Pohodo.sk
InšpirácieBlog

zrkadlá S rámom

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Nástenné zrkadlo s rámom z masívneho dubového dreva Gazzda Look, ⌀ 32 cm
Vzdušné, minimalistické aj praktické. Také je nástenné zrkadlo od… viac info
94 €
Nástenné zrkadlo s rámom z dubového dreva Wireworks Glance, ⌀ 31 cm
Vneste do svojho domova harmóniu v podobe elegantných kúskov… viac info
96 €
Nástenné zrkadlo s rámom z masívneho dubového dreva Gazzda Look, ⌀ 22 cm
Vzdušné, minimalistické aj praktické. Také je nástenné zrkadlo od… viac info
58 €
Nástenné zrkadlo s rámom v zlatej farbe PT LIVING Balanced, ø 47 cm
Hlavnou myšlienkou holandskej značky PT LIVING je vnášať do… viac info
91 €
Zrkadlo s rámom z masívneho borovicového dreva Støraa Amanda
Klasické zrkadlo Amanda z dreva z certifikovanej masívnej borovice… viac info
77 €
Nástenné zrkadlo z dubového dreva Gazzda Ena
Vzdušné, minimalistické a praktické. Také je nástenné zrkadlo z… viac info
236 €
Nástenné zrkadlo s rámom z masívneho dubového dreva Gazzda Look, ⌀ 27 cm
Vzdušné, minimalistické aj praktické. Také je nástenné zrkadlo od… viac info
73 €
Okrúhle zrkadlo s rámom v medenej farbe Kare Design Round Curve, ⌀ 100 cm
Zrkadlo je pýchou každého interiéru. Je stredom emócií a… viac info
291 €
Stojacie zrkadlo s rámom s patinou Styler Sicilia, 46 x 146 cm
Už dlho neplatí, že stojacie zrkadlo je len výsadou… viac info
48 €
Nástenné zrkladlo s rámom v čiernej farbe PT LIVING Balanced, ø 47 cm
Hlavnou myšlienkou holandskej značky PT LIVING je vnášať do… viac info
91 €
Nástenné zväčšovacie zrkadlo s LED osvetlením Wenko Power-Loc Lumi
Ak hľadáte kvalitné kúpeľňové zrkadlo, ste na správnej adrese.… viac info
69 €
Nástenné zrkadlo v dubovom dekore Støraa Bruce
Kolekcia Bruce, to je nábytok v nestarnúcom dizajne, ktorý… viac info
61 €
Nástenné zrkadlo s rámom v čiernej farbe PT LIVING Peacock Feathers, 60 × 30 cm
Nielen pestrofarebný a hravý vie byť PT LIVING. Holandská… viac info
116 €
Nástenné zrkadlo s rámom z masívneho dubového dreva Gazzda Ena
Vzdušné, minimalistické aj praktické. Také je nástenné zrkadlo od… viac info
209 €
Nástenné zrkadlo s rámom z dubového dreva Wireworks Glance, ø 66 cm
Obohaťte svoju chodbu či predsieň o nástenné zrkadlo Glance.… viac info
211 €
Biele nástenné zrkadlo z masívneho borovicového dreva Støraa Cosmo
Cosmo je kolekcia dreveného nábytku, ktorý kombinuje bielu farbu… viac info
80 €
Nástenné zrkadlo s rámom v zlatej farbe PT LIVING Peacock Feathers, 60 × 30 cm
Nielen pestrofarebný a hravý vie byť PT LIVING. Holandská… viac info
116 €
Zrkadlo, dub tmavý, SATURN 5
Materiál: masívne drevo/MDF Farba: dub tmavý Rozmery posteľ (ŠxHxV):… viac info
87 €
Nástenné nezahmlievajúce sa zrkadlo s držiakom na žiletku Wenko Anti-Fog
Ak hľadáte jednoduché, ale plne funkčné a praktické kúpeľňové… viac info
24 €
Nástenné zrkadlo Dutchbone Kubu
Zrkadlo, zrkadlo, povedz, kto je najkrajší? ♥ Odpoveď poznáme.… viac info
99 €
Byvaj s nami, TILIA
Jednoduché zrkadlo s rámom TILIA je moderným doplnkom vhodným… viac info
25,10 €
PALOMA 919 zrkadlo
Moderné zrkadlo s rámom PALOMA 919 zo spálňového sektoru… viac info
69,30 €
AUTRONIC 20685 WT zrkadlo stojace, biele
Moderné stojanové zrkadlo s rámom z MDF dosky v… viac info
60 €
Zrkadlo SELENA Typ 120
Kolekcia nábytku Selena Vás očarí farebným kontrastom čiernej nórskej… viac info
58,52 €
Nástenné zrkadlo Sahara 54
Povrch so špeciálne lesklým 3D efektom vytvára optiku plastických… viac info
75 €
Zrcadlo s rámom 90x60cm svetlé
Zrkadlo s hnedým dreveným rámom s patinou 90x60cm úžasne… viac info
64,91 €
AUTRONIC 20685 WAL zrkadlo stojace, orech
Moderné stojanové zrkadlo s rámom z MDF dosky v… viac info
60 €
BEMETA zrcadlo 600x600x30 zarámované a osvětlené s dotyk.senzorem (128101829)
Kvalitní BEMETA zrcadlo 600x600x30 zarámované a osvětlené s dotyk.senzorem… viac info
292,57 €
Zrkadlo Nuka black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.… viac info
320 €
AKCIA! Dizajnové zrkadlo Flessi 80x100cm akcia-dz-flessi-80x100cm-2921 zrcadla
Nádherné elegantné zrkadlo s čistými líniami s rámom z… viac info
335 €
Zrkadlo Etta corrosi z-etta-corrosi-2712 zrcadla
Nápad pre originálnu zrkadlovú dekoráciu. Zrkadlo Etta corossi so… viac info
287 €
Zrkadlo Marilyn z-marilyn-2491 zrcadla
Jedinečné, dizajnové zrkadlo v eklektickom štýle v modrom prevedení… viac info
330 €
Zrkadlo Lille S 68x68 cm z-lille-s-68x68cm-143 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo v striebornom prevedení má jednoduchý a… viac info
125 €
Dizajnové zrkadlo Silvine dz-silvine-587 zrcadla
Krásne nástenné zrkadlo Silvine patrí medzi tie nadčasové kúsky,… viac info
156 €
Zrkadlo Kalista - unikát z-kalista-unikat-1233 zrcadla
Krásne nástenné zrkadlo - UNIKÁT, len jeden kus, ktorým… viac info
305 €
Zrkadlo Croix S 80x100cm z-croix-s-80x100-cm-132 zrcadla
Zaujímavé nástenné zrkadlo v striebornom prevedení. Toto obdĺžnikové nástenné… viac info
220 €
Zrkadlo Colette z-colette-1000 zrcadla
Moderné nástenné zrkadlo sa vynikajúco hodí do kúpeľne. Rám… viac info
288 €
VILLEROY & BOCH ANTHEUS zrkadlo guľaté Black Ash B30500PW
Zrkadlo s rámom z masívneho dreva Upevňovacia sada je… viac info
1 082,64 €
Zrkadlo Cora II z-cora-ii-1939 zrcadla
Pôvabné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s rámom v striebornej farbe… viac info
272 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
169 €
Zrkadlo Mirage P 75x120cm z-mirage-p-75-x-120cm-1298 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v… viac info
199 €
Zrkadlo Verena z-verena-1229 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo ručné zdobené čipkou. Každý jeden kus… viac info
270 €
54 / 317 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky