Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog
Späť
Nástenné zrkadlo Nadja, biele

Nástenné zrkadlo Nadja, biele

Do obchodu Do obchodu asko-nabytok.sk
69,90 €

Nástenné zrkadlo z programu Nadja je vhodné pre vybavenie akejkoľvek spálne alebo izby - univerzálne elegantné zrkadlo osloví mladú aj staršiu generáciu. Rám v bielom dekore.viac...

Podobné produkty

Zrkadlo Etta white z-etta-white-1163 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
195 €
Zrkadlo Garnir S 70x100 cm z-garnir-s-70x100-cm-815 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Zrkadlo Talen G 80x140cm z-talen-g-80x140cm-1306 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v zlatej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
288 €
Dizajnové zrkadlo Drury silver dz-drury-silver-1426 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom z nerezovej ocele… viac info
325 €
Zrkadlo Lisle G 52x172 cm z-lisle-g-52x172-cm-165 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v zlatej farbe s… viac info
295 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Zrkadlo Fiance G 66x103cm z-fiance-g-66x103cm-1318 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo v barokovom štýle dokonale ozdobí interiér.… viac info
259 €
Zrkadlo Mirielle P 60 x 90 cm z-mirielle-p-60-x-90-cm-1082 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v bielom prevedení s efektom pretierania… viac info
195 €

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Zdieľajte produkt:

Nástenné zrkadlo Nadja, biele

Na začiatok stránky