FotoinšpirácieBlog

zrkadlá S rámom

Zoradiť
Filter 1
Zrkadlo Nuka slim copper z-nuka-slim-medene-1806 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Zrkadlo Albi G 70x90 cm z-albi-g-70x90cm-351 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá… viac info
171 €
Zrkadlo Santiago Pons Dikran
Zrkadlo, zrkadlo, kto je na svete najkrajší? Na túto… viac info
166 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Pluto, Ø 110 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
508 €
Zrkadlo Elif z-elif-985 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo Elif má rám vyrobený z kvalitného… viac info
285 €
Nástenné zrkadlo s rámom z masívneho dubového dreva Gazzda Look, ⌀ 32 cm
Vzdušné, minimalistické aj praktické. Také je nástenné zrkadlo od… viac info
94 €
Nástenné zrkadlo s rámom v zlatej farbe Le Studio Fleur, ⌀ 50 cm
Nápadité prevedenie a humor sebe vlastný. Tak nejako by… viac info
38,90 €
Dizajnové zrkadlo Echelle dz-echelle-1142 zrcadla
Luxusné okrúhle nástenné zrkadlo s veľkolepým rámom tvoreným leštenými,… viac info
492 €
Nástenné zrkadlo s rámom z bieleného dubového dreva Folke Gefjun
Zrkadlo, zrkadlo, povedz že mi, kto je najkrajší v… viac info
100 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals Gold, 80 × 60 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
263 €
Nástenné zrkadlo v čiernom ráme Design Twist Northam
Zrkadlo, zrkadlo, povedz že mi, kto je najkrajší v… viac info
193 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
184 €
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals Chrome, 120 × 80 cm
Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design,… viac info
369 €
Dizajnové zrkadlo Alvada dz-alvada-765 zrcadla
Prepychové nástenné zrkadlo Alvada okrúhleho tvaru má rám tvorený… viac info
320 €
Nástenné zrkadlo s rámom z masívneho dubového dreva Gazzda Ena
Vzdušné, minimalistické aj praktické. Také je nástenné zrkadlo od… viac info
209 €
Dizajnové zrkadlo Anette dz-anette-3 zrcadla
Krásne a veľké nástenné zrkadlo, ktorého rám tvorí taktiež… viac info
313 €
Drevona, Zrkadlo, REA REST 8, orech rockpile
Zrkadlo do kúpeľne, REA REST 8 Zrkadlo, do kúpeľne,… viac info
51 €
Zrkadlo Nuka 2 black z-nuka-2-cierne-1830 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo sa dokonale hodí do interiérov… viac info
518 €
Balin 54
Nástenné zrkadlo z elegantnej kolekcie Balin pôsobí masívne vďaka… viac info
49 €
Nástenné zrkadlo s rámom v dekore dubového dreva Germania Castera
Castera, to je kolekcia klasicky krásneho nábytku v dekore… viac info
119,99 €
Nástenné zrkadlo s rámom z dreva paulovnia Santiago Pons Bruno, 75 × 106 cm
Zrkadlo, zrkadlo... To potrebuje každá domácnosť. Bez neho si… viac info
201 €
Nástenné zrkadlo s rámom v čiernej farbe PT LIVING Peacock Feathers, 60 × 30 cm
Nielen pestrofarebný a hravý vie byť PT LIVING. Holandská… viac info
119,99 €
Dizajnové zrkadlo Lea dz-lea-1786 zrcadla
Unikátne nástenné zrkadlo s mohutným rámom z ohýbaného, skoseného… viac info
489 €
Nástenné zrkadlo z brezového dreva Geese Pure
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
74 €
Hnedé nástenné zrkadlo Geese Rustic, 60 x 80 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
94 €
Nástenné zrkadlo s poličkou z brezového dreva Geese Stockholm
Ste zástancom motta, že v jednoduchosti je najväčšia krása?… viac info
83 €
Bighome - Zrkadlo RENESANCIA SILVER 185x75 cm - strieborná
Vysoké nástenné zrkadlo RENESANCIA v drevenom ráme s vyrezávaným… viac info
139,92 €
Hnedé nástenné zrkadlo Geese, 57 × 57 cm
Podľahnite kúzlu starých časov so značkou Geese. ♡ Nostalgicky… viac info
113 €
Zrkadlo Olivet W 60x80 cm z-olivet-w-60x80cm-150 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru s rámom v bielom laku. viac info
171 €
Dizajnové zrkadlo Carole dz-carole-756 zrcadla
Krásne a jedinečné zrkadlo s rámom s nesmrteľným gréckym… viac info
290 €
Nástenné zrkadlo Geese Delhi
Originálny dizajn tejto kolekcie nábytku bol inšpirovaný cestovaním. Do… viac info
295 €
Zrkadlo Kalista - unikát z-kalista-unikat-1233 zrcadla
Krásne nástenné zrkadlo - UNIKÁT, len jeden kus, ktorým… viac info
305 €
Zrkadlo Ráchel z-rachel-1231 zrcadla
Jedinečné umelecké nástenné zrkadlo vyrábané ručne. Zrkadlo vdýchne jedninečnosť… viac info
270 €
Biele nástenné zrkadlo Szynaka Meble Country
Country je kolekcia vidiekom inšpirovaného nábytku v nadčasovom bielom… viac info
157,90 €
Nástenné zrkadlo v striebornej farbe Santiago Pons Silver Drops, 80 × 110 cm
Zrkadlo, zrkadlo... To potrebuje každá domácnosť. Bez neho si… viac info
251 €
Zrkadlo Chloe G 90x197 cm z-chloe-g-90x197-cm-826 zrcadla
Nekomplikované nástenné zrkadlo Chloe potvrdzuje známy citát, že v… viac info
455 €
Zrkadlo s rámom v krémovej farbe Livin Hill Rimini, ⌀ 91 cm
Je vám blízky nábytok a interiérové ​​doplnky vychádzajúce z… viac info
87 €
Zrkadlo Cachet S z-cachet-s-527 zrcadla
Krásne obdĺžnikové zrkadlo s rámom vo vidieckom country štýle… viac info
180 €
Zrkadlo Estee z-estee-1004 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo s nadčasovým dizajnom v škandinávskom štýle… viac info
345 €
Nástenné zrkadlo s rámom v zlatej farbe Le Studio Soleil,
Okrem vtipných darčekových kúskov vie značka Le Studio prísť… viac info
33,90 €
Nástenné zrkadlo La Forma Barlow
Veľkolepá jednoduchosť, čistota tvarov a myšlienky a dobre vybrané… viac info
98,99 €
Zrkadlo s rámom Raindrops 120 × 80 cm
Na podrobném popisu k produktu Zrkadlo s rámom Raindrops… viac info
480,90 €
Zrkadlo Mirielle S 60 x 90 cm z-mirielle-s-60-x-90-cm-1080 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v striebornom prevedení so zdobeným rámom… viac info
195 €
Drevona, Zrkadlo, REA REST 8, buk
Zrkadlo do kúpeľne, REA REST 8 Zrkadlo, do kúpeľne,… viac info
51 €
Zrkadlo Dessin W 91x121 cm z-dessin-w-91x121-cm-1070 zrcadla
Dokonalé nástenné zrkadlo so zdobeným rámom v bielej lakovanej… viac info
313 €
Zrkadlo Etta gold z-etta-gold-1162 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
255 €
Drevona, Zrkadlo, REA REST 8, dub canyon
Zrkadlo do kúpeľne, REA REST 8 Zrkadlo, do kúpeľne,… viac info
51 €
Zrkadlo Albi S 90x150 cm z-albi-s-90x150cm-358 zrcadla
Krásne veľké nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom.… viac info
293 €
Zrkadlo Pessac G 88x148 cm z-pessac-g-88x148cm-392 zrcadla
Veľké nádherné zlaté nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Drevona, Zrkadlo, REA REST 8, dub bardolino
Zrkadlo do kúpeľne, REA REST 8 Zrkadlo, do kúpeľne,… viac info
51 €
54 / 467 produktov

Blog

Bývanie s Pohodom je v pohode