InšpirácieBlog
Späť
Wilsondo Poschodová posteľ s úložným priestorom Paula 2 200x90

Wilsondo Poschodová posteľ s úložným priestorom Paula 2 200x90

Do obchodu Do obchodu wilsondo.sk
263 €

Dvojposchodová posteľ z borovicového dreva

Drevená poschodová posteľ 200x90 cm je vyrobená z masívu borovice, vďaka čomu má pevnú a stabilnú konštrukciu. Posteľ je dostupná vo viacerých farebných variantoch, je trikrát lakovaná bezfarebným, ekologicky nezávadným lakom. Posteľ je možné rozložiť na dve samostatné lôžka. Spoj postelí je riešený kolíkmi, a tak môžete posteľ veľmi rýchlo a jednoducho zložiť alebo rozložiť. Rebrík je obojstranný, a preto je posteľ univerzálna, a je možné ju postaviť ako ľavú alebo pravú. Posteľ je vhodnou voľbou pre každého, kto si potrpí na kvalitu, pretože je vyrobená z masívneho borovicového dreva, a preto Vám bude slúžiť dlhé roky.

Ušetrite priestor s dvojposchodovou posteľou

Táto dvojposchodová posteľ vám pomôže ušetriť množstvo miesta napríklad v študentskej izbe. Na dvoch metroch štvorcových vyriešite nielen miesto na spanie pre dve osoby, ale získate aj dostatok úložného priestoru na osobné veci, náhradnú posteľnú bielizeň alebo oblečenie. Vďaka jednoduchému rozloženiu a zloženiu sa dá aj takáto posteľ veľmi jednoducho premiestniť do inej miestnosti alebo presťahovať v prípade, že si posteľ objednáte do prenajatého bytu napríklad počas vysokoškolského štúdia. Vôňu borovicového dreva si okamžite zamilujete.

Možnosť dokúpenia bariéry vo farbe postele na spodnú časť postele. Bariéra je odnímateľná. Súčasťou postele nie je matrac.

Vyberte si zo širokej ponuky matracov 90x200 cm pre deti.

Akcia matrace 1+1

Rošty do postele sú dodávané ZADARMO! Súčasťou postele sú aj dva praktické úložné boxy.

Vlastnosti produktu:

Rozmer postele (šxvxh): 207 x 158 x 97 cm Rozmer lôžka: 200 x 90 cm Hrúbka nôh: 4,5 x 4,5 cm Výška od podlahy po rošt spodného lôžka: 25 cm Výška od podlahy po rošt vrchného lôžka: 124 cm Výška vrchnej postele od zeme po rošt, po rozložení na dve samostatné ložka: 40 cm Priestor medzi vrchným a spodným lôžkom: 100 cm Rošt: latový (z masívu) Materiál: borovicové drevo Materiál úložného boxu: predná doska - borovicový masív, bočné dosky - DTD, dno - sololit Rozmer úložného boxu (šxvxh): 84 x 12,5 x 57 cm Nosnosť: 120 kg/lôžko Dostupné farby: prírodná


Podobné produkty


Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Zdieľajte produkt:

Wilsondo Poschodová posteľ s úložným priestorom Paula 2 200x90

Na začiatok stránky