Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog
Späť
Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals, 60 × 80 cm

Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals, 60 × 80 cm

Do obchodu Do obchodu bonami.sk
133 €

Zrkadlo, zrkadlo, kto je ten najkrajší na svete? Nádherné je hlavne zrkadlo samo, ktoré akoby vypadlo z časopisu o štýlovom bývaní. Doprajte si túto dizajnovú lahôdku aj u seba doma. Za značkou Kare Design stoja dvaja nemeckí architekti: Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Vytvára bláznivé kúsky, ktorých milujeme. Sú inovatívne, hravé a sofistikované. Občas farebné, inokedy z exotického dreva, alebo z plastu. Pretvára obyčajné interiéry na miesta so srdcom a dušou.viac...

Podobné produkty

Zrkadlo Etta white z-etta-white-1163 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
195 €
Zrkadlo Garnir S 70x100 cm z-garnir-s-70x100-cm-815 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Talen G 80x140cm z-talen-g-80x140cm-1306 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v zlatej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
288 €
Dizajnové zrkadlo Drury silver dz-drury-silver-1426 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom z nerezovej ocele… viac info
325 €
Zrkadlo Lisle G 52x172 cm z-lisle-g-52x172-cm-165 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v zlatej farbe s… viac info
295 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Zrkadlo Fiance G 66x103cm z-fiance-g-66x103cm-1318 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo v barokovom štýle dokonale ozdobí interiér.… viac info
259 €
Zrkadlo Mirielle P 60 x 90 cm z-mirielle-p-60-x-90-cm-1082 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v bielom prevedení s efektom pretierania… viac info
195 €

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Zdieľajte produkt:

Nástenné zrkadlo Kare Design Crystals, 60 × 80 cm

Na začiatok stránky