InšpirácieBlog
Späť
Wilsondo Poschodová posteľ s prístelkou Petra 2 200x90 - dub

Wilsondo Poschodová posteľ s prístelkou Petra 2 200x90 - dub

Do obchodu Do obchodu detskapostel.com
435 €

Kvalitná trojposchodová posteľ Petra 2 Vám pomôže ušetriť miesto v detskej izbe či na chate.

Poschodová posteľ s výsuvnou prístelkou (200x90 cm) je vyrobená z masívu borovice a má pevnú konštrukciu. Trojlôžko je vysoko kvalitné a stabilné. Poschodová posteľ je 3x lakovaná ekologickým lakom. Rebrík na posteli je obojstranný, je možné ho namontovať na pravú alebo na ľavú stranu. Posteľ je možné rozložiť na 2 samostatné lôžka. Poschodová posteľ s prístelkou je s 2 úložnými priestormi, ktoré sú na umelých kolieskach, aby Vám nepoškodili podlahu. Nie sú upevnené, čiže je s nimi veľmi ľahká manipulácia. Prístelka je vysúvateľná a spraví Vám na dvojposchodovej posteli tretie plnohodnotné lôžko. Umelé kolieska sú len na zadných nohách prístelky, čo umožňuje ľahkú manipuláciu, t.j. jej vysúvanie a zasúvanie. K detskej posteli si môžete dokúpiť aj bariérku na spodné lôžko v rovnakej farbe ako posteľ. Zábrana chráni dieťa pred pádom z postele počas spánku. Úložné priestory nevypĺňajú celý priestor pod posteľou. Medzi nohami postele a úložnými boxami je väčšia medzera ako je znázornené na fotografii.

Matrac NIE JE súčasťou postele. Na prístelku odporúčame kúpu matraca s výškou maximálne do 10 cm! Vyberte si zo širokej ponuky matracov pre prístelku 90x190 cm a hlavných matracov 200x90 cm.

Súčasťou postele sú rošty, ktoré sú dodávané ZADARMO!

Vlastnosti produktu:

Rozmer postele (šxvxh): 207 x 186,5 x 97 cm Výška od podlahy po rošt prístelky: 30,5 cm Výška od podlahy po rošt spodného lôžka: 47 cm Výška od podlahy po rošt vrchného lôžka: 132 cm Priestor medzi vrchným a spodným lôžkom: 76 cm Rozmer pre hlavný matrac: 200x90 cm Rozmer pre prístelkový matrac: 190x90 cm s max. výškou do 10 cm! Hrúbka dosiek: 2,6 cm Rozmer nohy (šxh): 4,5 x 4,5 cm Rošt: latový (z masívu) Materiál: borovicový masív Materiál úložného boxu: predná doska - borovicový masív, bočné dosky - DTD, dno - sololit Farba: dub Nosnosť: 100 kg/lôžko


Podobné produkty


Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Zdieľajte produkt:

Wilsondo Poschodová posteľ s prístelkou Petra 2 200x90 - dub

Na začiatok stránky