FotoinšpirácieBlog

zrkadlá Oválne

Zoradiť
Filter 1
Zrkadlo Nuka slim copper z-nuka-slim-medene-1806 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Zrkadlo Lio z-lio-1980 zrcadla
Dekoratívne oválne zrkadlo v zlatom alebo medenom ráme dokonale… viac info
295 €
Tempo Kondela Stojanové zrkadlo, orech, ZRKADLO 20124
Zrkadlo orechstojanové zrkadloZRKADLO 20124 sa bez pochýb stane dominantným… viac info
43 €
Zrkadlo Lio black z-lio-black-1979 zrcadla
Dekoratívne oválne zrkadlo v čiernom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
295 €
Zrkadlo Nuka 2 black z-nuka-2-cierne-1830 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo sa dokonale hodí do interiérov… viac info
518 €
Zrkadlo Nuka black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.… viac info
320 €
Zrkadlo ovál 60 x 50 cm Metalia 3 6317
Zrkadlo ovál 60 x 50 cm Metalia 3. ParameterHodnota… viac info
21,56 €
Zrkadlo Merlin Opti white z-merlin-opti-white-1893 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
80 €
Nástenné Zrkadlo Jakob
Elegantné nástenné zrkadlo oválneho tvaru je skutočným pútačom záujmu.… viac info
12,99 €
Zrkadlo Malak 2 z-malak-2-984 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň. S… viac info
255 €
Zrkadlo Olivet W 60x80 cm z-olivet-w-60x80cm-150 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru s rámom v bielom laku. viac info
171 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Oval, 40 x 25 cm
Zrkadlo, zrkadlo, kto je ten najkrajší na svete? Nádherné… viac info
21 €
Nástenné zrkadlo La Forma Barlow
Veľkolepá jednoduchosť, čistota tvarov a myšlienky a dobre vybrané… viac info
98,99 €
Zrkadlo Nuka slim black z-nuka-slim-black-1879 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v čiernej… viac info
365 €
Zrkadlo Nuka slim gold z-nuka-slim-gold-1764 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Dizajnové zrkadlo Troy dz-troy-43 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo Troy upúta svojim mohutným dizajnovým rámom… viac info
418 €
Dizajnové zrkadlo Charity dz-charity-845 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo Charity nás očarilo svojím roztomilo prepracovaným… viac info
420 €
Dizajnové zrkadlo Leona dz-leona-34 zrcadla
Zrkadlová dekorácia, ktorú tvorí množstvo menších oválnych zrkadiel rôznych… viac info
415 €
Zrkadlo Olivet S 60x80 cm z-olivet-s-60x80cm-149 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru v striebornej farbe. viac info
171 €
Zrkadlo Mirage G 75x120cm z-mirage-g-75-x-120cm-1297 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
LT105 Oválne stolové zrkadlo
LT105 Oválne stolové zrkadlo nájde uplatnenie v každej domácnosti.… viac info
46 €
Zrkadlo Verdun S 61x123 cm z-verdun-s-61x123cm-349 zrcadla
Nádherné oválne nástenné zrkadlo s precízne vypracovanými detailami na… viac info
275 €
Tempo Kondela Stojanové zrkadlo, dub, ZRKADLO 20124
Zrkadlo dubstojanové zrkadloZRKADLO 20124 sa bez pochýb stane dominantným… viac info
43 €
Dizajnové zrkadlo Anatole dz-anatole-1683 zrcadla
Nádherné, oválne nástenné zrkadlo v štýle "glamour". Zrkadlo má… viac info
367 €
Zrkadlo - Artium - 20124 WAL. Akcia -8%. Sme autorizovaný predajca Artium.
Oválne zrkadlo v drevenom ráme stojace na drevených nohách.… viac info
44,90 €
Zrkadlo - Artium - 20124 OAK. Akcia -12%. Sme autorizovaný predajca Artium.
Oválne zrkadlo v drevenom ráme stojace na drevených nohách.… viac info
44,90 €
Nástenné zrkadlo HARTÔ Lubin, Ø 40 cm
Pozrite na tento skvelý dizajnový kúsok, ktorý tu čaká… viac info
106 €
Dizajnové zrkadlo Ivonna dz-ivonna-29 zrcadla
Zrkadlová dekorácia Ivonna, ktorú tvorí množstvo menších oválnych zrkadiel… viac info
285 €
Dizajnové zrkadlo Camile dz-camile-23 zrcadla
Úžasná zrkadlová dekorácia Camile, ktorú tvorí množstvo menších oválnych… viac info
340 €
Tempo Kondela Stojanové zrkadlo, čerešňa, ZRKADLO 20124
Zrkadlo čerešňastojanové zrkadloZRKADLO 20124 sa bez pochýb stane dominantným… viac info
43 €
Zrkadlo Olivet P 60x80 cm z-olivet-p-60x80cm-1500 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo oválneho tvaru. Rám zrkadla je v… viac info
171 €
Zrkadlo Lormont S 100x133 cm z-lormont-s-100x133-cm-344 zrcadla
Nádherné barokové nástenné oválne zrkadlo Vás zaujme svojím luxusným… viac info
367 €
Zrkadlo Jade 91 x 120 cm z-jade-1937 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v čiernom matnom prevedení dokonale… viac info
277 €
Zrkadlo Verdun G 61x123 cm z-verdun-g-61x123cm-348 zrcadla
Nádherné oválne nástenné zrkadlo s precízne vypracovanými detailami na… viac info
275 €
Zrkadlo Mirage P 75x120cm z-mirage-p-75-x-120cm-1298 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Glam 3 z-glam-3-981 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo s nádherným rámom. Honosný kúsok do… viac info
530 €
Zrkadlo Mirage S 75x120cm z-mirage-s-75x-120cm-1296 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Rouen W 74x94 cm z-rouen-w-74x94cm-347 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom v bielom prevedení… viac info
176 €
Zrkadlo Olivet G 60x80 cm z-olivet-g-60x80cm-148 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru v zlatej farbe. viac info
171 €
Zrkadlo Rouen S 74x94cm z-rouen-s-74x94cm-346 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom v striebornom prevedení… viac info
176 €
Zrkadlo Lanninon G 62x72 cm z-lanninon-g-62x72-339 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v zlatej… viac info
141 €
Zrkadlo Maryl 65 x 85 cm z-maryl-65-x-85-cm-545 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Maryl je atypické svojou… viac info
140 €
Zrkadlo Lanninon S 62x72 cm z-lanninon-s-62x72-cm-341 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v striebornej… viac info
141 €
Zrkadlo Leonelle S 66 x 80 cm z-leonelle-s-66-x-80-cm-543 zrcadla
Oválne zrkadlo Leonelle v striebornom prevedení je charakteristické svojím… viac info
180 €
Zrkadlo Leonelle G 66 x 80 cm z-leonelle-g-66-x-80-cm-542 zrcadla
Oválne zrkadlo Leonelle v zlatom prevedení je charakteristické svojím… viac info
180 €
Zrkadlo Lanninon P 62x72 cm z-lanninon-p-62x72cm-340 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle s jemnou… viac info
141 €
Novaservis Metalia 3 6317 zrkadlo ovál 60 x 50 cm
Novaservis Metalia 3 6317 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery… viac info
20,36 €
ArteHome ZRKADLO PICO AH JZ0299
PICO je oválne zrkadlo, v peknom dekoratívnom ráme, vyplnenom… viac info
208,25 €
ArteHome ZRKADLO PICO AH JZ0299
PICO je oválne zrkadlo, v peknom dekoratívnom ráme, vyplnenom… viac info
208,25 €
Zrkadlo Lio white z-lio-white-2187 zrcadla
Dekoratívne oválne zrkadlo v bielom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
295 €
Zrkadlo Lio gold z-lio-gold-2188 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v zlatom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
329 €
Zrkadlo Lio copper z-lio-copper-2189 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v medenom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
329 €
52 / 52 produktov

Blog

Bývanie s Pohodom je v pohode