Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

dekorácie

Zoradiť
Filter
Sada 2 samolepiek na schody Ambiance Thorvald, 15 × 105 cm
Chcelo by to vzpruhu do vášho domova? Skúste túto… viac info
15 €
Obal Na Kvetináč Linking
Obal Na Kvetináč Linking viac info
14,99 €
Lesklý tyrkysový kvetináč vhodný aj do exteriéru Gardenico Elise, výška 26 cm
Zvolávame všetkých milovníkov okrasných kvetín, voňavých byliniek aj dych… viac info
5 €
Obraz Tablo Center Annalise, 24 × 29 cm
V jednoduchosti je krása a menej je viac. Môže… viac info
13 €
Vianočná reťaz Varianta: 3
Vianočná reťaz Nezdobený vianočné dekoratívne reťaz. Materiál: PVC Rozmery:… viac info
1,46 €
Oválna Sviečka Lia
Oválna Sviečka Lia viac info
2,99 €

dekorácie

Dekorácie síce nespĺňajú takmer žiadnu praktickú funkciu, no domov si bez nich jednoducho nevieme predstaviť. Oživte si holé steny fotografiami v zaujímavom ráme, zaobstarajte si nástenné hodiny s pekným dizajnom alebo si kúpte izbové kvetiny. V ponuke nájdete aj doplnky do domácnosti ako napríklad vázy, misky, svietniky, sviečky, kvetináče. Dekoratívnymi ceduľami môžete vyjadriť aj svoje postoje a ukázať svoj osobitý... viac

Dekorácie síce nespĺňajú takmer žiadnu praktickú funkciu, no domov si bez nich jednoducho nevieme predstaviť. Oživte si... viac

Dekorácie síce nespĺňajú takmer žiadnu praktickú funkciu, no domov si bez nich jednoducho nevieme predstaviť. Oživte si holé steny fotografiami v zaujímavom ráme, zaobstarajte si nástenné hodiny s pekným dizajnom alebo si kúpte izbové kvetiny. V ponuke nájdete aj doplnky do domácnosti ako napríklad vázy, misky, svietniky, sviečky, kvetináče. Dekoratívnymi ceduľami môžete vyjadriť aj svoje postoje a ukázať svoj osobitý štýl. Stačí si už len vybrať či chcete retro, vintage, škandinávsky alebo napríklad vidiecky dizajn. dekorácie menej

Sada 15 drevených vonných guličiek Premier Housewares Cedar Balls
S touto sadou vonných drevených gulí prevoniate ako miestnosť,… viac info
6 €
Sklenený obraz Insigne Calima, 92 × 36 cm
Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a… viac info
29 €
Obraz na stenu ABSTRAKT AB094E12
Obraz na plátne s realistický zobrazeným motívom vo vysokej… viac info
8,90 €
Čierno-tyrkysový sklenený obraz Insigne Calipsa Turq, 30 × 30 cm
Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a… viac info
13 €
Vianočný veniec závesný
Vianočný veniec závesný Krásny dekoračné vianočný veniec s glitrami.… viac info
3,71 €
Paraván Ethnic Composition Dekorhome 135x172 cm (3-dielny)
Dekoratívne paraván je jedinečnou ozdobou pre moderné interiéry.   Paraván… viac info
112,70 €
Veľkoformátová tapeta Bimago Chocolate, 300 × 210 cm
Že vás nudia fádne biele steny a chceli by… viac info
74 €
Zrkadlo Etta white z-etta-white-1163 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
195 €
Zrkadlo Dutchbone Pris
Zrkadlo, zrkadlo, povedz, kto je najkrajší? ♥ Odpoveď poznáme.… viac info
51 €
Zrkadlo Garnir S 70x100 cm z-garnir-s-70x100-cm-815 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Talen G 80x140cm z-talen-g-80x140cm-1306 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v zlatej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
288 €
Obraz na stenu ABSTRAKT AB105E12
Obraz na plátne s realistický zobrazeným motívom vo vysokej… viac info
8,90 €
Dizajnové zrkadlo Drury silver dz-drury-silver-1426 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom z nerezovej ocele… viac info
325 €
Zrkadlo Lisle G 52x172 cm z-lisle-g-52x172-cm-165 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v zlatej farbe s… viac info
295 €
Paraván Black and White Maze Dekorhome 225x172 cm (5-dielny)
Dekoratívne paraván je jedinečnou ozdobou pre moderné interiéry.   Paraván… viac info
151,70 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Zrkadlo Fiance G 66x103cm z-fiance-g-66x103cm-1318 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo v barokovom štýle dokonale ozdobí interiér.… viac info
259 €
Oválna Sviečka Lia
Oválna Sviečka Lia viac info
2,99 €
Zrkadlo Mirielle P 60 x 90 cm z-mirielle-p-60-x-90-cm-1082 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v bielom prevedení s efektom pretierania… viac info
195 €
Zrkadlo Mateja G 66x122cm z-mateja-g-66x122cm-1322 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v zlatom prevedení.… viac info
230 €
Oválna Sviečka 'anita' -top-
Oválna Sviečka 'anita' -top- viac info
2,99 €
Zrkadlo Dinan S z-dinan-s-136 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo so strieborným rámom dostupné v troch… viac info
180 €
Oválna Sviečka Lia
Oválna Sviečka Lia viac info
4,99 €
Zrkadlo Vardan S 77x120 cm z-vardan-s-77x120-cm-591 zrcadla
Okúzľujúce barokové zrkadlo Vardan v striebornom ošúchanom formáte sa… viac info
269 €
Dizajnové zrkadlo Joell dz-joell-849 zrcadla
Pútavá zrkadlová dekorácia Joell je nevšedná svojím nepravidleným tvarom… viac info
269 €
Oválna Sviečka Lia
Oválna Sviečka Lia viac info
3,99 €
Zrkadlo Ranier G 85x128cm z-ranier-g-85x128cm-1324 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom… viac info
264 €
Magnet 3Pagen Kytica Letný vres
Rarita: kytica vresu do vázy. Môžete sa z nej… viac info
9,59 €
Oválna Sviečka Lia
Oválna Sviečka Lia viac info
2,99 €
Zrkadlo Antony P 80x100 cm z-antony-p-80x100-cm-368 zrcadla
Jemne patinované nostalgické nástenné zrkadlo s jemne ošúchaným vzhľadom.… viac info
244 €
Zrkadlo Verona G 70x90 cm z-verona-g-70x90-cm-394 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Oválna Sviečka Lia
Oválna Sviečka Lia viac info
2,99 €
AKCIA! Zrkadlo Merlin 2 Opti white 100cm akcia-z-merlin-2-opti-white-100cm-2742 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
144 €
Zrkadlo Trappes G z-trappes-g-337 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Oválna Sviečka Lia
Oválna Sviečka Lia viac info
4,99 €
Zrkadlo Zofia blue z-zofia-blue-1419 zrcadla
Elegantné modré nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro… viac info
442 €
Zrkadlo Reine G 86x140 cm z-reine-g-86x140-cm-1300 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v zlatom prevedení.… viac info
318 €
Oválna Sviečka Eva
Oválna Sviečka Eva viac info
1,69 €
Dizajnové zrkadlo Alvada dz-alvada-765 zrcadla
Prepychové nástenné zrkadlo Alvada okrúhleho tvaru má rám tvorený… viac info
320 €
Dizajnové zrkadlo Darcia dz-darcia-1740 zrcadla
Toto krásne a jedinečné zrkadlo s veľkolepým rámom nás… viac info
406 €
Oválna Sviečka Lia
Oválna Sviečka Lia viac info
4,99 €
Zrkadlo Estera z-estera-1239 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo predstavuje zaručený pútač očí. Umelecké zrkadlo… viac info
270 €
Zrkadlo Malak z-malak-982 zrcadla
Okrúhle dizajnové zrkadlo Malak kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň.… viac info
195 €
Oválna Sviečka Lia
Oválna Sviečka Lia viac info
3,99 €
Zrkadlo Ismay square champagne 100 x 100 cm z-ismay-square-champagne-100-x-100-cm-1944 zrcadla
Luxusné nástenné zrkadlo s mohutným rámom rozžiari každý interiér.… viac info
395 €
Zrkadlo Mardi CG z-mardi-cg-1071 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo Mardi s hrubým rámom v zlatom… viac info
220 €
Nástenný 3D obraz Mosticx Three Elegant Flowers, 40 × 60 cm
Obrazy Mosticx nemajú iba skrášliť vaše steny. Predovšetkým majú… viac info
20 €
54 / 27829 produktov

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky