InšpirácieBlog

zrkadlá S rámom

Zoradiť
Filter 1
Vyčistiť filtre
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach…
169 €
Dizajnové zrkadlo Oriane dz-oriane-588 zrcadla
Jedinečné nástenné zrkadlo Oriane je unikátne svojou kombináciou zrkadla…
132 €
Zrkadlo Scandi black z-etta-1002 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo s nadčasovým dizajnom ladne ozdobí každý…
219 €
Zrkadlo Toul G z-toul-g-335 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v…
176 €
Zrkadlo Ambient black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.…
320 €
Zrkadlo Grid z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere…
738 €
Dizajnové zrkadlo Julienne dz-julienne-11 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo Julienne nám vďaka krásnemu čistému rámu …
208 €
Dizajnové zrkadlo Aletta dz-aletta-1192 zrcadla
Krásne elegantné zrkadlo s rámom z ohýbaného skla. Jedinečný…
445 €
Zrkadlo Cachet P z-cachet-p-528 zrcadla
Krásne obdĺžnikové zrkadlo s rámom vo vidieckom štýle v…
199 €
Dizajnové zrkadlo Gigi dz-gigi-1670 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo nás uchvátilo svojím rozprávkovým rámom tvoreným…
471 €
Dizajnové zrkadlo Carole dz-carole-756 zrcadla
Krásne a jedinečné zrkadlo s rámom s nesmrteľným gréckym…
313 €
Dizajnové zrkadlo Flessi dz-flessi-1186 zrcadla
Nádherné elegantné zrkadlo s čistými líniami s rámom z…
445 €
Zrkadlo Dessin W 91x121 cm z-dessin-w-91x121-cm-1070 zrcadla
Dokonalé nástenné zrkadlo so zdobeným rámom v bielej lakovanej…
332 €
Zrkadlo Scandi slim copper z-etta-slim-copper-1760 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v medenej…
325 €
Zrkadlo Scandi Mono copper z-nicol-mono-copper-2464 zrcadla
Medené zrkadlo s medenou zrkadlovou tabuľou sa hodí pre…
361 €
Zrkadlo Antony S 80x100 cm z-antony-s-80x100-cm-369 zrcadla
Luxusné a elegantné nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom…
274 €
Zrkadlo Scandi gold z-etta-gold-1162 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí…
289 €
Zrkadlo Beauté W 95x95 cm z-beaute-w-95x95-cm-820 zrcadla
Extravagantné nástenné zrkadlo Beauté tentokrát v bielom lakovanom prevedení…
264 €
Zrkadlo Olivet G 60x80 cm z-olivet-g-60x80cm-148 zrcadla
Nástenné zrkadlo elipsovitého tvaru v zlatej farbe.
185 €
Dizajnové zrkadlo Sara dz-sara-1270 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo Sara v khaki prevedení. Zrkadlo má…
129 €
Zrkadlo Alita S 76x110 cm z-alita-s-76x110-cm-750 zrcadla
Originálne a honosné nástenné zrkadlo Alita v striebornom prevedení…
357 €
Zrkadlo Loos G 100x122 cm z-loos-g-100x122cm-329 zrcadla
Veľké nástenné zrkadlo so zlatým rámom. Krásne vypracované detaily…
401 €
Dizajnové zrkadlo Sabin dz-sabin-biele-sklo-1194 zrcadla
Nádherné elegantné zrkadlo s čistými líniami s rámom z…
421 €
Zrkadlo Scandi white z-etta-white-1163 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí…
219 €
Dizajnové zrkadlo Theron dz-theron-1681 zrcadla
Ak sa chcete obklopiť rafinovanými, luxusnými kúskami, toto jedinečné…
435 €
Dizajnové zrkadlo Charity dz-charity-845 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo Charity nás očarilo svojím roztomilo prepracovaným…
347 €
Zrkadlo Scandi slim gold z-etta-slim-gold-1761 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v zlatej…
325 €
Zrkadlo Scandi Power mint z-etta-power-mint-1564 zrcadla
Nástenné zrkadlo v škandinávskom štýle zavesené na trendy šnúrke…
355 €
Zrkadlo Scandi slim black z-etta-slim-1410 zrcadla
Elegantné okrúhle zrkadlo vo veľmi úzkom čiernom ráme. Ideálny…
279 €
Dizajnové zrkadlo Letya 2 (sklenené boky rámu) dz-letya-2-36 zrcadla
Pôvabné nástenné zrkadlo Letya 2 určite zaujme svojim jednoduchým,…
274 €
Dizajnové zrkadlo Marie-Flore dz-marie-flore-1295 zrcadla
Čarokrásne okrúhle nástenné zrkadlo v originálnom zdobenom ráme. Rám…
445 €
AKCIA! Dizajnové zrkadlo Flessi 80x100cm akcia-dz-flessi-80x100cm-2921 zrcadla
Nádherné elegantné zrkadlo s čistými líniami s rámom z…
335 €
Zrkadlo Chloe G 90x197 cm z-chloe-g-90x197-cm-826 zrcadla
Nekomplikované nástenné zrkadlo Chloe potvrdzuje známy citát, že v…
499 €
Zrkadlo Galina z-galina-1388 zrcadla
Mimoriadne pútavé nástenné zrkadlo nás uchvátilo okamžite. Toto nástenné…
270 €
Dizajnové zrkadlo Silvine dz-silvine-587 zrcadla
Krásne nástenné zrkadlo Silvine patrí medzi tie nadčasové kúsky,…
176 €
Zrkadlo Toul S z-toul-s-336 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v…
176 €
Zrkadlo Blois W 80x180 cm z-blois-w-80x180-cm-118 zrcadla
Veľké obdĺžnikové nástenné zrkadlo Blois s dreveným rámom v…
352 €
Zrkadlo Scandi copper z-etta-copper-1161 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí…
289 €
Zrkadlo Pessac S 88x148 cm z-pessac-s-88x148cm-393 zrcadla
Veľké nádherné strieborné nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba…
376 €
Zrkadlo Scandi Power chevron z-etta-power-chevron-1422 zrcadla
Nástenné zrkadlo v škandinávskom štýle zavesené na trendy šnúrke…
322 €
Dizajnové zrkadlo Alvada dz-alvada-765 zrcadla
Prepychové nástenné zrkadlo Alvada okrúhleho tvaru má rám tvorený…
347 €
Zrkadlo Evelia S z-evelia-s-1293 zrcadla
Univerzálne nástenné barokové zrkadlo v striebornej farbe nás okúzlilo…
185 €
Zrkadlo Antony P 80x100 cm z-antony-p-80x100-cm-368 zrcadla
Jemne patinované nostalgické nástenné zrkadlo s jemne ošúchaným vzhľadom.…
274 €
Zrkadlo Quadrum z-colette-1000 zrcadla
Moderné nástenné zrkadlo sa vynikajúco hodí do kúpeľne. Rám…
325 €
Zrkadlo Glamour black z-glam-black-979 zrcadla
Elegantné nástenné okrúhle zrkadlo s unikátnym dizajnom. Skvostný kúsok…
394 €
Zrkadlo Modern SQ black z-fenna-black-994 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo predstavuje nadčasový kúsok, ktorý sa svojím…
275 €
Zrkadlo Vardan G 77x120 cm z-vardan-g-77x120-cm-590 zrcadla
Krásne barokové zrkadlo Vardan v zlatom ošúchanom prevedení je…
298 €
Dizajnové zrkadlo Rust dz-rust-1765 zrcadla
Nástenné dizajnové zrkadlo s unikátnym rámom, ktorý tvorí kombinácia…
176 €
Zrkadlo Mirage G 75x120cm z-mirage-g-75-x-120cm-1297 zrcadla
Pôvabné oválne nástenné zrkadlo s vyšperkovaným dreveným rámom v…
199 €
Zrkadlo Ambient white z-nuka-white-2995 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej bielej farbe.…
320 €
Zrkadlo Talen S 80x140cm z-talen-s-80x140cm-1305 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v striebornej farbe prilákalo náš pohľad…
303 €
Zrkadlo Albi G 50x60 cm z-albi-g-50x60cm-350 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom. Zlatá…
102 €
Dizajnové zrkadlo Maika dz-maika-764 zrcadla
Moderné a elegantné nástenné zrkadlo Maika má celý rám…
769 €
Dizajnové zrkadlo Echelle dz-echelle-1142 zrcadla
Luxusné okrúhle nástenné zrkadlo s veľkolepým rámom tvoreným leštenými,…
529 €
54 / 296 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky