InšpirácieBlog

Wilsondo Poschodová posteľ Paula 7 - prírodná Rozmer: 200x90

Do obchodu Do obchodu wilsondo.sk
337 €

Variabilná poschodová posteľ s úložným priestorom

Kvalitná poschodová posteľ Paula 7 je vyrobená z masívneho borovicového dreva v prírodnom prevedení. Vyznačuje sa veľmi pevnou a stabilnou konštrukciou. Je lakovaná ekologicky nezávadným lakom. Posteľ je s 2 úložnými priestormi, ktoré nie sú upevnené, a tak manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá. Navyše sú na kolieskach, a tak chránia Vašu podlahu pred poškodením. Posteľ je možné rozložiť na dve samostatné lôžka. Spoj postelí je riešený kolíkmi, a tak môžete posteľ veľmi rýchlo a jednoducho zložiť alebo rozložiť. Rebrík k posteli je obojstranný, čo znamená, že posteľ môžete namontovať s rebríkom na pravej alebo ľavej strane. Rebrík sa vyznačuje širokou skosenou nástupnou plochou, a tak dieťaťu zabezpečuje pohodlné vyliezanie a zliezanie z postele. Poschodové postele vám ušetria veľa miesta v izbe, ktoré môžu vaše deti využiť na hranie. Bariéra na spodnú časť postele je v cene. 

Poschodová posteľ aj do menšej izby

S väčším počtom detí a malým počtom izieb nemusíte automaticky robiť kompromisy pri zariaďovaní svojho životného priestoru, táto poschodová posteľ je toho dôkazom. Na ploche iba dvoch metrov štvorcových dokážete elegantne vyriešiť miesto na spanie pre dve deti (s nosnosťou až 100 kg na lôžko aj pre dvoch dospelých), a zároveň získate dostatok úložného priestoru na osobné veci, náhradné obliečky a plachty alebo oblečenie. Posteľ máme skladom aj v sivej a dubovej farbe, vďaka čomu ju môžete jednoducho zladiť so zvyškom nábytku v izbe.

Matrac nie je súčasťou postele! Vyberte si zo širokej ponuky matracov 180x80 cm alebo matracov 200x90 cm.

Rošty do postele sú dodávané ZADARMO! Rošty sú tiež z pevného dreveného masívu.

Odnímateľná bariéra na spodnej časti postele.

Vlastnosti produktu:

Rozmery postele (šxvxh): 188 x 170 x 87 cm 208 x 170 x 97 cm Rozmer lôžka: 180 x 80 cm 200 x 90 cm Výška od podlahy po rošt spodného lôžka: 29 cm Výška od podlahy po rošt vrchného lôžka: 115 cm Priestor medzi vrchným a spodným lôžkom: 76 cm Rošt: latový (z masívu) Materiál: borovicové drevo Materiál úložného boxu: predná doska - borovicový masív, bočné dosky - DTD, dno - sololit Farba: prírodná Nosnosť: 100 kg/lôžko


Podobné produkty


Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Zdieľajte produkt:

Wilsondo Poschodová posteľ Paula 7 - prírodná Rozmer: 200x90

Na začiatok stránky