrkadlo Jade 91 x 120 cm z-jade-1937 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v čiernom matnom prevedení dokonale… viac info
277 €
Zrkadlo Verdun S 61x123 cm z-verdun-s-61x123cm-349 zrcadla
Nádherné oválne nástenné zrkadlo s precízne vypracovanými detailami na… viac info
275 €
Zrcadlo Salto Bluegreen 165×45 cm
KARE DESIGN Zrcadlo Salto Bluegreen 165×45 cm: Zrcadlo Salto… viac info
343,60 €
Dizajnové zrkadlo Camile dz-camile-23 zrcadla
Úžasná zrkadlová dekorácia Camile, ktorú tvorí množstvo menších oválnych… viac info
340 €
Zrkadlo Merlin Opti white z-merlin-opti-white-1893 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
80 €
Zrkadlo Lio black z-lio-black-1979 zrcadla
Dekoratívne oválne zrkadlo v čiernom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
295 €
Zrkadlo Malak 2 z-malak-2-984 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň. S… viac info
255 €
Nuka slim 3 copper nuka-slim-3-copper-2439 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v medenom ráme je dokonalým doplnkom… viac info
594 €
Zrkadlo Nuka black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.… viac info
320 €
Zrkadlo Mirage S 75x120cm z-mirage-s-75x-120cm-1296 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Lio white z-lio-white-2187 zrcadla
Dekoratívne oválne zrkadlo v bielom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
295 €
ArteHome ZRKADLO PICO AH JZ0299
PICO je oválne zrkadlo, v peknom dekoratívnom ráme, vyplnenom… viac info
208,25 €
Zrkadlo Lio gold z-lio-gold-2188 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v zlatom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
329 €
Zrkadlo Olivet S 60x80 cm z-olivet-s-60x80cm-149 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru v striebornej farbe. viac info
171 €
Dizajnové zrkadlo Charity dz-charity-845 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo Charity nás očarilo svojím roztomilo prepracovaným… viac info
420 €
Tempo Kondela Stojanové zrkadlo, dub, ZRKADLO 20124
Zrkadlo dub stojanové zrkadlo ZRKADLO 20124 sa bez pochýb… viac info
43 €
Dizajnové zrkadlo Troy dz-troy-43 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo Troy upúta svojim mohutným dizajnovým rámom… viac info
418 €
Zrkadlo Nuka slim black z-nuka-slim-black-1879 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v čiernej… viac info
365 €
Tempo Kondela Stojanové zrkadlo, orech, ZRKADLO 20124
Zrkadlo orechstojanové zrkadloZRKADLO 20124 sa bez pochýb stane dominantným… viac info
43 €
Zrkadlo Lanninon G 62x72 cm z-lanninon-g-62x72-339 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v zlatej… viac info
141 €
Zrkadlo Maryl 65 x 85 cm z-maryl-65-x-85-cm-545 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Maryl je atypické svojou… viac info
140 €
Zrkadlo Olivet G 60x80 cm z-olivet-g-60x80cm-148 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru v zlatej farbe. viac info
171 €
Zrkadlo Lormont S 100x133 cm z-lormont-s-100x133-cm-344 zrcadla
Nádherné barokové nástenné oválne zrkadlo Vás zaujme svojím luxusným… viac info
367 €
Zrkadlo Leonelle G 66 x 80 cm z-leonelle-g-66-x-80-cm-542 zrcadla
Oválne zrkadlo Leonelle v zlatom prevedení je charakteristické svojím… viac info
180 €
Zrkadlo Leonelle S 66 x 80 cm z-leonelle-s-66-x-80-cm-543 zrcadla
Oválne zrkadlo Leonelle v striebornom prevedení je charakteristické svojím… viac info
180 €
Zrkadlo Lanninon S 62x72 cm z-lanninon-s-62x72-cm-341 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v striebornej… viac info
141 €
Zrkadlo Rouen W 74x94 cm z-rouen-w-74x94cm-347 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom v bielom prevedení… viac info
176 €
Zrkadlo Mirage P 75x120cm z-mirage-p-75-x-120cm-1298 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Mirage G 75x120cm z-mirage-g-75-x-120cm-1297 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Lio copper z-lio-copper-2189 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v medenom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
329 €
Zrkadlo Verdun G 61x123 cm z-verdun-g-61x123cm-348 zrcadla
Nádherné oválne nástenné zrkadlo s precízne vypracovanými detailami na… viac info
275 €
54 / 66 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky