Pohodo.sk
FotoinšpirácieBlog

koloniálne zrkadlá

Vyčistiť filtre

Mrzí nás to, ale v danej kategórii sme nenašli žiaden produkt.

Možno Vás však zaujme:

Samblung IN115 zrkadlo v ráme, 60x80 cm, strieborná Antique
Samblung IN115 je kúpeľňové zrkadlo v drevenom ráme. -… viac info
107,90 €
Zrkadlo Malak 2 z-malak-2-984 zrcadla
Oválne dizajnové zrkadlo kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň. S… viac info
255 €
Plain 1501-29 zrkadlo 120x60 cm, zaoblené rohy, bez uchytenia
Plain 1501-29 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 120… viac info
32,46 €
Arak AR060 zrkadlo s lištami a fazetou 60x80 cm
Arak AR060 je kúpeľňové zrkadlo s lištami a fazetou.… viac info
63,22 €
Gemini II GM100 zrkadlo s LED osvetlením 100x70 cm
Gemini II GM100 je kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením.… viac info
181,25 €
Aqualine 22492 zrkadlo 50x70 cm, obdĺžnik, bez uchytenia
Aqualine 22492 je kúpeľňové zrkadlo. - rozmery - 50… viac info
12 €
Zrkadlo Merlin 2 Opti white z-merlin-2-opti-white-1895 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
65 €
Zrkadlo Blanche S 99x138 cm z-blanche-s-99x138-cm-525 zrcadla
Nádherné strieborné nástenné zrkadlo Blanche so starožitným rámom v… viac info
295 €
Zrkadlo Antony CG 80 x 100 cm z-antony-cg-80-x-100-cm-964 zrcadla
Nádherné barokové nástenné zrkadlo Antony v šedom pretieranom prevedení.… viac info
244 €
Zrkadlo Etta white z-etta-white-1163 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo s nadčasvým dizajnom ladne ozdobí… viac info
195 €
Zrkadlo Talen G 80x140cm z-talen-g-80x140cm-1306 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo v zlatej farbe prilákalo náš pohľad… viac info
288 €
Zrkadlo Garnir S 70x100 cm z-garnir-s-70x100-cm-815 zrcadla
Obdĺžnikové nástenné zrkadlo Garnir s nádherným barokovým rámom v… viac info
225 €
Dizajnové zrkadlo Drury silver dz-drury-silver-1426 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo so zaujímavým rámom z nerezovej ocele… viac info
325 €
Zrkadlo Lisle G 52x172 cm z-lisle-g-52x172-cm-165 zrcadla
Stojace zrkadlo s dreveným rámom v zlatej farbe s… viac info
295 €
Zrkadlo Fiance G 66x103cm z-fiance-g-66x103cm-1318 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo v barokovom štýle dokonale ozdobí interiér.… viac info
259 €
Zrkadlo Mirielle P 60 x 90 cm z-mirielle-p-60-x-90-cm-1082 zrcadla
Čarokrásne nástenné zrkadlo v bielom prevedení s efektom pretierania… viac info
195 €
Zrkadlo Albi W 50x60 cm z-albi-w-50x60cm-360 zrcadla
Krásne nástenné obdĺžnikové zrkadlo s vyrezávaným starožitným rámom v… viac info
97 €
Zrkadlo Margot blue z-margot-blue-988 zrcadla
Dizajnové okrúhle nástenné zrkadlo je charakteristické nadčasovým dizajnom. Skvelo… viac info
289 €
Zrkadlo Estee z-estee-1004 zrcadla
Elegantné nástenné zrkadlo s nadčasovým dizajnom v škandinávskom štýle… viac info
345 €
Zrkadlo Mateja G 66x122cm z-mateja-g-66x122cm-1322 zrcadla
Skvostné nástenné zrkadlo s barokovými rysmi v zlatom prevedení.… viac info
230 €
Zrkadlo Fiance S 66x103cm z-fiance-s-66x103cm-1317 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo v barokovom štýle dokonale ozdobí interiér.… viac info
259 €
Zrkadlo Dinan S z-dinan-s-136 zrcadla
Nádherné barokové zrkadlo so strieborným rámom dostupné v troch… viac info
180 €
Zrkadlo Vardan S 77x120 cm z-vardan-s-77x120-cm-591 zrcadla
Okúzľujúce barokové zrkadlo Vardan v striebornom ošúchanom formáte sa… viac info
269 €
Zrkadlo Nuka slim copper z-nuka-slim-medene-1806 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v módnej… viac info
405 €
Cosmetico MIR4 zrkadlo 100x70 cm, kozmetické zrkadielko
Cosmetico MIR4 je kúpeľňové zrkadlo s integrovaným kozmetickým zrkadielkom.… viac info
91,88 €
Dizajnové zrkadlo Louis dz-louis-1266 zrcadla
Originálne elegantné dizajnové nástenné zrkadlo v 3 farebných prevedenach… viac info
169 €
Dizajnové zrkadlo Joell dz-joell-849 zrcadla
Pútavá zrkadlová dekorácia Joell je nevšedná svojím nepravidleným tvarom… viac info
269 €
Zrkadlo Ranier G 85x128cm z-ranier-g-85x128cm-1324 zrcadla
Honosné nástenné zrkadlo v zlatom prevedení so zdobeným rámom… viac info
264 €
Zrkadlo Etta Power chevron z-etta-power-chevron-1422 zrcadla
Nástenné zrkadlo v škandinávskom štýle zavesené na trendy šnúrke… viac info
285 €
Zrkadlo Antony P 80x100 cm z-antony-p-80x100-cm-368 zrcadla
Jemne patinované nostalgické nástenné zrkadlo s jemne ošúchaným vzhľadom.… viac info
244 €
Zrkadlo Verona G 70x90 cm z-verona-g-70x90-cm-394 zrcadla
Nádherné obdĺžnikové nástenné zrkadlo s mohutným ručne maľovaným rámom… viac info
220 €
Zrkadlo Etta slim copper z-etta-slim-copper-1760 zrcadla
Okrúhle nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v medenej… viac info
295 €
Dizajnové zrkadlo Darci dz-darci-843 zrcadla
Pútavé nástenné zrkadlo pre milovníkov gréckeho štýlu. Rám zrkadla… viac info
295 €
AKCIA! Zrkadlo Merlin 2 Opti white 100cm akcia-z-merlin-2-opti-white-100cm-2742 zrcadla
Elegantné okrúhle nástenné zrkadlo, ktoré sa vyznačuje super bielym… viac info
144 €
Zrkadlo Etta slim gold z-etta-slim-gold-1761 zrcadla
Dizajnové nástenné zrkadlo vo veľmi úzkom ráme v zlatej… viac info
295 €
Dizajnové zrkadlo Alezae čierne dz-alezae-2745 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo v čiernom matnom ráme je navrhnuté… viac info
65 €
Zrkadlo Trappes G z-trappes-g-337 zrcadla
Nádherné romantické nástenné zrkadlo s ručne maľovaným rámom v… viac info
293 €
Zrkadlo Zofia blue z-zofia-blue-1419 zrcadla
Elegantné modré nástenné zrkadlo nepravidelného tvaru v modernom retro… viac info
442 €
Zrkadlo Reine G 86x140 cm z-reine-g-86x140-cm-1300 zrcadla
Pompézne nástenné zrkadlo s nádherným rámom v zlatom prevedení.… viac info
318 €
Dizajnové zrkadlo Alvada dz-alvada-765 zrcadla
Prepychové nástenné zrkadlo Alvada okrúhleho tvaru má rám tvorený… viac info
320 €
Dizajnové zrkadlo Darcia dz-darcia-1740 zrcadla
Toto krásne a jedinečné zrkadlo s veľkolepým rámom nás… viac info
406 €
Zrkadlo Anes z-anes-2453 zrcadla
Minimalistická jednoduchosť - týmito dvoma slovami by sa dalo… viac info
318 €
Zrkadlo Estera z-estera-1239 zrcadla
Originálne nástenné zrkadlo predstavuje zaručený pútač očí. Umelecké zrkadlo… viac info
270 €
Zrkadlo Malak z-malak-982 zrcadla
Okrúhle dizajnové zrkadlo Malak kombinuje jednoduchosť a eleganciu zároveň.… viac info
195 €
Zrkadlo Ismay square champagne 100 x 100 cm z-ismay-square-champagne-100-x-100-cm-1944 zrcadla
Luxusné nástenné zrkadlo s mohutným rámom rozžiari každý interiér.… viac info
395 €
Zrkadlo Mardi CG z-mardi-cg-1071 zrcadla
Nádherné nástenné zrkadlo Mardi s hrubým rámom v zlatom… viac info
220 €
Zrkadlo Nuka black z-nuka-cierne-1807 zrcadla
Oválne nástenné zrkadlo s rámom v elegantnej čiernej farbe.… viac info
320 €
Zrkadlo Maite 2 z-maite-2-1277 zrcadla
Nástenné zrkadlo s jedinečným dizajnom tentokrát vo väčšom rozmere… viac info
699 €
Zrkadlo Klára z-klara-1417 zrcadla
Výnimočné ručne robené nástenné zrkadlo bude klenotom vášho interiéru.… viac info
270 €
Zrkadlo Lens W z-lens-w-142 zrcadla
Krásne obdĺžnikové nástenné zrkadlo s rámom v bielom laku.… viac info
161 €
Zrkadlo Pessac S 88x148 cm z-pessac-s-88x148cm-393 zrcadla
Veľké nádherné strieborné nástenné zrkadlo so starožitným rámom. Farba… viac info
371 €
Zrkadlo Amelie S 101x121 cm z-amelie-s-101x121-cm-818 zrcadla
Neskutočne nádherné barokové zrkadlo Amelie v striebornom prevedení je… viac info
539 €
Zrkadlo Nuka 2 black z-nuka-2-cierne-1830 zrcadla
Elegantné oválne nástenné zrkadlo sa dokonale hodí do interiérov… viac info
518 €
Dizajnové zrkadlo Rust dz-rust-1765 zrcadla
Nástenné dizajnové zrkadlo s unikátnym rámom, ktorý tvorí kombinácia… viac info
165 €

Blog

Sprievodca svetom bývania a dizajnu

Na začiatok stránky