Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

zrkadlá Oválne

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Zrkadlo na kolieskach, biela, ORKAN
Zrkadlo na kolieskach ORKAN Materiál: MDF Farba: biela Rozmery… viac info
43 €
Oválné nástenné zrkadlo v čiernom kovovom ráme Umbra Hub
Lesk zrkadiel dodá interiéru kúsok luxusu a pri vhodnom… viac info
182 €
Stojacie Zrkadlo Macy
Stojacie Zrkadlo Macy viac info
14,99 €
Nástenné Zrkadlo Jakob
Elegantné nástenné zrkadlo oválneho tvaru je skutočným pútačom záujmu.… viac info
12,99 €
-35 %
TARANKO Verona V-L rustikálne zrkadlo na stenu hnedá
Oválne zrkadlo na stenu VERONA V-L patriace pod rustikálnu… viac info
363 €
Zrkadlo na kolieskach, hnedá, ORKAN
Zrkadlo na kolieskach ORKAN Materiál: MDF Farba: hnedá Rozmery… viac info
43 €
LT105 Oválne stolové zrkadlo
LT105 Oválne stolové zrkadlo nájde uplatnenie v každej domácnosti.… viac info
46 €
Zrkadlo na kolieskach, čierna, ORKAN
Zrkadlo na kolieskach ORKAN Materiál: MDF Farba: čierna Rozmery… viac info
43 €
Zrcadlo Bounce Oval 115x80cm
KARE DESIGN Zrcadlo Bounce Oval 115x80cm: Originální doplňky vytváří… viac info
484,31 €
Zrcadlo Bounce Oval 150x80cm
KARE DESIGN Zrcadlo Bounce Oval 150x80cm: Originální doplňky vytváří… viac info
533,12 €
Zrcadlo Salto Bluegreen 165×45 cm
KARE DESIGN Zrcadlo Salto Bluegreen 165×45 cm: Zrcadlo Salto… viac info
322,86 €
Zrkadlo 20124 WAL
Oválne zrkadlo v drevenom ráme stojace na drevených nohách.… viac info
46,90 €
Zrkadlo 20124 OAK
Oválne zrkadlo v drevenom ráme stojace na drevených nohách.… viac info
46,90 €
Zrkadlo Nuka black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.… viac info
320 €
Dizajnové zrkadlo Troy dz-troy-43 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo Troy upúta svojim mohutným dizajnovým rámom… viac info
418 €
Zrkadlo Nuka slim copper z-nuka-slim-medene-1806 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Zrkadlo Mirage S 75x120cm z-mirage-s-75x-120cm-1296 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Etta slim owal black z-etta-slim-owal-black-2898 zrcadla
Módne oválne nástenné zrkadlo vyniká nadčasovou jednoduchosťou a kvalitou… viac info
289 €
Zrkadlo Nuka 2 black z-nuka-2-cierne-1830 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo sa dokonale hodí do interiérov… viac info
518 €
Zrkadlo Monroe z-monroe-2486 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
175 €
Zrkadlo Maryl 65 x 85 cm z-maryl-65-x-85-cm-545 zrcadla
Výrazné a originálne nástenné zrkadlo Maryl je atypické svojou… viac info
140 €
Zrkadlo Etta slim owal cooper z-etta-slim-owal-cooper-2896 zrcadla
Dokonalé oválne medené zrkadlo zaujme nadčasovou jednoduchosťou a kvalitou… viac info
324 €
Zrkadlo Lanninon S 62x72 cm z-lanninon-s-62x72-cm-341 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v striebornej… viac info
141 €
Zrkadlo Mirage G 75x120cm z-mirage-g-75-x-120cm-1297 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Nuka slim black z-nuka-slim-black-1879 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v čiernej… viac info
365 €
Zrkadlo Lio gold z-lio-gold-2188 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v zlatom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
329 €
Zrkadlo Merlin Opti white z-merlin-opti-white-1893 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
80 €
Dizajnové zrkadlo Alezae zlaté dz-alezae-zlate-2746 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo v zlatom matnom ráme je navrhnuté… viac info
99 €
Zrkadlo Olivet G 60x80 cm z-olivet-g-60x80cm-148 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru v zlatej farbe. viac info
171 €
Zrkadlo Lanninon G 62x72 cm z-lanninon-g-62x72-339 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle v zlatej… viac info
141 €
Zrkadlo Abbie Fusion Black z-abbie-fusion-black-2455 zrcadla
Originálne zrkadlo v modernom štýle, inšpirované grafikou 60. rokov,… viac info
391 €
Zrkadlo Abbie Fusion Grafit z-abbie-fusion-grafit-2458 zrcadla
Originálne zrkadlo v modernom štýle, inšpirované grafikou 60. rokov,… viac info
391 €
Nuka slim 3 copper nuka-slim-3-copper-2439 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v medenom ráme je dokonalým doplnkom… viac info
594 €
Dizajnové zrkadlo Alezae čierne dz-alezae-2745 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo v čiernom matnom ráme je navrhnuté… viac info
65 €
Nuka slim 3 gold nuka-slim-3-gold-2438 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v zlatom ráme je dokonalým doplnkom… viac info
594 €
Dizajnové zrkadlo Anatole dz-anatole-1683 zrcadla
Nádherné, oválne nástenné zrkadlo v štýle "glamour". Zrkadlo má… viac info
367 €
Zrkadlo Lio black z-lio-black-1979 zrcadla
Dekoratívne oválne zrkadlo v čiernom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
295 €
Zrkadlo Nuka slim white z-nuka-slim-white-2787 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi tenkom bielom matnom ráme… viac info
365 €
Zrkadlo Abbie Fusion Corrosi z-abbie-fusion-corrosi-2826 zrcadla
Originálne zrkadlo v modernom štýle, inšpirované grafikou 60. rokov,… viac info
391 €
Zrkadlo Glam 3 z-glam-3-981 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo s nádherným rámom. Honosný kúsok do… viac info
530 €
Zrkadlo Leonelle G 66 x 80 cm z-leonelle-g-66-x-80-cm-542 zrcadla
Oválne zrkadlo Leonelle v zlatom prevedení je charakteristické svojím… viac info
180 €
Zrkadlo Lio copper z-lio-copper-2189 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v medenom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
329 €
Zrkadlo Abbie Fusion Copper z-abbie-fusion-copper-2456 zrcadla
Originálne zrkadlo v modernom štýle, inšpirované grafikou 60. rokov,… viac info
391 €
Zrkadlo Jade 91 x 120 cm z-jade-1937 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v čiernom matnom prevedení dokonale… viac info
277 €
MADAM STOLTZ Závesné oválne zrkadlo Gold - na šírku
Zrkadiel a zrkadielok nie je v ženskej domácnosti nikdy… viac info
30,35 €
Novaservis Metalia 3 6317 zrkadlo ovál 60 x 50 cm
Novaservis Metalia 3 6317 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery… viac info
20,36 €
Tempo Kondela Stojanové zrkadlo, dub, ZRKADLO 20124
Zrkadlo dub stojanové zrkadlo ZRKADLO 20124 sa bez pochýb… viac info
43 €
52 / 52 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky