Pohodo.sk
InšpirácieBlog

zrkadlá Oválne

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Nástenné kovové kozmetické zrkadlo BePureHome Make-up
Štipka scandi štýlu, retra aj industriálu. Doplnky značky BePureHome… viac info
109 €
Nástenné zrkadlo Mauro Ferretti Glam Eye, 75 × 110,5 cm
Kto je v krajine rozhodne najkrajší vám prezradí elegantné… viac info
134 €
Nástenné zrkadlo s dekoratívnym kovovým rámom v zlatej farbe Green Gate, 46 cm x 52 cm
Dekoratívny prvok, optické zväčšenie priestoru a spoločník, ktorý vám… viac info
84 €
Oválne nástenné zrkadlo s tromi háčikmi WOOOD Tyler, 25 x 58 cm
Praktické zrkadlo Tyler vďaka trom zabudovaným háčikom uľahčí každodenné… viac info
35 €
Stojanové zrkadlo, biela, ANTIME
Materiál stojan: kov Materiál rám: plast Farba: biela Rozmery… viac info
79 €
-21 %
Zrkadlo na kolieskach, hnedá, ORKAN
Zrkadlo na kolieskach ORKAN Materiál: MDF Farba: hnedá Rozmery… viac info
43 €
Zrkadlo na kolieskach, biela, ORKAN
Zrkadlo na kolieskach ORKAN Materiál: MDF Farba: biela Rozmery… viac info
43 €
TARANKO Verona V-L rustikálne zrkadlo na stenu hnedá
Oválne zrkadlo na stenu VERONA V-L patriace pod rustikálnu… viac info
363 €
Zrkadlo na kolieskach, čierna, ORKAN
Zrkadlo na kolieskach ORKAN Materiál: MDF Farba: čierna Rozmery… viac info
43 €
Oválne zrkadlo obojstranné
Stylové oboustranné zrcadlo má bohatě zdobený zrcadlový rám a… viac info
7,56 €
LT105 Oválne stolové zrkadlo
LT105 Oválne stolové zrkadlo nájde uplatnenie v každej domácnosti.… viac info
46 €
SAPHO - DESNA oválné zrcadlo v rámu, 80x100cm, zlatá (IN352)
Zrcadlo v ručně vyřezávaném dřevěném rámu rozměr: 80x100 cm… viac info
156 €
RAVAK - Classic Zrcadlo 800x550 mm, s integrovaným světlem, latte (X000000940)
Zrcadlo Classic s integrovaným osvětlením rozměry: 800 x 550… viac info
147,39 €
SAPHO - DESNA oválné zrcadlo v rámu, 80x100cm, stříbrná (IN344)
Zrcadlo v ručně vyřezávaném dřevěném rámu rozměr: 80x100 cm… viac info
156 €
Zrcadlo Bounce Oval 150x80cm
KARE DESIGN Zrcadlo Bounce Oval 150x80cm: Originální doplňky vytváří… viac info
566,83 €
Zrcadlo Bounce Oval 115x80cm
KARE DESIGN Zrcadlo Bounce Oval 115x80cm: Originální doplňky vytváří… viac info
517,71 €
RAVAK - Classic Zrcadlo 600x550 mm, s integrovaným osvětlením, cappuccino (X000000953)
Zrcadlo Classic s integrovaným osvětlením rozměry: 600 x 550… viac info
129,95 €
RAVAK - Classic Zrcadlo 600x550 mm, s integrovaným světlem, latte (X000000938)
Zrcadlo Classic s integrovaným osvětlením rozměry: 600 x 550… viac info
129,95 €
RAVAK - Classic Zrcadlo 800x550 mm, s integrovaným světlem, cappuccino (X000000955)
Zrcadlo Classic s integrovaným osvětlením rozměry: 800 x 550… viac info
147,39 €
RAVAK - Classic Zrcadlo s integrovaným světlem, 800 x 70 x 550 mm - zrcadlo, bílá (X000000354)
Zrcadlo Classic 800 Zrcadlo s integrovaným světlem dodá vaší… viac info
147,39 €
RAVAK - Classic Zrcadlo 700x70x550 mm, s integrovaným světlem, capuccino (X000000954)
Zrcadlo Classic 700 Zrcadlo s integrovaným světlem dodá vaší… viac info
138,67 €
RAVAK - Classic Zrcadlo 700x70x550 mm, s integrovaným světlem, latte (X000000939)
Zrcadlo Classic 700 Zrcadlo s integrovaným světlem dodá vaší… viac info
138,67 €
RAVAK - Classic Zrcadlo s integrovaným světlem, 700 x 70 x 550 mm - zrcadlo, bílá (X000000353)
Zrcadlo Classic 700 Zrcadlo s integrovaným světlem dodá vaší… viac info
138,67 €
RAVAK - Classic Zrcadlo s integrovaným světlem, 600 x 70 x 550 mm - zrcadlo, bílá (X000000352)
Zrcadlo Classic 600 Zrcadlo s integrovaným světlem dodá vaší… viac info
129,95 €
BEMETA zrcadlo oválné s osvětlením a pohybovým senzorem 800x500mm (128301019)
Kvalitní BEMETA zrcadlo oválné s osvětlením a pohybovým senzorem… viac info
261,20 €
Zrkadlo Marion Opti white z-marion-opti-white-993 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo predstavuje kombináciu čistých tvarov a gracióznosti… viac info
315 €
Zrkadlo Marita owal z-marita-owal-2907 zrcadla
Elegantné oválne zrkadlo v striebornom ráme zdobenom sklenenou mozaikou.… viac info
212 €
Zrkadlo Mirage P 75x120cm z-mirage-p-75-x-120cm-1298 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Nuka black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.… viac info
320 €
Zrkadlo Monroe z-monroe-2486 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
175 €
Nuka slim 3 gold nuka-slim-3-gold-2438 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v zlatom ráme je dokonalým doplnkom… viac info
594 €
Nástenné Zrkadlo Jakob
Elegantné nástenné zrkadlo oválneho tvaru je skutočným pútačom záujmu.… viac info
14,95 €
Zrkadlo Verdun S 61x123 cm z-verdun-s-61x123cm-349 zrcadla
Nádherné oválne nástenné zrkadlo s precízne vypracovanými detailami na… viac info
275 €
Zrkadlo Etta slim owal cooper z-etta-slim-owal-cooper-2896 zrcadla
Dokonalé oválne medené zrkadlo zaujme nadčasovou jednoduchosťou a kvalitou… viac info
324 €
Zrkadlo Nuka slim white z-nuka-slim-white-2787 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi tenkom bielom matnom ráme… viac info
365 €
Dizajnové zrkadlo Alezae zlaté dz-alezae-zlate-2746 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo v zlatom matnom ráme je navrhnuté… viac info
99 €
Dizajnové zrkadlo Camile dz-camile-23 zrcadla
Úžasná zrkadlová dekorácia Camile, ktorú tvorí množstvo menších oválnych… viac info
351 €
Zrkadlo Glam 3 z-glam-3-981 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo s nádherným rámom. Honosný kúsok do… viac info
530 €
Dizajnové zrkadlo Alezae čierne dz-alezae-2745 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo v čiernom matnom ráme je navrhnuté… viac info
65 €
Zrkadlo Merlin Opti white z-merlin-opti-white-1893 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
80 €
Zrkadlo Nuka slim black z-nuka-slim-black-1879 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v čiernej… viac info
365 €
Zrkadlo Lanninon P 62x72 cm z-lanninon-p-62x72cm-340 zrcadla
Krásne oválne nástenné zrkadlo v barokovom štýle s jemnou… viac info
141 €
Zrkadlo Lio copper z-lio-copper-2189 zrcadla
Dizajnové oválne zrkadlo v medenom ráme dokonale dopĺňa moderné… viac info
329 €
Novaservis Metalia 3 6317 zrkadlo ovál 60 x 50 cm
Novaservis Metalia 3 6317 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery… viac info
20,36 €
Zrkadlo Nuka slim gold z-nuka-slim-gold-1764 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Dizajnové zrkadlo Ivonna dz-ivonna-29 zrcadla
Zrkadlová dekorácia Ivonna, ktorú tvorí množstvo menších oválnych zrkadiel… viac info
316 €
Zrkadlo Etta slim owal white z-etta-slim-owal-white-2899 zrcadla
Módne oválne nástenné zrkadlo vyniká nadčasovou jednoduchosťou a kvalitou… viac info
289 €
Zrkadlo Nuka slim copper z-nuka-slim-medene-1806 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Zrkadlo Antea Ambient z-antea-ambient-2460 zrcadla
Zrkadlo Antea Ambient vás zaručene upúta na prvý pohľad.… viac info
381 €
Dizajnové zrkadlo Charity dz-charity-845 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo Charity nás očarilo svojím roztomilo prepracovaným… viac info
420 €
54 / 96 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky